Skocz do zawartości

TSP 162 - Sparta(aaa!)


Rekomendowane odpowiedzi

[h=2]TSP#162-Sparta [/h]

Twardziele mają wzięcie, dlatego w tym tygodniu malujemy wsztstko związane z najtwardszymi spośród ludów antycznych. Oprócz malowania obowiązkowych dzielnych wojowników, gorąco zachęcam do ugryzienia tematu od innej strony. Sparta była militarystyczną dyktaturą i nikt tam nie walczył o demokrację (pomimo tego co stara się nam wmówić Zack Snyder). Co czuli rodzice dziecka skazanego na śmierć, bo było uznana za zbyt słabe? Jak wyglądała Sparta oczami warstwy społecznej złożonej z niewolników, zmuszonych do harowania na naszych kochanych twardzieli, w zamian nierzadko otrzymując jedynie bestialskie traktowanie? Namawiam do pokombinowania!

* Czas malowania: 1,5 h.

* Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna.

* Prace umieszczamy w tym wątku.

* Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 900 px. Pełna rozdzielczość w postaci linku.

* Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem, jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

* czas sondy 3 dni.

 

ZAKOŃCZENIE SESJI: 8.02.2013 23:59

SONDA: 9.02 ( czas trwania 3 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Heh czyli dobrze, że jednak tego nie oglądałem :)

 

A tu coś ode mnie... może śmignę coś innego, ale na razie to co przyszło mi do głowy w pierwszym momencie zapoznawania się z tekstem EthicallyChallenged - BTW gratuluje wygranej :)

 

Miało wyjść prosto i ładnie... cóż ale wyszło jak zawsze :|

 

Pozdr.

spartapodescie2.jpg

Edytowane przez Mortom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EC - fajne... z mobilnego szkicownika?

 

Tym razem klasycznie. Starałem się być dokładny. Martwi mnie tylko fakt, że pozostało miejsca na jeszcze jeden kadr. :D

 

yf26mkbobue1.jpg

 

Co za głupota. Na tinypics jako niezarejestrowany użytkownik mogę wrzucić większą fotę niż ze swojego konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EC - w ostatnim chciałem dać jakąś kabinę statku kosmicznego z którego dochodzi komunikat ze czujniki nie wykryły żadnych oznak życia - druga możliwość to była eksplozja galaktyki ale nie jestem pewien czy galaktyka może eksplodować :D

A co do twojego szkicu to tym razem było widać tę surowość i niedopracowanie jakiego można się spodziewać po e-szkicowniku - w przeciwieństwie do wcześniejszych prac. I nie podpuszczaj Omena!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe.. aż mi łzy lecą. Chylę czoła! Że też cholera zaznaczyłem tam ten ślad drzwi... ale wybrnąłeś po mistrzowsku!!! Swoją drogą mam pomysł co dać w tym ostatnim kadrze, żeby moje było jednak na wierzchu ale byłoby to płytkie i szkoda psuć twój finał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że pewnie tylko rozbicie tej kapsuły na ziemi, konkretnie w teksasie załatwiło by sprawę definitywnie.. ale chciałem Ci dać Marku szansę na GRAND FINALE! Miłej zabawy :)

 

2l978fl.jpg

 

Selfu - tam na klacie chyba więcej świata powinno być koło tej łapy z mieczem.

 

Sidre - miodnie, malarsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainspirował mnie szkic mistrza Franka, poza tym w myśl zasady że praca z cycem zawsze lepsza od tej bez cyca, tę proszę wziąć pod głosowanie. Około 60 min...

Link do inspiracji:http://2.bp.blogspot.com/_fvSSLy0eIhA/S9THgrx9hCI/AAAAAAAAAYw/Q-ssF-DPvG8/s1600/Frazetta+sketches+woman+w+Spear.jpg

 

 

4uihqu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JakkaS - i właśnie takie prace pokazują mi w jak głębokiej jestem du... :)

nie ma co się łamać, wystarczy tylko poświęcić kilkanaście długich lat na samo malowanie to będzie się tak wymiatać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności