Skocz do zawartości

Grafik 3d po ASP


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Chciałem zadać konkretne pytanie do osób pracujących, obcujących na co dzień z grafiką 3d i 2d. Zamierzam startować w tym roku na akademie sztuk pięknych, lecz kierunkiem na, który zamierzam pójść jest malarstwo, interesuje sie tym od lat i powiedzmy, że od 4 lat przygotowuje się do podjęcia tego kierunku. Lecz jako dobrze zorientowany polak, wiem, że ciężko o życie w dostatku po studiach tego kierunku. Zajmuję się od 4 lat przeróżną grafiką 3d, od plakatu(oczywiście mam nad myśli prawdziwe plakaty, ręcznie wykonywane) loga, strony www i podobne grafiki, zajmuję się też od jakiś 1,5 roku grafiką 3d i jestem przekonany, że chciałbym w życiu pracować w tym kierunku i zrobię wszystko aby do tego dojść. Pytanie brzmi czy ma sens z mojej strony podjęcie owego kierunku i jednocześnie uczyć się grafiki 3d na własną rękę, wspomagając się jakimiś kursami oraz nauczycielami z asp, którzy również uczą 3d(max,maya) czy lepiej było by zrobić coś odwrotnego niż podpowiada serce i spróbować pójść na projektowanie graficzne, na którym podobno ciężko o jaką kolwiek chwile wytchnienia ponieważ jestm tam tak wiele pracy(niestety nie za wiele z 3d :c )

Pozdrawiam i oczekuje odpowiedzi od osób, które miały podobną sytuację bądz podobną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość Ein(hau!hau!)

Idź tam gdzie chcesz iść. Przemyśl wszystko dokładnie i nie podejmuj decyzji wbrew sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź na ASP. Da Ci to po prostu porządne podstawy do dłubania w 3d, nawet nie mówię o podstawach jakiejś rzeźby czy rysunku, ale o pomysłach, inspiracjach, wyrobieniu jakiegoś konkretnego spojrzenia na coś. Ale nie nastawiaj się na to, że liźniesz grubiej jakiegoś 3D, nawet jeśli będziesz miał taki przedmiot/możliwość uczestniczenia w dodatkowych zajęciach. Czasem zdarza się, że można spotkać kogoś naprawdę konkretnego, kto nie tylko chce nauczyć, ale i potrafi oraz ma o czym mówić - miałem akurat takie szczęście - ale z tego co wiem naprawdę rzadko się to przytrafia. Ale ASP jak najbardziej dobry wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro grafika nie da Ci czasu na pracowanie przy 3D w domu to idź na malarstwo. Tylko pamiętaj, praca na własną rękę w domu da Ci najwięcej. Jeśli ulegniesz kiedyś złudzeniu że wystarczy się skupić na tym co sugeruje szkoła to mogiła ; d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności