Skocz do zawartości

TLOU fanart - Coyote


Rekomendowane odpowiedzi

zawsze chciałem mieć taki photobash w folio to sie okazja natrafiła.

 

póki co takie coś. Jeszcze nie wiem czy to dalej pociągne, czy zrobie coś zupełnie nowego. Coś mi tam póki co nie siedzi.

 

tlou_by_coyoteart-d6g6rsx.jpg

Edytowane przez Coyote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajny art i klimat, motyw ze światłem extra! Praca ma potencjał, ale w tym momencie jest to jeszcze dowolne postapo, przydałoby się chyba coś bardziej charakterystycznego dla TLoU..., oprócz loga oczywiście ;] Świat TLoU charakteryzuje się bujną roślinnością min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Pasterz dzięki za rade chyba lepiej będzie ze światłem piętro wyżej, spróbuje! Zawsze warto próbować choć by dla podniesienia skilla i pokazania się wkońcu jury klasy światowej.

 

telthona LOL XD spędziłem nad tym raptem 3/4h także jeszcze sporo tam jest do namalowania i zepsucia :D

WWWoj dziękóweczka! problem w tym ze nie grałem w TLoU także póki co posiłkuje sie tym co widziałem na konceptach. napewno będzie wiecej roślin i te grzyboludki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, nie wiem czemu ale mi wzrok ucieka cały czas w tą pustą przestrzeń po lewej stronie i jakby tak w dziwny sposób skupia się tam moja uwaga mimo że nic tam nie ma. Ktoś z oglądających też tak ma ?

 

Technicznie bardzo ładnie to wygląda. Bloki/budynki to foty czy wymalowałeś ?

thnx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo ładnie chodź z lewej za pusto i za mało porośli trawy itp na budynkach, możesz tam z tyłu upchać jeszcze jeden blok i też dać jakieś pomarańczowe kolory i np jakieś ptaszki lecące na niebie. Te potwory czy co to jest są słabe a po prawej stronie nawet nie wiem co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, nie wiem czemu ale mi wzrok ucieka cały czas w tą pustą przestrzeń po lewej stronie i jakby tak w dziwny sposób skupia się tam moja uwaga mimo że nic tam nie ma. Ktoś z oglądających też tak ma ?

dzięki pomyśle o tym

Technicznie bardzo ładnie to wygląda. Bloki/budynki to foty czy wymalowałeś ?

thnx

photobash plus podmalówki

 

 

Jest bardzo ładnie chodź z lewej za pusto i za mało porośli trawy itp na budynkach, możesz tam z tyłu upchać jeszcze jeden blok i też dać jakieś pomarańczowe kolory i np jakieś ptaszki lecące na niebie.Te potwory czy co to jest są słabe a po prawej stronie nawet nie wiem co się dzieje.

 

no właśnie myślałem o jakimś wieżowcu ale ograniczę sie do jednego pomarańczowego źródła światła. Co do stworów i i pustek to wciąż wip a stwory walnięte dosłownie w 5 minut co by pokazać co będzie dalej dłubane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za miłe słowa, choć muszę przyznać im bardziej w to brnę tym mam większe wątpliwości czy gdzieś to prowadzi.

Póki co drążę, ale przez te upały i brak jakiegokolwiek wiatraka w biurze (na strychu x_x) nie mam pary tego ciągnąć. Na szczęście jeszcze trochę czasu zostało :)

tymczasem kolejny wip

 

tlou3_by_coyoteart-d6gxlso.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny co do tych postaci tam. Obrazek w pierwszym wrażeniu fajnie dziłał pustką i światłem z tego balkonu. Mimo, że nikogo nie było czuło się obecność, mimo pustki. Ci zarażeni przykuwają uwagę, skupiają myśli na niebezpieczeństwie przez co odwracają od tego głównego uczucia, wrażenia trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i really like this one, nice touch that they are not obey the "go away!" banner. ;)

love the colours here, really warm and inviting. i think the infected need some more polishing, also the ground in the very foreground. right now it looks like a cut out board, but i bet you will do that already. what i would also change is the contrast on the right. the line of houses there looks like it is on the same level with the main house, i would split these by adding fog or stronger light in that alley... maybe an infected head in the very left upper corner could also work? anyway, great piece so far! :)

 

Bardzo lubię ten jeden, miły akcent, że nie są posłuszni "odejdź!" banner. ;)

Uwielbiam kolory tutaj, bardzo ciepłe i przytulne. Myślę, że trzeba trochę więcej zainfekowanych polerowanie, także ziemi w samym planie. teraz to wygląda jak wycięty pokładzie, ale założę się, że będzie to zrobić już. co chciałbym zmienić również jest natomiast po prawej stronie.Linia domów nie wygląda tak, jak jest na tym samym poziomie z głównego budynku, chciałbym podzielić je przez dodanie mgły lub silniejsze światło w tej uliczce ... może być zainfekowany bardzo głowa w lewym górnym rogu może również pracować? anyway, wielkie piece do tej pory! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności