Skocz do zawartości

Tsp#168 The Walking Dead


RJab

Rekomendowane odpowiedzi

Żywe trupy (ang. The Walking Dead) – amerykański serial telewizyjny, stanowiący adaptację komiksu Żywe trupy. Akcja serialu skupia się na grupie ludzi, którzy starają się przeżyć w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie. Większość akcji filmu rozgrywa się w obszarze metropolitarnym oraz w okolicy Atlanty w Stanach Zjednoczonych. Głównym celem bohaterów serialu jest szukanie schronienia i ucieczka z dala od hord zombie.

 

* Czas malowania: 1,5 h.

* Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna.

* Prace umieszczamy w tym wątku.

* Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 900px. Pełna rozdzielczość w postaci linku.

* Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem, jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

* czas sondy 3 dni.

 

 

ZAKOŃCZENIE SESJI: 25.04.2013 23:59

SONDA: 26.04.2013 ( czas trwania 3 dni )

[ATTACH=CONFIG]90149[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tr3buh może i masz racje, mogło by być wtedy więcej interpretacji i odniesień do tematyki jako takiej.

Z drugiej jednak strony był na tym forum temat "Władca Pierścieni" a uwierz mi nie każdy oglądał ten film i czytał książkę:P

Tak czy inaczej polecam obejrzenie serialu. Uważam że scenarzyści zrobili kawał fajnej roboty. Niestety po zmianach personalnych moim zdaniem zaczął tracić na jakości.

 

ICE Ok. a ja Cię mimo wszystko zachęcam byś coś namalował.

 

Kalberos cieszę się że temat przypasował:)

 

Myślę że poprzedni temat był mega fajny i klimatyczny a i tak ...

 

Tak czy inaczej można zawsze zmienić tematykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, mam pomysł na film! Dziewczyna spotyka w szkole wegetarianina zombie, zakochuje się i poznaje jego rodzinę. Ramię w ramię (o ile będą mieć ramiona, dizajn postaci jeszcze do przemyślenia) walczą z innymi zombie, które nie są wegetarianami, a pomagają im wilkołaki! To może być przebój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności