Skocz do zawartości

Gdzie podziały się wątki z forum


infected

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Tak...

Widzę, że codziennie muszę to zmieniać bo nie wiem czy to powinno być w jakimś cookies czy gdzie indziej zapisane - ale nie jest zmieniona.

Subskrypcje piszę, że mają powiadamianie natychmiastowe i o ile kiedyś działało ok - to już od dłuższego czasu też nie działa wcale.

Ciekawe co następne siądzie...

Aaa. Hasło też padło samo z siebie - po interwencji administratora udało się wrócić na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak...

Widzę, że codziennie muszę to zmieniać bo nie wiem czy to powinno być w jakimś cookies czy gdzie indziej zapisane - ale nie jest zmieniona.

Subskrypcje piszę, że mają powiadamianie natychmiastowe i o ile kiedyś działało ok - to już od dłuższego czasu też nie działa wcale.

Ciekawe co następne siądzie...

Aaa. Hasło też padło samo z siebie - po interwencji administratora udało się wrócić na forum :)

 

 

Subskrypcje, hasło - tutaj problemem jest serwer na którym masz maila, który nie przyjmuje maili z max3d lub po prostu je ubija. To już nie jest po naszej stronie. Maile są odrzucane lub po prostu filtry jakieś je blokują.

 

Co do widoczności. Wczoraj były zmiany robione związane z nową skórką, nie wiem czy faktycznie tutaj wyczyszczenie cache'a Cloudflare nie namieszało.

 

Wiem, że niestety czasami problemy powoduje też język PL dodany na forum. Jest to nieoficjalne tłumaczenie (oficjalnego nie ma) i vB nie supportuje innych języków niż ENG. Błąd zgłaszany przez wiele osób, jest ignorowoany (lub zamykany) przez support vB.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Sprawdź jedną rzecz. Może w nowej wersji vB powróciły problemy z PL językiem. Przełącz się na język angielski, tam ustaw powiadomienia i sprawdź. Później możesz wrócić do wersji polskiej. Bo jeśli inne maile dostajesz to faktycznie na profilu jakby Ci się to nie zapisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności