Skocz do zawartości

Digital Tutors


HellScythe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja po polsku się czasem gubię w tych kwestiach a co dopiero po angielsku. A jeśli chodzi o płatność to chce przez paypal

mam takie coś jak daje subscribe:

Billing Address: to niewiem

Billing Address 2 (Apartment, suite, unit, etc.): nie wiem

Country: wiadomo

City: wiadomo

State: nie wiem

Postal Code: hodzi i nasze kody pocztowe miast??

 

Payment Method: Paypal

Paypal Email: wiadomo

 

na dole jest takie coś

Gift Certificate Code: nie weim o co to chodzi

 

Waham się tak od razu zapłacić bo nie jestem pewny jak to wypełnić a 45 dolarów to sporo, i nie chce żeby poszło nie wiadomo gdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Nawet nie znając angielskiego: billing adress - ulica, w kolejnym wierszu numer domu/mieszkania itp. Pewnie jak byś to wszystko podał w pierwszym wierszu to nic by się nie stało. State: prowincja/województwo a potem faktycznie kod pocztowy :-)

A na dole: zapewne kod promocyjny jeśli taki posiadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waham się tak od razu zapłacić

 

przyzam szczerze, z taka znajomoscia angielskiego jak piszesz to tez bym sie wachal, ciezko powiedziec ile uda ci sie wyniesc z tych tutoriali.

 

i nie chce żeby poszło nie wiadomo gdzie

 

to nie pojdzie nigdzie indziej niz do nich, te dane co wpisujesz to twoje dane w celu weryfikacji i rejstracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelałem sobie pieniądze na paypal ale, dalej nie wiem jak im zapłacić.

Tam wołają o numer karty, datę ważności i jakiś kod z tyłu karty.

ale jak to uzupełniłem i dałem dalej, to mnie przeniosło na stronę digital tutors i pisze page not found.

Nie da się tego załatwić jak jakiegoś normalnego przelewu ??

Edytowane przez HellScythe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę inne pytanie odnośnie Digital Tutors. Otóż chce z kilkoma znajomymi kupić sobie roczną subskrypcję na DT. Wiem, że na takim koncie nie mogą siedzieć dwie osoby jednocześnie i musimy sobie ułożyć jakiś plan kto kiedy ma swój czas. Tylko ciekawi mnie kwestia czy się nikt nie przypieprzy w momencie kiedy zobaczą, ze nagle siedzę na swoim koncie na Mazurach, a za chwilkę na to samo konto loguje się ktoś z Gdańska... to jest powód do obaw, że przez takie coś mogą zablokować konto czy coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie da się na podstawie IP, 100% stwierdzić, gdzie tak naprawdę fizycznie przebywasz. A poza tym może masz helikopter i w ciągu kilkunastu minut jesteś w stanie przemieścić się o kilkadziesiąt kilometrów? :-)

Ja prawie codziennie widzę, jak jeden z prezesów pewnej firmy, przylatuje do pracy, zamiast przyjechać jak normalny człowiek, więc nie jest to niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie tylko, ile zdołasz nauczyć się z tych tutoriali, skoro z angielskim u Ciebie kiepsko!

Obraz obrazem, ale większość, tłumaczy slowo!

 

Zastanawia mnie skąd możesz wiedzieć na jakim poziomie jest mój angielski :-) No chyba, że wcześniej gdzieś indziej coś na ten temat pisałem :-) No nie powiem, nie jest to poziom super zaawansowany, ale komunikatywny, generalnie kumam co ten człowiek tam mówi, jednak momentami bywa zbyt szybko. No ale jest ten komfort obejrzenia danego fragmentu jeszcze raz. Super sprawa jest to, że w niektórych tutorialach można włączyć z boku tekst i pokazuje, w którym miejscu własnie jest lektor.

 

No ale ok, nie o poziomie mojego języka rozmawiamy. To, że są po angielsku to może nawet mnie zmotywować, a wręcz zmusić do nauki. Najważniejsze dla mnie to to, czy nie zablokuja mi konta jak będę go używał z kimś na współkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawi mnie kwestia czy się nikt nie przypieprzy w momencie kiedy zobaczą, ze nagle siedzę na swoim koncie na Mazurach, a za chwilkę na to samo konto loguje się ktoś z Gdańska... to jest powód do obaw, że przez takie coś mogą zablokować konto czy coś ?

 

Prędzej czy później dostaniesz bana. FOR...EVER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się wydaje to chyba można by jakiegoś downloadera odpalić i ściągnąć sobie kurs na dysk więc chyba by już nie było obawy z jakiego ip korzystasz. Jednak wydaje mi się, że skoro już za coś płacisz i masz już konto to nie powinno być problemu bo chyba wolno jest Ci podróżować i mieć dostęp w różnych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pewnie jest napisane w licencji jak wykupujesz subskrypcje. Znajac zycie, to pewnie niedozwolone jest kopiowanie materiałów udostępnionych on-line na dysk. Oczywiste jest tez, ze wykupując subskrypcje na jedna osobe, to tylko jedna osoba może z niej korzystać. Nie jestem pewien ale jest chyba możliwość wykupienia dla grupy osob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość wykupienia dla grupy osób, ale to taki sam wydatek jakby każdy miał sobie sam wziąć subskrypcje na rok. Niby pisałem do nich w sprawie jakie są konsekwencje jeżeli z jednego konta korzysta kilka osób to odpisywali tylko, że tak nie wolno... aha, no i dodawali, że bardzo cieszą się, że do nich napisałem i są jeszcze bardziej szczęśliwi, że mogą mi odpowiedzieć, bo to naprawdę fajnie, że zapytałem.

 

W każdym bądź razie spróbuję, roczny abonament na rok będzie kosztował na głowę około 200zł. Więc nawet jak zablokują to nie będzie takie go strasznego bólu. Jak się uda spoko, a jak nie uda to kolejnym razem kupi się już tylko wyłącznie dla siebie bez dzielenia :-)

 

A co do ściągania na dysk to nie wiem jak z tym jest. Wiem jedynie, że w necie są ich wszystkie tutki. Mam nawet adres do strony rosyjskiej gdzie można wszystko z torrentów ściągnąć, no i na chomiku tez sporo tego widziałem i przyznam się, że kiedyś nawet ściągnąłem kilka tutków... no ale ile można, trzeba w końcu przejść na jasną stronę mocy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gnacik wszystkie tutki na necie od DT udostępnione przez inne osoby sa nielegalne. Z tego co wyczytałem w licencji to możesz sciagnac na dysk tylko do własnego użytku i jakiekolwiek udostepnianie tych materiałów osobom 3 jest piractwem.

 

Wyciag z licencji:

 

 

You are not authorized to:

  • Share your User Account with others;
  • Allow more than one individual to access a User Account;
  • Copy, modify, distribute, capture, or save locally any of the Training Materials;
  • remove any copyright or proprietary notice included on or in any Training Materials;
  • Circumvent or attempt to circumvent any encryption, security code, or other protection used in connection with the Training Materials;
  • Use the Services for any unlawful purposes;
  • Capture screen shots of Training Materials; or
  • Make Training Materials available to others in any format.

Edytowane przez MariushO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że te tutki sa dostępne na torrentach i chomiku to ja wiem, że to nielegalne. Ja po prostu chcę być chociaż trochę bardziej legalny, jednak w tym momencie nie stać mnie na samodzielne opłacenie całej subskrypcji :-) Wychodzi więc na to, że publicznie przyznaję, że będę teraz łamał prawo, jakby co to zdam tutaj relację o tym jak długo udało mi się w ten sposób pociągnąć :-) Druga sprawa to ciekawi mnie ile z tej naszej 6 osób dotrzyma do końca i naprawdę będzie korzystało z tego DT. Kiedys tak ze znajomymi kupilismy kurs 3ds Maxa na Eduwebie... to tylko ja go przerobiłem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gnacik ...hehehe bycie bardziej legalnym? Nie ma takiego pojęcia. I choć polityka niektórych firm zmusza do bycia "mniej legalnym", to tak czy tak jest to łamanie prawa(z którym do końca nie musimy się zgadzać!). Moim zdaniem uda Ci się dopóki nie zaczniesz czerpać korzyści majątkowych albo nie zaczniesz rozdmuchiwać na około, ze oszukujesz DT(lub ktokolwiek z waszej szostki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gnacik ...hehehe bycie bardziej legalnym? Nie ma takiego pojęcia. I choć polityka niektórych firm zmusza do bycia "mniej legalnym", to tak czy tak jest to łamanie prawa(z którym do końca nie musimy się zgadzać!). Moim zdaniem uda Ci się dopóki nie zaczniesz czerpać korzyści majątkowych albo nie zaczniesz rozdmuchiwać na około, ze oszukujesz DT(lub ktokolwiek z waszej szostki).

 

Nie no, masz rację i dokładnie o tym wiem. Co do rozdmuchiwania to co tu dużo gadać, napisałem już o tym publicznie tutaj. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że DT nie ma na forum rozbudowanej siatki swoich tajnych szpiegów :-) ...a korzyści majątkowe to zamierzam czerpać dopiero później wykorzystując nabytą wiedzę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej legalny? ;) Bardziej legalnie w świetle polskiego prawa będziecie po cichu ściągać ich tutoriale z torrentów, każdy z was osobno. Jak wykupisz dostęp i nakryją cię że nielegalnie udostępniasz te tutki reszcie ekipy to dopiero będziesz miał przesrane. Niestety tak to działa.

 

Jak chcesz być bardziej fair wobec DT to możne kupuj co kilka miesięcy pakiet miesięczny?

 

Ewentualnie jeśli to twoi prawdziwi znajomi to możesz powoływać się na to:

http://prawokultury.pl/publikacje/podrecznik-dozwolony-uzytek-prywatny/

Edytowane przez Monio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności