Skocz do zawartości

[WIP] The Dragon Slayer


Papa Pio

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko oceniać pojedynczy kadr wyrwany z kontekstu, ale kilka rzeczy kompozycyjnie warto przemyśleć ;) Mój proponowany kierunek zmian jest taki

I0jBm8q.jpg

 

A poza tym to kibicuję i czekam na końcowy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopałem... sorki, że taki chłam wrzucam, ale w sumie skończone to czemu by nie... mam świadomość, że jest problem z dynamiką - to raczej sposób na bezsenność niż ciekawy film... ale jest rycerz i jest smoka - a takie były założenia :D... kolejna sprawa warto poświęcić czas na dopracowanie postaci - taki wniosek po projekcie... napiszcie co sądzicie - to druga animacja w życiu - powstawała w bólach na starym sprzęcie :D... ja nie mogę na to patrzeć już... 

 

Edytowane przez Papa Pio
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia bardzo na plus, śmiechłem kilka razy, postać bardzo sympatyczna i z charakterem, scenariusz komiczny, pomysł na przeklętą broń jest w pytę, ogólnie to bardzo mi sie podoba. Domyślam sie że dużo pracy włożyłeś i myślę, że było warto. Jak na drugą próbę w życiu to super. W niektórych ujęciach jest tak jak piszesz, że przydałoby sie przyspieszyć tu i ówdzie, poucinać trochę, bo czasem sie dłuży. Bedziesz robił drugie podejście? Blender poszedł bardzo do przodu, więc pewnie poszłoby sprawniej i szybciej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem całe na jednym posiedzeniu bez patrzenia ile zostało do końca więc chyba jest dobrze. Pod względem rozrywkowym świetna robota, bardzo przyjemnie się oglądało i rzeczywiście element komiczny wybija się na pierwszy plan. Nie będę się rozwodził odnośnie kwestii technicznych bo nic odkrywczego tutaj nie napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ukończenia! Ja jeszcze walczę...

Miejscami się dłuży, miejscami animacja, zwłaszcza rycerza, mogłaby być lepsza, oświetlenie byle jakie, ale to pewnie sam wiesz.

Natomiast pomysł dobry i historyjka całkiem dobrze opowiedziana, komiczne detale, nie nudzi się. Fajny model smoka, wygląda groźnie, i zanimowany lepiej niż rycerz, widać że się uczyłeś i robiłeś postępy bo np. skradający się smok wygląda świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
W dniu 1.12.2020 o 20:04, EthicallyChallenged napisał:

Bedziesz robił drugie podejście? Blender poszedł bardzo do przodu, więc pewnie poszłoby sprawniej i szybciej..

Raczej się nie podejmę - mam już na oku inny pomysł... mam nadzieję, że to co ogarnąłem do tej pory pomoże go zrealizować...

Cytat
W dniu 15.12.2020 o 14:00, Ania napisał:

Gratuluję ukończenia! Ja jeszcze walczę...

Czekam z niecierpliwością...

W dniu 15.12.2020 o 14:00, Ania napisał:

bo np. skradający się smok wygląda świetnie.

a kiedy on się skrada o.0?... jeśli chodzi Ci o tą scenkę zza pleców rycerza a potem zbliżenie na łeb smoka, to inspirowałem się sceną z AVATARA - jak pierwszy raz dosiadali..y.. ikramów? tak to się chyba nazywało - takie skrzydlate szantopyrze... jak to zobaczyłem - postanowiłem, że kiedyś użyję takiego ujęcia... oczywiście nie tak spektakularnie, ale zawsze...

A tak swoją drogą... jak to oglądam to mimo wszystko fajnie się czuję - uwielbiam takie solowe projekty - są jak rzucanie się z motyką na siano... szkoda, że tak niewiele tego powstaje... niedawno był u mnie kuzyn żony  i gadaliśmy o tego typu projektach... on za młodu z kolegą zrobili to: 

ma to swoje niedociągnięcia jak np udźwiękowienie, ale kuuuuuurcze... w dwie osoby ponad godzinny film animowany... oo woooow...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności