Skocz do zawartości

render w efter effects problem


WWWoj

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Mam sporą zagwozdkę, renderuję w afterze i co niektóre klatki mają błędy są wyrenderowane tylko częściowo, albo część klatki z innego fragmentu w ogóle wskakuje, w efekcie film finalny brzydko miga. Co może być przyczyną? Zauważyłem już, że jak zrezygnowałem z renderowania na dysk zewnętrzny to jest tego dużo mniej, ale jednak nadal. Zaktualizowałem sterowniki w laptopie, przeinstalowałem aftera, zwiększyłem cache i ustawiłem czyszczenie co klatkę. Kompozycja jest banalnie prosta. Przerenderowuję nieskompresowanego avika 1980x1080 60fps 140Gb dodając napisy i pierdoły, zresztą sprawdziłem na innych kompozycjach i też mi to tera występuje, a kiedyś tego nie miałem. Nie wiem już o co może chodzić. Miał ktoś może podobny problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dzięki wielkie!

Zmieniałem ilość bitów, ale w końcu kapnąłem się, że przetwarzany plik był już też z wcześniejszymi błędami wynikającymi chyba z renderowania na dysk zewnętrzny. Teraz renderuję, więc jeszcze raz ten plik, ale już na wszelki wypadek w sekwencje, jak coś się skopie to przerenderuje najwyżej pojedynczą klatkę i podmienię, ale chyba powinno być ok. Chociaż irytuje mnie ten dysk zewnętrzny, specjalnie po to kupiłem, bo miałem problem z miejscem i nie mogę do tego używać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności