Skocz do zawartości

Dziadowska teczka


dziadek3D

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jedno fajne zdjecie to nie scenariusz. Juz te domy z jednego calkiem fajnego zdjecia lataja w pewnej produkcji.

 

Jakby dobrze zaskryptowac X refami + jakis python w NUKE albo template to daloby sie napisac generator dziadkowych filmow... Moznaby wypuscic w ciagu miesiaca 30 sztuk. Sztuk przez duze 'S'. : }

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co "biega"???

Te ostatnie obrazki dziwaczne, tak naprawdę "o co chodzi?". Nienaturalne. I właściwie nie "Nekropolie". Tytuł powinien brzmieć "Jedna nekropolia". "Wklejki" zupełnie odstaję od skali otoczenia i w ogóle "odstają" od tła. Jak dla mnie "przedszkole". 10 minut photoshop. Gdzie tu sztuka i artyzm?

 

No bez "jaj". Ja też jestem takim "artystą".

 

Aha. A gdzie ten klimat? Że taka jesień niby, czy co?

Edytowane przez Dynamico
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda jak prace kogoś, kto właśnie odkrył warstwy w photoshopie i filtry. Więc teraz pakuje wszystko po kolei do każdego zdjęcia i się jara... Można jeszcze dorzucić gotowe modele 3D i tez sie jarać... Fajnie być takim artystą...

 

Dziwie sie Dziadku, że ciągle sie męczysz w tym naszym gronie reklamiarzy, którzy nic nie wiedzą o grafice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nie widziałem żebyście się tu chwalili jak wyglądacie... ale jakby co zapraszam na rower... daję 20 kg i 40 lat..... fory....:))))))))))

....dziękuję za specyficzny bo bardzo płaski odbiór... chyba już... czegokolwiek... cóż humanizm Wam nie wystaje...!!!...:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności