Skocz do zawartości

Dziadowska teczka


dziadek3D

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Prosze nie miec mi za zle skojarzenie jakie mi sie pojawilo w glowie co do tych golych zdjec, ale

pierwsze o czym pomyslalem to o gasnacych gwiazdach Rocka ktore widzac ze swiat o nich zaczyna zapominac, wowczas

a to gola dupe pokaze na koncercie, a to napluja na zdjecie papieza albo standardowo wyleja wiadro swinskiej krwi na pierwsze rzedy widzow.

 

Ni mniej mi za zle tego skojarzenia, ale coz takie mi przyszlo i sie podzielilem nim na forum.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jaka pustota... takie skojarzenia... proszę mi nie mieć tego za złe..... ja pokazuję Ty masz skojarzenia ... taka płaska wtórność.... co ja na to poradzę... :)))))... zwłaszcza, że masz to wpisane w pisnie jak ktoś coś.... a Ty ciągle...NIC...!!!...:)))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadku, idzie trzecia wojna światowa. my młodzi nie mamy czasu oglądać błota i ślimaków. módl się za nas, bo walczymy z archontami i własnymi, chciwymi przodkami. nie jedzcie nic 12 godzin przed, ani po zaćmieniu słońca 21 sierpnia (nie róbcie kupy w trakcie!!!). PS jeśli można gdzieś kupić fizyczny nośnik z Twoją muzyką to napisz gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma niczego czego nie ma i jest tylko skrawek tego co jest, bo kto sieje ten nie zbiera... porządek rzędnych....!!...:)))

Ja jestem poza siatką rzędnych.

Tu moja muzyka - Elektroniczna Symfonika dla Jednoosobowych Plemion.....

całe 3h... na więcej nie pozwala układ.... więc starsze usuwam.

Jest to wszystko rejestracja gry na żywo... półżywego... oczy przestały działać przesiadłem się na uszy...:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale.... że co polecasz....???... żebym tak samo kopiował Malańczuka, który kopiował kilkunastu panów, którzy robili podobne rzeczy przez ostatnie 50 lat....????

Ten gościu nie chce być sobą tylko się sprzedać jak poprzednicy..... odbiorca to dla niego tylko bankomat... dlatego muzyka od lat 70-siątych stoi, żeby nie powiedzieć.... kwiczy....:))))

Ja się tylko bawię w terapeutę... ale chory na nadgodziny może nie podołać......:)))))... tekst obecnie jest zbędny w muzyce tak jak dialog w filmie.... należy znowu zacząć od początku czyli od milczenia....!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz... dlaczego mi polecasz... że mam się kierować w tą stronę i inspirować...????

Nie czujesz różnicy między tym co robię, a wtórnością propozycji... nie rozumiem tej Twojej propozycji.

Muzyka instrumentalna i pioseneczki z tekścikami to dwa różne światy.... jak ty to łączysz....???

Tylko nie pisz banałów w stylu... bo muzyka to muzyka....:))))))))))))

 

Mógłbym Ci polecić Roberta Frippa.... ale nie zaryzykuję...:)

Edytowane przez agdybybyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz nazywasz to pioseneczką z tekścikiem juz samo twoje podejście jest ignoranckie, nie wiem po co wdałem się znów w dyskusję z tobą. W każdym razie, pioseneczka którą ci poleciłem bo tak to masz odbierać wydaje mi się całkiem fajna i trafia w MOJ GUST MUZYCZNY. Dzielę się tym z tobą, ignorancie bo taką miałem ochote. Zrób z tym co zechcesz. Czołem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujecia z szyba i kroplami ktore zalamuja widoczny obraz. Jest w tym cos ciekawego.

 

Reszta nuda. Zaba do konca zycia bedzie opowiadala znajomym ze spotkala kosmitow w lesie. Mogles obudowac drzewa takimi urzadzeniami w 3D... Ze wiesz... technologia zastepuje nature a na koncu taka martwa zaba plywajaca w wodzie albo jedzona przez jakies muchy bla bla bla ;)

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Norden.... mogłeś... nie mogłeś... ale jednak... jest....!!!

Relatywnie do możliwości kreacyjnej młodych, szerokiej ich wiedzy i bazy finansowo-technologicznej... dalej tylko jest.... ale jest....!!!....:)

Dziękuję, że piszesz.... bo jednak piszesz... i to jest....!!!

Chociaż dopierio jakbyś wrzucił coś swojego... było by naprawdę ciekawie i może bym się czegoś nauczył.... z zakresu działania tak obrazem jak i muzyką.

Będę się uczył do końca... na szczęście to już niedługo....:)... ale mimo to... ciągle bardzo sobie cenie autorytety i ich uwagi... bo za nimi stoją ich działania i można szybko skonfrontować jak wygląda rzeczywistość...!!...:)))

 

ps. żaba nie była w planie, ale namolnie właziła mi w obiektyw.... takie duże parcie na bardzo małe szkiełko... jednak nie takie zupełnie bez sensu skoro ją obejrzeli w BC i to znamienici artyści....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkice do filmu "SPIRALA".... z pleneru jesiennego.

 

spirala-1.jpg

 

Aria Karkonoskiej Jesieni

 

 

spirala-2.jpg

 

Opowieści Karkonoskiej Jesieni

 

 

spirala-3.jpg

 

Jesień a cappella w Karkonoszach

 

 

spirala-4.jpg

 

Jak Wiedźmin z dronem walczył

 

 

spirala-5.jpg

 

Netfix ze swoim Wiedźminem, który nigdy nie powstanie.... nam nie straszny...!!!..:)..... mówimy to MY......... ekipa filmu "SPIRALA

 

 

spirala-6.jpg

 

Drony czasami wygrywają z Wiedźminem... to nie gra

 

 

spirala-7.jpg

 

"SPIRALA"... to podróż wędrownego dziada przez Barok... z tym, że on jest poza spiralą, a wy większości w niej uwięzieni.... bez względu na czas i okoliczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez deformacji też nie dobrze, nie ma nic gorszego niż tkwić wciąż w tej samej formie. Zanudzić by się można. :)

Szkice ciekawe, choć sam bym wolał, żeby te elementy dodane były jakoś lepiej wpasowane w sam obraz, tzn teraz dość mocno się odcinają, ale może taki był zamysł autora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osiągnięcia na festiwalach filmowych mam.... nie wiem jak tam u Ciebie w tej kwestii.

Twoja opinia jest dla mnie dużo mniej istotna niż opinia Jurorów... i będę się tego trzymał.

Już pisałem.... wystrzegajcie się sztuki za którą nie płacicie.... dobro rodzi się w ciszy....!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, że Ty profesjonalista marnujesz swój cenny czas zajmując się takim niczym jak moje nic...

coś w tym musi być.... dla mnie to komplement....!!!...:)))... mógłbyś przejść obijętnie obok... a jednak zadziałało....!!!...:)))

Do spotkania tam gdzie oceniają Jurorzy...!!!... ja się nie boję....:)))

Jurorzy zwykle nagradzają jak jeszcze ludzie nie wiedzą, że mają klaskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mi powiedzieć, że nie jest tak dobrze jak jest... i mam się nie cieszyć jak ktoś mnie docenia... mam tylko martwić się tym, że Ty masz problem, bo Tobie się nie podoba i nie będziesz klaskał...:)

Jeszcze raz....!!!... chcesz się sprawdzić to zapraszam na festiwale... nie chcesz... to rób swoje, ja Ci nie mówię co źle robisz... taki szacunek i poziom humanizmu reprezentuję........:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mówiłem Ci co powinieneś zrobić. Wyraziłem jedynie swoje zdanie, natomiast Ty sprowadziłeś mnie do roli ujadającego pasa, tylko dlatego, bo nie noszę plakietki z napisem "Juror". Ot Twój humanizm i szacunek.

Owszem robię swoje, ale zawsze chętnie wysłucham co inni mają do powiedzenia, nawet jeśli się z nimi nie zgadzam, nawet jeśli nie są "Jurorami". Taki szacunek i poziom humanizmu reprezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humanizm rozwija się w oparciu o zdania uznanych autorytetów.... a Ty wyrażając swoje zdanie mówisz mi co robię źle. Możesz mi powiedzieć na jakiej podstawie....???..:)

Rozróżniasz kierunek działań niezależnych o komercyjnych...?? Zadowalaj klientów ja ci nie przeszkadzam.... a Ty chcesz koniecznie ograniczać rozwój działań niezależnych, chcąc wtłoczyć każde działanie w konieczność zadowalenia wszystkich... to nie tworzy rozwoju.

Jesteś jak IX w. malarz... uważasz impresjonistów za wariatów, których trzeba zamknąć w szpitalach... powodzenia...!!!...:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczysz sam sobie. Gdyby humanizm, jak napisałeś, "rozwijał się w oparciu o zdania uznanych autorytetów", to rację musiałyby mieć autorytety pod postacią malarzy XIX w. "uważające impresjonistów za wariatów".

Nigdy nigdzie nie pisałem, że trzeba zadowolić wszystkich. Pisałem natomiast, że trzeba wysłuchać wszystkich i traktować ich z szacunkiem. Wyraźnie napisałem, że dotyczy to również tych, którym się coś nie podoba, bo ma prawo się nie podobać. Ty za to, każde odmienne od Twojego poglądu zdanie, wyrażone przez kogoś kto nie ma plakiety "Juror", traktujesz jak niechciany psi skowyt.

Poziom złożoności bytu jakim jest człowiek, jest tak duży, że nie sposób poprzez jedno dzieło trafić do każdego. I bardzo dobrze, bo rodzi to różnorodność w sztuce. Nie rozumiem dlaczego każdą, odmienną od Twojego punktu widzenia, uwagę w stosunku do Twojej twórczości, odbierasz jako atak, czy też próbę narzucenia Tobie drogi twórczej?

Skończże tę walkę z komercyjnymi wiatrakami Don Kichocie. Nigdy nie realizowałem komercyjnego projektu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ...!!... jestem Don Kichotem walczę z wiatrakami... ale walczę... mam na to argumenty i dowody...!!!

Tobie wydaje się, że wiesz jak trzeba nie być Don Kichotem żeby wygrać.... wygrywaj....!!!... żaden problem wysłać film na festiwal jest ich sporo.

Chcesz być impresjonistą tych czasów.... nie rób tego co już było zrobine, powtarzając to fotorealistycznie i przekonaj tym Jurorów i publiczność...

.... jeden warunek oprócz gęby trzeba mieć film.... dopóki go nie masz... to Ci się tylko wydaje....!!!... i Twoje zdanie jest tyle warte co Twoje osiągnięcia w temacie.

Ja bronię tego co zrobiłem w dyskusjach z Jurorami... ale oni najpierw obejrzeli mój film....!!!....:).

W styczniu i lutym jadę na festiwale... bo jestem w konkursie (znowu ktoś się pomylił)..... jeden to konkurs z takimi filmami jak "Najlepszy" i "Cicha noc"... czyli filmy komercyjne i jest tam mój "Kukułek" 60 min (zrobiłem go sam, 3.5 roku pracy), a drugi konkurs, to konkurs filmów amatorskich i tam w konkursie mam 2 filmy... tak to walczę kolego z różnymi wiatrakami bezbronny i naiwny jak Don Kichot.

Mogę coś wygrać albo mogę przegrać..... a do tego oprócz filmów trzeba mieć jeszcze odwagę.

Chcesz pomóc... zapraszam... nie chcesz, bo Ci się nie podoba.... nie przeszkadzaj... żeby nie powiedzieć.... ucz się...!!!... i nie obrażaj się jak ktoś nie uwzględnia Twoich uwag... trzeba mieć argumenty...... bo inaczej tak teraz rozmienia się postęp... na drobne....!!!!

Przekazuję Ci ogromna wiedzę niedostępną nigdzie, z namacalnymi dowodami na nią.... a Ty z niej nie chcesz skorzystać.... ja Cię nie zmuszam... rób jak chcesz... skoro wydaje Ci się, że wiesz jak i co należy robić.... powodzenia...!!!... ja jestem stary niedługo umieram...:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę taki Artysta jak Ty, zajrzał do portfolio takiego nędznika jak ja, a nawet nie mam plakietki z napisem "Juror". Ot niespodzianka. Mam nadzieję, że to Cię zanadto "nie zdeformowało". :)

Fotorealizm to tylko forma, jak mi się znudzi, użyję innej. Nie będziesz mi narzucał co mam robić, bo nie masz ku temu argumentów. :)

Skąd wiozłeś, że chcę być "impresjonistą naszych czasów"? Nigdy niczego takiego nie powiedziałem. Proponuję rozmawiać o stanie faktycznym, w innym wypadku uprawiamy jedynie wesoły bełkot.

To, że nie obnoszę się ze swoimi osiągnięciami w każdym wypowiedzianym zdaniu, to nie oznacza, że ich nie mam. Dla mnie osiągnięcia są motorem do dalszego działania, nie zaś afirmacją moich poglądów.

Wygrana na festiwalu nie świadczy o niczym innym poza tym, że wygrałeś na festiwalu. Żaden to argument, że "Jury" coś Ci powiedziało i wręczyło figurkę oraz kwiatka. Zresztą taki zacny humanista jak Ty, powinien wiedzieć, że twierdzenie "ja mam rację, bo powiedział tak mój autorytet" należy do klasyki błędów logicznych.

Napiszę już chyba po raz trzeci, bo widać nie dociera. Niczego Tobie nigdy nie narzucałem. Wyraziłem jedynie swoje zdanie. Mogłeś się z moim zdaniem nie zgodzić i nie miałbym o to pretensji, ale wolałeś wytknąć mnie palcem i wskazać mi miejsce w szeregu pośród innych, nic dla Ciebie nie znaczących ludzi.

Nie obrażam się na Ciebie. Jedynie walczę z wiatrakami. :)

Twoja "ogromna wiedza niedostępna nigdzie", jest od lat wałkowana w opracowaniach na temat sztuki. Nie mówisz nic nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz lepiej...!!!....to musi boleć... niech boli...!!... do wszystkiego dochodzi się długo... dochodź... ja już schodzę.

Nudzisz w kółko jak większość tutaj... błąkających się w poszukiwaniu rozwiązań na życie... i nie słuchając tych co je znaleźli.... nikt Ci nie pomoże... za dużo wiesz.... męcz się.... powodzenia.... i nudź gdzie indziej..... ja sobie dobrze radzę bez Twojego zdania o mnie..... pomagaj potrzebującym.... AMEN....!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności