× nie × nie:  0
Strona 17 z 18 PierwszyPierwszy ... 712131415161718 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 172

Wątek: Teczka_3D_geni

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Jego szczęka spotkała wiele przeszkód w życiu ;)

Zgadzam się, że wygląda lepiej.
    https://michalo.artstation.com/
    Moja Teka
    https://www.pinterest.com/mihciko/ Refki za anatomii
    Podziękowania genitalius podziękował

Member

Podziękowania

Domyślnie

kawalek zbroi, kompletnei nie mam pomyslu na design wiec pobawie sie troche symbolika hermetyczna ala hermes trismegistus.
    × tak 1 użytkownik(ów) ma podobne zdanie!

Member
    Awatar Graft
    Podziękowania

Domyślnie

Napisz coś więcej o tej symbolice. Cholernie mnie ten temat ciekawi. Ostatnio sporo zagłębiam się w takie tematy więc chętnie poszerzę swoją wiedzę ;)
    www.artstation.com/artist/graft

Member

Podziękowania

Domyślnie

napisze cos na tygodniu wtedy bede mial czas.

Member

Podziękowania

Domyślnie

uscislij dokladnie jaki zakres tematu Cie interesuje, bo nie sprecyzowales, symbolika w hermetyzmie, ezoteryka, okultyzm, wiedza tajemna? Cos na szybko spontanicznie zapoznanie sie z ,,piktogramami''czy dluzsze pochylenie sie nad problemem. Mysle,z e internet jest dosc bogatym zrodlem wiedzy co nie znaczy, ze zrodlem wiedzy absolutnej a wtym wypadku z pomoca spieszy literatura przedmiotu. Ja ze swojej strony moge zaoferowac dostep do takowej ale zwiazanej z wiedza tajemna powiedzmy na ziemiach polski, heremtyzmie szeroko pojetym, procesach o czary, historii inkwizycji bo tym sie zajmuje hobbystycznie(plus wyszukwianie i sledzenie rynku pod katem obecnosci Mlota na czarownice i rynek bibliofilski), mam kilka oryginalnych traktatow alchemicznych z okresu renesansu bo jestem zbieraczem starodrukow(zawodowym) wlasnie w tej klasie tematycznej ale do studiowania potrzebna jest znajomosc laciny- moglbym porobic zdjecia stronic ale tylko w nielicznych, ktore mam sa ryciny:]. hehe a tak na serio mam pare ksiazek w wersji pdf o ktorych wspomnialem tj o problematyce tych zagadnien tak mysle. bardziej zeby zarazic tematem. Jesli chodzi o sama symbolike to z latwoscia znajdziesz w necie a jesli nie to podpowiem Ci jak tylko daj znac co bys chcial wiedziec. Dla mnie temat jest szalenie ciekawy ale nie ukrywam,z e bardziej podlany zamilowaniem do starodrukow wszelkiej masci naukowych i hermetycznych, w okultyzmy sie nie bawie. Interesuje sie bardziej rzeczami typu historia wedrowki z rak do rak autografu Mikolaja Kopernika albo wiedza na temat funcjonowania katedry nauczania sztuk tajemnych przy Uniwerku Krakowskim noi kupowanie i sprzedaz starodrukow bo to pasja i inwestycja. a przy okazji sculptu mialem na mysli ornamentyke utrzymana w duchu hermetyzmu czyli niekoniecznie logiczne powiazanie symboli a bardziej synergistyczne wizualnie...przypadkowe wrecz, lew, ksiezyc, slonce korzenie drzewa, dlonie i takie tam slowa klucz wyjete np z mesaeum hermeticum albo grafik typu tablica szmaragdowa.
    Ostatnio edytowane przez genitalius ; 06-09-17 o 00:50

Member
    Awatar Graft
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez genitalius Zobacz posta
    ... a przy okazji sculptu mialem na mysli ornamentyke utrzymana w duchu hermetyzmu czyli niekoniecznie logiczne powiazanie symboli a bardziej synergistyczne wizualnie...przypadkowe wrecz, lew, ksiezyc, slonce korzenie drzewa, dlonie i takie tam slowa klucz wyjete np z mesaeum hermeticum albo grafik typu tablica szmaragdowa.
    Waśnie liczyłem na jakieś logiczne powiązanie :P myślałem, że robisz coś bardziej "celowego" , nie tylko utrzymanego w danej stylistyce.

Co do zakresu moich zainteresować to na pewno alchemia, Kabała, astroteologia i ogólnie początki i symbolika religijna. Generalnie ezoteryka i wiedza która, nie jest ogólnie rozpowszechniana(albo raczej przekłamana).
    Ja w tematyce dopiero raczkuję więc możesz polecić coś dla początkującego. Książki, filmy, strony internetowe obojętnie byle było to w przystępnej formie.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Roman Bugaj ,,nauki tajemne w dawnej Polsce'' i ,,Hermetyzm'' tego samego autora,- to tak na dobry poczatek. Jak chcesz pdoaj maila na pw to dostaniesz ksiazki, jak nie chcesz to nie podawaj :D.
    Podziękowania Graft podziękował

Member

Podziękowania

Domyślnie

wiekszy fragment calosci, projekt robiony dla znanej osobistosci ze swiata muzyki. Pomysl nie jest moj to efekt kolaboracji z pewna artystka rzezbiark. Calosc zostanie wykonana w glinie nastepnie powstanie odlew zywica/polimery moze braz. Calosci nie moge pokazac, mialem na to kilka dni wiec nie bylo czasu na natomiczne szlify, musialem zapierniczac a przy okazji zaznajomic sie nieco z ideologia, ktorej rzezba dotyczy.

Ostatnio edytowane przez genitalius ; 12-10-17 o 22:21

Member

Podziękowania

Domyślnie

prawie 2 miechy wolnego od zbrusha, taki diabulek, praca w trakcie. Dynamesh z prostopadloscianu.
    × tak 1 użytkownik(ów) ma podobne zdanie!

Member
    Awatar Sebazx6r
    Podziękowania

Domyślnie

Qrde fajnie :)...
    HomeSiteWeebly
    Artstation

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów