Skocz do zawartości

Auto ban Dziadka3D


OMAM

Rekomendowane odpowiedzi

Do tych wszystkich intelektualnych onanistów, trzepiących swoje ego pod przykrywką konstruktywnej krytyki, czasami zastanówcie się zanim klikniecie bo może faktycznie wasze dokonania nie dają wam prawa do oceny pracy innych osób.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 141
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

OMAM: Ja myślę,że ten temat jest zamknięty, a Ci którzy mieli coś powiedzieć to już to zrobili. Jeśli ten wątek przerodzi się w coś podobnego co już było podzieli losy poprzednich wątków.

 

Prace Dziadka można oglądać w dalszym ciągu na jego stronie.

 

Natomiast nie wiem czy śledziłeś wątek - wcale tu nie chodzi o krytykę prac Dziadka bo pod tym względem był szanowany, ale raczej podejście Dziadek -> forum i totalny brak komunikacji na tym polu (i w ostatnich miesiącach tzw. trolling na całego jak to określiło wiele osób).

 

Akurat gdyby chodziło o jego wątki z animacjami - krytykę - to akurat zbierał tam sporo "plusów".

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Cb parę osób wielokrotnie mówiło nie chodzi o to. Patrz przykładowo na N-Pigeona gadał o Blenderze przeważnie udzielał się w każdym wątku o sofcie, a jakoś bliski autobana nie był. Nachalnie próbujesz przekonać wszystkich do jakiegoś punktu widzenia, którego oni nie podzielają w dodatku nie bardzo czym masz to poprzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Dziadek przesadzał z dyskusjami "o niczym" to nie ulega wątpliwości. Ale trzeba też powiedzieć, ze Dziadek sam nie wysmarował tych 500 postów w "Prawdziwym Artyście". Wiele osób się tam wypowiadało (i pewnie potem żałowało), w tym i ja :P

 

A system +/- jest chyba trochę dziurawy. Powiedzmy, że zbiorę kilka plusów za jakaś pracę ale na przykład "pokłócę się" z kilkoma osobami o film w "Ostatnio Obejrzanych" posypią się minusy i spada mi reputacja tylko dlatego, że mam inne zdanie o filmie ;) A jeśli ten system miał wspomagać albo wyręczać moderatorów to też się nie bardzo sprawdza bo zanim Dziadek w końcu dostał bana to 500 postów i tak się wylało na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalz00 system plusow i i minusow spelnia swoje zadanie! Nawet majac odmienne zdanie o filmie nie nazbierasz tyle minusow, żeby dostać bana, bo tak czy owak, jak obserwuje to forum, to nie jesteś minusowany za odmienne zdanie, tylko za brak rzeczowych argumentow potwierdzających Twoje zdanie(ogólnie).

Daleko nie trzeba szukac, masz przykład kolegi @Kramona, encyklopedyczny trolling i brak odpowiedniej reakcji na posty większości(bagatela jeśli sto osob pisze Ci, ze cos jest nie tak, to chyba jednak cos się dzieje).

500 postow w watku o prawdziwym artyście to efekt trollowania dziadka 3d i Jego ban to nie efekt minusow jakie dostal w tym temacie tylko efekt Jego całej działalności na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja bym chciał trolować to byście dopiero poznali znaczenie trollingu. Bo to co ja robię to po prostu porównywanie softów i trochę wyśmiewanie maxa, że forum maxa to nic dziwnego że wszyscy są na nie :>. Ale to jest moje zdanie, prawo głosu, prawo głosu miał też dziadek jak widać jednak nie do końca można mieć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja bym chciał trolować to byście dopiero poznali znaczenie trollingu.

 

Te słowa bagatela sa wyznacznikiem twojej reputacji na tym forum.

Jest taki ogrom ludzi na maxie3d i każdy ma swoje indywidualne zdanie na różne tematy i jakos nie sa minusowani i nie grozi im ban!

No ale forum to pewna forma wirtualnego zycia i jak każda aktywność, odzwierciedla charakter człowieka, tak Twoja pozycja (tutaj na maxie3d) powinna zmusic Cie do zastanowienia się nad jakoscia Twojej komunikacji interpersonalnej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te słowa bagatela sa wyznacznikiem twojej reputacji na tym forum.

Jest taki ogrom ludzi na maxie3d i każdy ma swoje indywidualne zdanie na różne tematy i jakos nie sa minusowani i nie grozi im ban!

No ale forum to pewna forma wirtualnego zycia i jak każda aktywność, odzwierciedla charakter człowieka, tak Twoja pozycja (tutaj na maxie3d) powinna zmusic Cie do zastanowienia się nad jakoscia Twojej komunikacji interpersonalnej!

 

uwierz mi że nie mam problemu z komunikacją :> aż mam problem bo zadużo poznaje ludzi i potem ich nie pamiętam.

Czy mi grozi ban heh człowieku wziołeś to chyba zbytnio serio musiałbym się naprawdę postarać, skalować co jest czym i o jakiej wadze to chyba może być problem z tego co widzę.

 

Każde ma indywidualne zdanie owszem tylko ogarnij jedną sprawę wchodzenie na forum maxa i wytykanie błędów porównywanie gdzie jest gorszy od innych programów co w cale nie jest trudne, no ale mniejsza, jest jak włożenie kija w mrowisko. Nie jestem zaskoczony ale to też świadczy o danym forum :>. Są fora gdzie możesz tak zrobić i będzie ciekawa dyskusja a są fora kiedy userzy po prostu tak jak tu cie zminisują i za wszelką cene cię wygonią. Prosty test ludności forum. :>

 

 

Prosty przykład temat z dodawaniem krawędzi wstawiłem gifa nawet nic nie pisząc na temat 3dsmaxa, pokazałem jak ja bym rozwiązał problem w blenderze. oczywiście poleciały minusy bo nooo jak to blender coś może.. żenua...

Edytowane przez Kramon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynikiem Twojego "testu ludności forum" jest Twoja reputacja. Do ciekawej dyskusji potrzeba rzeczowych argumentow popierających swoje zdanie, jeśli ich brak, wynik jest oczywisty, stajesz się osoba niewierygodna i pozerem wirtualnie kształtującym swoje ego! To wlasnie plus maxa3d, bzdurne bajanie o softach nie poparte konkretna wiedza przejdzie Ci na "innych" forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynikiem Twojego "testu ludności forum" jest Twoja reputacja. Do ciekawej dyskusji potrzeba rzeczowych argumentow popierających swoje zdanie, jeśli ich brak, wynik jest oczywisty, stajesz się osoba niewierygodna i pozerem wirtualnie kształtującym swoje ego! To wlasnie plus maxa3d, bzdurne bajanie o softach nie poparte konkretna wiedza przejdzie Ci na "innych" forach.

 

bzdurne bajdanie zachwalanie jaki to max szybki a przecież gołym okiem każdy wie że uruchamia się 2 minuty na HDD kiedy cała konkurencja robi to w max 20 sekund. błagam... czyste fakty chyba że nie wiem mam ci film ze stoperem nagrać? no ale koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem Ci juz o tym jakis czas temu. Skoro tak dlugo odpala sie na twoim kompie max, to znaczy ze masz cos spaprane w systemie lub po prostu masz zabadowany dysk. 2 minuty to nie jest normalny czas otwierania sie tego programu.

 

Swoja droga, jakie istotne znaczenie ma dlugosc otwierania sie aplikacji? Ja czekam 12sek sa SSD, wiec na HDD bedzie pewnie 20sek. Sprawdze jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kramon

Tylko po co pokazujesz komuś, kto robi model w 3ds max jak Ty to zrobiłeś w Blenderze. Co to daje pytającemu. Tak samo w wątku omawiającym jakiś problem konkretnego programu - nie Blendera - gdzie inni użytkownicy tego samego programu próbują pomóc, pojawiasz się Ty i proponujesz rozwiązanie z Blendera. Nie o to ktoś prosił więc po co? To nie jest wypowiedzenie własnego zdania czy opinii tylko bezsensowne wtrącanie się w rozmowę.

Nawet teraz w wątku "autoban..." wrzucasz zupełnie bez związku informację o tym jak szybko uruchamia się Blender. Trąci to lekką obsesją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem Ci juz o tym jakis czas temu. Skoro tak dlugo odpala sie na twoim kompie max, to znaczy ze masz cos spaprane w systemie. Swoja droga, jakie znaczenie ma dlugosc otwierania sie aplikacji?

 

hahaha no błagam cie Hudy(trial), Modo(trial), Zbrush,FL Studio (trial), Blender, Adobe Photoshop CS6 (dzięki bogu kupiłem zanim weszło CC) odpalają się poniżej 20 sekund ale nie to wina systemu że max się otwiera 2 minuty hahah.

 

Swoja droga, jakie znaczenie ma dlugosc otwierania sie aplikacji

 

i o to chodzi odrazu ucieczka że a to jest nie istotne. o Tuż jest to bardzo istotne. Bo może robie coś źle ale ostatnio chciałem jedną sprawę zrobić w maxie wysypał mi się 3 razy w ciągu jednego dnia. Po za tym skończyłem robotę mogę wyłaczyć program i mieć pełną moc dla innego programu ale z maxem się tak nie da bo uruchamia się 2 minuty na HDD więc zostawiasz go włączonego forever.

 

no ale dość off-topu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary zróbże coś ze swoją ortografią bo czytanie twoich postów zabija. Wszystkie spore programy odpalają się długo. PS, Max, Mayka, Hudy, Nuke i pewnie inne także się do tego zaliczają. Zwracam uwagę że znowu wydajesz osądy tylko pod kątem autopsji, gotów podjąć pyskówkę z każdym kto myśli trochę inaczej. Poluzuj trochę pasek to repy przestaną spadać na łeb na szyję. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary zróbże coś ze swoją ortografią bo czytanie twoich postów zabija. Wszystkie spore programy odpalają się długo. PS, Max, Mayka, Hudy, Nuke i pewnie inne także się do tego zaliczają. Zwracam uwagę że znowu wydajesz osądy tylko pod kątem autopsji, gotów podjąć pyskówkę z każdym kto myśli trochę inaczej. Poluzuj trochę pasek to repy przestaną spadać na łeb na szyję. Pozdrawiam.

 

mieliśmy już tego nie ciągnąć. PS z tych wszystkich softów tylko max odpalał mi się 2 minuty. mayki nie miałem nigdy w rękach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kramon, ja się zastanawiam z jakiego powodu czasami udzielasz się w dyskusji. Mówię o pytaniach o to jak zrobić coś konkretnego w 3D Max, a Ty zaczynasz swoje wywody o tym jaki to Blender jest zajebisty. Może ogranicz to do wątków, które są z tym związane. Załóż sobie wątek "3D Max vs Blender" i tam wrzuć porównania (tylko rzetelnie).

 

Co Tobą powoduje kiedy absolutnie wszędzie wciskasz coś o Blenderze? Chcesz zrobić Blenderowi dobrą reklamę? Efekt jest totalnie odwrotny. Powodów do używania konkretnego programu jest sporo. Poza samym softem, jego możliwościami i niezawodnością, szybkością jest wiele innych czynników. Ile firm korzysta z danego programu, jak wygląda wsparcie techniczne, ile innych osób korzysta z programu, jakie to osoby, czy można liczyć na pomoc społeczności... Itd. No i powiem Ci, że robisz czarny PR społeczności blenderowców. Do tego w takiej formie - błąd na błędzie. Naprawdę ciężko czyta się Twoje posty.

 

Ja rozumiem, że blenderowiec może napisać coś w wątku o innym programie. Np. "W Blenderze robi się to tak i tak, poszukaj podobnych haseł, metod" albo "Jeśli pilnie musisz to zrobić, to może spróbuj w darmowym Blenderze, tu masz linka do tutoriala...". Coś takiego miało by na celu pomoc pytającemu, a to co Ty robisz to przeważnie próba udowodnienia, że Blender jest lepszy od wszystkiego.

 

Poważnie, człowieku, opanuj się trochę. I mówię to jako fanboy Blendera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę pisał bez sensu 5 zdań może zrobisz to w darmowym blenderze jeśli ci w maxie nie wychodzi wystarczy gif. Chyba koleś jest inteligetny i kumaty że może spróbować zrobić to w blenderze tak jak pokazałem. pozatym w tym zresztą cały problem był z siadką co szybko wyszło właśnie trochę przez tego gif'a. Co do górnej częśći twojego posta to fakt masz rację trochę przesadziłem i mogło to zostać odebrane jako atak i trochę nachalnę ale z drugiej strony po prostu z czystej ciekawości sobie porównywałem i nigdzie nie krzyczałem tylko zadawałem pytania dlaczego a nie że macie to wybrać weź to pod uwagę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek3D został autobanowany??? Absolutnie się nie zgadzam! Nie cierpię poglądów kolesia, ale bez jaj - ma prawo do wypowiadania się tutaj ile ma ochotę!! Jeżeli tak ma działać forum, że ktoś wypowiada wkurzające komentarze to się go banuje to mój profil też zamknijcie! To nie Chiny do wafla Pana!! Wkurza, ale też wprowadza inny pogląd na świat - czy poprawny pokaże przyszłość, a nie młodzi i głupi jakimi nas dziadek3D określa ... może i ma rację skoro banujemy niezrozumiałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam będzie brakowało Dziadka3d. Jestem tu w sumie od niedawna ale dziadek zdążył urosnąć w moich oczach do rangi ikony max3d. Coś co wyróżniało nas w tłumie innych cg stron.

 

A teraz zostaniemy kolejną szarą stronką zamieszkałą przez głuptaków..............:)))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piskorz

Dziadek3d kreował się na "ikonę" i wszechwiedzącego guru na tym forum, a na pewno nim nie był. Miał z pewnością dużą zdolność do tworzenia nowych, nie istniejących pojęć, dla poparcia swoich tez, ale to tylko umiejętność zręcznego mówcy a nie omnibusa w dziedzinie grafiki. Potrafił "lać wodę" na każdy temat ubierając wszystko w z pozoru fachowe pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piskorz

Dziadek3d kreował się na "ikonę" i wszechwiedzącego guru na tym forum, a na pewno nim nie był. Miał z pewnością dużą zdolność do tworzenia nowych, nie istniejących pojęć, dla poparcia swoich tez, ale to tylko umiejętność zręcznego mówcy a nie omnibusa w dziedzinie grafiki. Potrafił "lać wodę" na każdy temat ubierając wszystko w z pozoru fachowe pojęcia.

 

Idealne podsumowanie działalności dziadka3d tutaj na forum.

Dodajac do tego arogancje i niezrozumialy cynizm zaowocowało to banem. Oczywiście zwolennicy takiego zachowania, będą nazywać to atakiem na indywidualności, co dla mnie jest takim samym mechanizmem jaki stosowal dziadek od początku. Przewartosciowanie wszystkiego pod dyktando swoich(nieraz bzdurnych) tez, tylko po to, by "mieć racje".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam będzie brakowało Dziadka3d. Jestem tu w sumie od niedawna ale dziadek zdążył urosnąć w moich oczach do rangi ikony max3d. Coś co wyróżniało nas w tłumie innych cg stron.

 

A teraz zostaniemy kolejną szarą stronką zamieszkałą przez głuptaków..............:)))))))))))))

 

Kolego dziadek3d udziela się tez na innych forach graficznych i wcale tam nie sa dumni, ze w swojej spolecznosci znalazł się jakiś dziadek3d. Opinie ma tam taka sama jak i tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że to nie Dziadek3D jest winien temu burdelowi jaki się robi w tematach po jego wypowiedziach, a Wy wszyscy, którzy dajecie się prowokować raz po razie. Wydawałoby się, że forum skupia dorosłych (przynajmniej emocjonalnie) ludzi, a wystarczy jeden głupi post i wychodzi z nich banda przedszkolaków chętnie rzucających się w każdą kolejną pyskówkę. Żeby nie było - nie bronię Dziadka. Uważam że taka "działalność" w społeczności jest żałosna i niepotrzebna, ale gdybyście byli w stanie wrzucić na luz - jego posty praktycznie ginęłyby wśród innych, zamiast sprowadzać do parteru każdą dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj raczej nie o to co mówił chodziło, ale o to jak mówił i nie ma to nic wspólnego z poglądami.

 

Czyli jak mówił? Przytaczał argumenty i wysuwał na ich podstawie wnioski. A to że były niepopularne wśród większości to inna sprawa. Nie bardzo kojarzę jakikolwiek post żeby kogoś bezpośrednio obraził niekulturalnym słowem, czy żeby pojechał komuś po rodzinie czy tego typu rzeczy za które powinien być autoban. Po prostu miał inne zdanie i krytykował innych uważając że jest najlepszy na świecie ... I CO Z TEGO???? To że większość tutaj ludzi ma kompleksy wielkości sporego pasma górskiego nie oznacza, że można za bycie pewnym siebie i wycieranie tą pewnością twarzy pozostałym autobanować użytkownika. Może i jest dupkiem jakich mało, a może po prostu takiego gra na forum, a w życiu codziennym jest kochającym ojcem i przyjacielem. Jak by nie było jeżeli nikogo nie obraża bezpośrednimi i bezpodstawnymi atakami autobanowanie dziadka3D jest wg. mnie bardzo zagraniem nie w porządku i zastanawiam się czy poważnie nie usunąć profilu i zapomnieć o max3d za to zagranie moderatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście 90% wypowiedzi Dziadka traktowałem jako trolling, jednak czasami pisał fajne, wartościowe rzeczy i forum na pewno straci na jego nieobecności. Nie rozumiem osób, którym Dziadek jakoś specjalnie zawadzał - jest przecież opcja by forum nie wyświetlało odpowiedzi konkretnych userów, blokada i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Może i jest dupkiem jakich mało, a może po prostu takiego gra na forum...

 

 

Nie znam dziadka osobiście i nie wiem jakim jest człowiekiem w realu. Jednak, tak jak napisales, za wykreowanie siebie jako aroganckiego podpuszczacza tutaj na forum został zbanowany!!! Nawet jeśli to była tylko gra, to tez chyba swiadczy o Jego charakterze. Ja nie mam nic do dziadka3d, nawet niekiedy udal się z Nim porozmawiać "normalnie", ale to była droga przez meke i jedynie wtedy, kiedy zgodziles z Jego poglądami! Jeśli uważasz, ze tak powinna wygladac wymiana zdan miedzy dorosłymi ludzmi no to proponuje warsztaty z komunikacji inerpersonalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że to nie Dziadek3D jest winien temu burdelowi jaki się robi w tematach po jego wypowiedziach, a Wy wszyscy, którzy dajecie się prowokować raz po razie. Wydawałoby się, że forum skupia dorosłych (przynajmniej emocjonalnie) ludzi, a wystarczy jeden głupi post i wychodzi z nich banda przedszkolaków chętnie rzucających się w każdą kolejną pyskówkę. Żeby nie było - nie bronię Dziadka. Uważam że taka "działalność" w społeczności jest żałosna i niepotrzebna, ale gdybyście byli w stanie wrzucić na luz - jego posty praktycznie ginęłyby wśród innych, zamiast sprowadzać do parteru każdą dyskusję.

 

Genialne:) Widze to tak samo.

 

 

Zróbmy ankietę o odbanowanie dziadka3d, i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam dziadka osobiście i nie wiem jakim jest człowiekiem w realu. Jednak, tak jak napisales, za wykreowanie siebie jako aroganckiego podpuszczacza tutaj na forum został zbanowany!!! Nawet jeśli to była tylko gra, to tez chyba swiadczy o Jego charakterze. Ja nie mam nic do dziadka3d, nawet niekiedy udal się z Nim porozmawiać "normalnie", ale to była droga przez meke i jedynie wtedy, kiedy zgodziles z Jego poglądami! Jeśli uważasz, ze tak powinna wygladac wymiana zdan miedzy dorosłymi ludzmi no to proponuje warsztaty z komunikacji inerpersonalnej.

 

A Ty w takim razie uważasz, że dopuszczeni do głosu powinni być tylko ci ludzie, którzy nie narzucają innym swojego zdania, a najlepiej jakby w ogóle się nie odzywali jeżeli mają inne zdanie. Czy tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, że jeżeli klikasz komuś minusowe repy lub minusik pod jego zdaniem to wpływa to na poziom jego reputacji. Poziom repa dla autobana był ustawiony tak nisko, że wydawało nam się że nie ma szans go osiągnąć. Dziadek dał jednak radę sumienną pracą wytrwałego trolla i osiągnął dno dna dna, w kwestii reputacji forum.

 

To tak łopatologicznie wytłumaczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beny ankiety nie było tylko dziesiątki minusów i raportów. Jednak przeciwnicy wygrali, jak jesteś zwolennikiem dziadka3d cza było go plusowac...no żart.

Demokratycznie zminusowany i zraportowany dziadek3d dostal bana. I tyle.

Przedstawiajac swoje zdanie bez względu na temat i rodzaj, jesteś inteligentnym rozmówca, narzucając swoje zdanie, bez względu na jakość merytoryczna jesteś zakompleksionym człowiekiem na sile szukającym aprobaty!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że to nie Dziadek3D jest winien temu burdelowi jaki się robi w tematach po jego wypowiedziach, a Wy wszyscy, którzy dajecie się prowokować raz po razie. Wydawałoby się, że forum skupia dorosłych (przynajmniej emocjonalnie) ludzi, a wystarczy jeden głupi post i wychodzi z nich banda przedszkolaków chętnie rzucających się w każdą kolejną pyskówkę. Żeby nie było - nie bronię Dziadka. Uważam że taka "działalność" w społeczności jest żałosna i niepotrzebna, ale gdybyście byli w stanie wrzucić na luz - jego posty praktycznie ginęłyby wśród innych, zamiast sprowadzać do parteru każdą dyskusję.

 

Kurcze nie rozumiem prowokant nie jest winien awantury? Winien jest tem co mu w twarz plują! Według mnie to tak właśnie w drugą stronę powinno działać i zadziałało. Zamiast kazać dużej części forum cierpieć i opanowywać się lepszym rozwiązaniem jest wykluczenie prowokanta, by rozmowa znów była rozmową. Tak jak choćby tutaj. Jeden pisze coś drugi przynajmniej to przeczyta zamiast klepać dalej swoje bez zrozumienia i w pogardzie dla drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piko - ale serio jaki był problem żeby sobie posty Dziadka zablokować w ustawieniach? O ile się nie mylę, olaf zrobił to X lat temu. Coraz bardziej nabieram przekonania że Dziadek swoim zachowaniem po prostu wjechał niektórym na ich własne ego i tylko to było powodem bana.

 

Chciał sobie chłop pisać to pisał, śmietnik w wątkach jak już ktoś wspomniał robili userzy, którzy z dziwnych przyczyn nie umieli tego zignorować i przejść obojętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demokratycznie zminusowany i zraportowany dziadek3d dostal bana. I tyle.

 

 

Znaczy, że jeżeli klikasz komuś minusowe repy lub minusik pod jego zdaniem to wpływa to na poziom jego reputacji.

 

 

No właśnie demokratyczny ban by był wtedy gdyby głos użytkownika liczył się tylko raz. I powiedzmy kilkudziesięciu różnych użytkowników daje Dziadkowi minusa. Wtedy wylatuje z forum. A przy obecnym systemie to nie wyglądało przypadkiem tak, że mała grupka osób w kółko klikała minus pod każdym postem Dziadka? Tak dla zasady, bo już im tak podpadł? Aż w końcu uzbierał komplet punktów do wylotu.

 

Chciał sobie chłop pisać to pisał, śmietnik w wątkach jak już ktoś wspomniał robili userzy, którzy z dziwnych przyczyn nie umieli tego zignorować i przejść obojętnie.

 

Owszem, tak jak już wcześniej pisałem, Dziadek sam 500 postów nie napisał. Ale zauważ, że nie wszystkie posty w tamtym temacie to zmasowany atak na Dziadka. Było tam też wiele prób podjęcia z Dziadkiem jakiejś sensownej dyskusji. Niestety były one przez niego odrzucane, prawie natychmiast. Ostatnimi czasy nie szło się z nim dogadać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy ktory wstępuje do tej naszej małej społecznosci na max3d zgadza sie z regulaminem tego forum - ajt ? a tam chyba jest cos napisane o "obrażaniu innych użytkowników forum" skoro obrażał to dostawał minusy - proste, jak ktoś nie akceptuje tych warunków to niech nie zakłada tu konta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolennicy dziadka3d, pokazcie mi jeden Jego post, gdzie nie było cynizmu i arogancji, gdzie nie było selektywnego negowania krytyki i obłudnej aprobaty pochwal ludzi bez "portfolio"! Jak można traktować człowieka, który raz zmiesza cie z blotem, bo go skrytykowales a następnym razem razem podziekuje, bo go pochwaliles. Ważone zdanie o tej samej osobie w zaleznosi co myśli o Jego działalności. No proszę! Nie mowcie, ze to jest normalne zachowanie dojrzałego "artysty" na jakiego kreowal się dziadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piko - ale serio jaki był problem żeby sobie posty Dziadka zablokować w ustawieniach? O ile się nie mylę, olaf zrobił to X lat temu. Coraz bardziej nabieram przekonania że Dziadek swoim zachowaniem po prostu wjechał niektórym na ich własne ego i tylko to było powodem bana.

 

Chciał sobie chłop pisać to pisał, śmietnik w wątkach jak już ktoś wspomniał robili userzy, którzy z dziwnych przyczyn nie umieli tego zignorować i przejść obojętnie.

 

Odbijać piłeczkę można w drugą stronę - jaki był problem żeby dziadek zaczął normalnie rozmawiać i odpowiadać przynajmniej sensownie. Dlaczego mówisz by większość się dostosowywała - teraz wszystkim trzeba by było mówić że jak ci się nie podoba to sobie go zablokuj - olaf, ja i jeszcze kilka osób by się pewnie znalazło. Czemu muszę być na forum zmuszany do ignorowania. Może byłoby to łatwiejsze gdyby dziadek nie był tak aktywny w trolowaniu. Moim zdaniem dobrze się stało - sam się wykluczył, zapanował normalny poziom rozmowy.

 

Zauważ również że nikt inny tak nie prowokuje by zbierać tyle minusów - no może w tym wątku Kramon się wyróżnia, ale zazwyczaj posty tak nie darażnią by ktoś zbierał kilka/kilkanaście minusów za jedym strzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaras - z tego co wiem Dziadek chyba nikogo obraził personalnie. No chyba że ktoś czuje się zraniony jego subiektywnym zdaniem, że dzisiejsza grafika to tylko komercja i reklama :)

 

piko - no sorry ale trochę jak baba piszesz, popłaczesz się z powodu jednego trolla na forum bo jego działanie zmusza Cię do grzebania w opcjach i ustawienia "ignor"? Dziadek nie miał obowiązku żeby pisać Twoim zdaniem "normalnie" - ma prawo do wypowiadania się takie samo jak Ty czy ja i każdy "normalność" interpretuje na swój sposób. Ja 90% jego wypowiedzi ignorowałem przez ilość kropek, uśmiechów i wykrzykników które stosował - nie musiałem grzebać w opcjach i nie przeszkadzało mi to jakoś w przeglądaniu forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Owszem, tak jak już wcześniej pisałem, Dziadek sam 500 postów nie napisał. Ale zauważ, że nie wszystkie posty w tamtym temacie to zmasowany atak na Dziadka. Było tam też wiele prób podjęcia z Dziadkiem jakiejś sensownej dyskusji. Niestety były one przez niego odrzucane, prawie natychmiast. Ostatnimi czasy nie szło się z nim dogadać ;)

Sam odpowiedziales na pytanie dlaczego dziadek zbanowany! To nie był człowiek do pogadania, tylko do forsowania swoich smiesznych teorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności