Skocz do zawartości

Japoński Ciężki Krążownik TAKAO


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przedstawiam najnowszą okładkę miesięcznika Okręty, przygotowaną w całości przez Piotra Forkasiewicza do mojego skromnego modelu TAKAO, stan na 1944 rok. Piotrze, Dziękuje za wspaniałą współprace i jak wiesz, czekam na następną możliwość, ale to nie wcześniej niż we wrześniu, bo szybciej nie skończę tego modelu, który obecnie mam na pochylni.

Piotr przygotował scenę, światła, całą post i materiały które tu umieszczam, a do mnie należało tylko wyrenderowanie obrazka.

 

a tutaj proces tworzenia tego wspaniałego dzieła

 

fotorealistyczne3d.pl/Animacje/Okret2/okret2.html

[link usunięty ze względu na informacje o trojanie na tej stronie - wyświetlaną przez Chrome'a i Firefoxa]

 

Pozdrawiam,

Waldek

 

postprocess.jpg

takaodetail.jpg

takao44.jpg

okretynr24.jpg

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Obrazek piękny!

Link do filmu niestety nie działa :(

"[h=1]Forbidden[/h]You don't have permission to access /Animacje/Okret2/okret2.html on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli za okładkę dostawalibyśmy TAKIE pieniądze to jesteśmy Za i wcale nie przeciw, z tymi panienkami.

Q,bot, okręt od początku do końca buduje się około pół roku, po ileś tam naście godzin dziennie. Okręt zbudowany jest zgodnie(w miarę moich możliwości) z prawdą historyczną na konkretną datę. Okręty przechodziły czasem do pięciu remontów kapitalnych, zwłaszcza japońskie, co zmieniało całkowicie ich sylwetki. Do tego archiwum jakie mam zgromadzone, to prawie wszystkie dostępne publikacje, na temat floty japońskiej i ogromna ilość materiałów dotycząca innych flot. Tak około 4500 książek i ogromna ilość planów.

Pozdrawiam,

 

Waldek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności