Skocz do zawartości

"Kukułek" reaktywacja ;)


torm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

http://kinomuzeum.pl/?p=136852

 

....i po premierze w Muzeum Kinematografii.... profesjonalni muzycy bardzo chwalili moją muzykę... teraz ruszamy z "Kukułkiem" na festiwale...

zobaczymy co powiedzą profesjonaliści w dziedzinie filmu...:)))))

 

Ah ty nasz okruszku mysiu pysiu. Moze zabrzmi to dziwnie ode mnie. Ale nie pozostaje nam tutaj nic innego pisac niz po prostu zyczyc powodzenia. Kazda inna forma wypowiedzi ;) i tak nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zlosliwosci, jak ty znajdujesz te wszystkie festiwale? To musi byc zmudna grzebanina w google, wyszukiwac caly czas nowe festiwale.

ah tam, marzy mi sie zobaczyc Kukulka na festiwalu piratow w Somalii, albo na telebimie gdzis gleboko w jungli Republiki Togo :D

 

A tak poza tym to gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez złośliwości... znam sieć zwłaszcza w tym temacie..... znajdowanie i wysyłanie przez platformy do tego służące to niemalże moment... a poza tym dostaję masę zaproszeń mailowych.... bo jestem w obiegu...:)

Faktycznie wysyłam tylko na festiwale bez wpisowego więc wydają się czasami egzotyczne.... ale to źle czy dobrze....???

Ten festiwal powyżej funduje pobyt w hotelu "Sunce" i wyżywienie oraz dowiezienie z lotniska w Dubrowniku... 50 km....:)

 

Kukułka mogłeś zobaczyć na premierze w Muzeum Kinematografii w Łodzi.... nawet przebrany za pirata...:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....znasz zasady, pokaż jak to robić.... tylu Jurorów czeka.... oni też wiedzą... i nagradzają.....:))))))))))

 

Zasady są wszędzie takie same, ale ja nie mam twoich ambcji i nic nie muszę udowadniać. Ja mam szczere, komercyjne, rodzinne ambicje (stety ale też niestety ;)).

A ty mi trochętakiego celebrytę z facebooka przypominasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój film "KUKUŁEK" w wersji 60 mni. w selekcji konkursowej festiwalu Fake Flesh Film Festival, Kamloops, British Columbi Canada.

https://filmfreeway.com/festival/FakeFleshFilmFest

Norden... dojedziesz rowerem...:).

Pozdrów wszystkich amerykańsko-kanadyjskich bezmózgich zombiaków... z bilbordowego lasu... coraz mniej myślą... a chyba nawet... wcale...:))))

Chyba wygram w kategorii Best Death, bo taka jest... już najwyższa pora...!!..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dwa filmy - "KUKUŁEK" i "Emigracja Wewnętrzna" w selekcji konkursowej

18. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Nieprofesjonalnych "Kochać człowieka" pod patronatem UNICA.

Powalczą z pozostałymi 25 filmami z Polski i 27 z zagranicy.

http://www.ock.org.pl/18.-Miedzynarodowy-Festiwal-Filmow-Nieprofesjonalnych-Kochac-czlowieka-2018-4296.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój film "Kukułek" 22 min. zdobył III Nagrodę na 18. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Nieprofesjonalnych "Kochać człowieka" - Oświęcim. Otrzymał także Dyplom "Honorowy Henryk" od Miejscowego Młodzieżowego Klubu Filmowego... a to jest duże wydarzenie dla starego człowieka.

Uzasadnienie Jury:

Za wielką wyobraźnię autora, który przewiduje odrodzenie się świata wolności

i różnorodności poprzez sztukę i oby to się spełniło.

Edytowane przez agdybybyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój godzinny film animowany "Kukułek" (Cuckooman) w selekcji konkursowej Inshort Film Festiwal 2018 - Lagos, Nigeria.

 

The International Film and Broadcast Academy, in partnership with Goethe-Institut Nigeria is organizing IN-SHORT 2018, the international short film festival with a difference!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności