Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 225
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki za komentarze.

Dorobilem grabie gostkowi i lekko przerobilem kombinezon. Lapsko jeszcze nieskonczone. W sumei to nie mam kompletnie pomyslu na to jak to rozwinac. Korci mnie zeby nawalic mu duzo kabli i rur. Napewno postac ucieta bedzie w pasie tak jak teraz bo jestem leniwy i wiecej nei zrobie. Wszelkei sugestie mile widziane.

gMpVlyU.jpg

wajZ77b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki.

taki prosty making of w sumei nic o czym byscie nei wiedzieli. Ta wartosc w modify oczywiscie wieksza miedzy 5-10 zeby zlagodzic alfe kwadratowa. Wlasciwie zostawiam przewaznie na wartosci zero, sam brush clay buildup zdecydowanie moj ulubiony i podstawowy kon roboczy do budowania formy. Cale lapsko ma ok 900 tys poligonow wiec nie tak duzo. Caly model gostka ok 10 mln wraz ze wszystkim.

gQurMWk.jpg

Y63NrzB.jpg

Edytowane przez genitalius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostajac w klimatach ,,Mlota na czarownice''(wydanie oryginalne z 1668r. ostatnio udalo mi sie zdybac tak btw) dwoch jegomosciow, czlonkowie bractwa przenajswitszej trepanacji czaszki. Nie skonczylem jeszcze co prawda bo mam zamiar zrobic ich 9ciu wiec praca w trakcie. Render tez nie jest finalny.

p8mF8uP.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, ładnie. Wiedzę nawet naszyjniki odpowiadają kształtem ich fizjonomii ;) Dbałość o szczegóły kluczem do sukcesu!

Malleus maleficarum czytasz ? (Tylko nie mów, że po łacinie :D) Kiedyś również zabierałem się do tej lektury, ale trochę zbyt "czerstwa" się okazała, może jeszcze kiedyś nadrobię. Wracając do samej pracy trochę zbalansuj ten nadmiar czerwonego bo wyglądają chłopaki jak by się ze wstydu spalić mieli :D Chyba, że to podniecenie wywołane torturowaniem biednych czarownic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Graft ;)

Nie no jasne rendery koncowe beda calkiem inne, to jest tymczasowe. Co do Mlota, kolekcjonuje starodruki sprzed 1800 r. glownie okultystyczno-alchemiczne, na ten egzemplarz polowalem juz od dawien dawna. Owszem czytalem Mlot juz neiraz, przeklad staroangielski jak i polski Zabkowica. Mam jeszcze duzo ciekawsze perelki w swojej kolekcji niz Mlot jak i starsze.

Edytowane przez genitalius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki. Male posuniecie o krok mam nadzieje w przod.Postaram sie zrobic scenke o nieco irracjonalnym zabarwieniu, gdzie zasadnosc charakteru postaci nie do konca z czegos wynika. Narazie taki zrzut, ktory obrazuje sytuacje panujaca w kadrze, praktycznie surowy zrzut ze zbrushowego viewportu z lekkim przkombinowanym filtrem znieksztalcajacym calosc. :x

hWxmGHM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że coraz bardziej ciekawie. Pracujesz już w branży CG, czy to tylko hobby? Widać, że masz mega potencjał.

Na koniec aby już nie słodzić taki mały tip kompozycyjny.

Staraj się nie robić takich kompozycji w których kontur twarzy jednej postaci wydaje się również być konturem tej która stoi za nią. To bardzo spłaszcza całą ilustrację. Odrobina perspektywy atmosferycznej(mimo, że nie jest to plener)również doda głębi i "trójwymiarowości"

Wiem, że to tylko taki tymczasowy render, ale może przyda się na przyszłość.

QBa5LLk.jpg

 

Pozdr. i życzę sukcesów w nowym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Michalo postaram sie, zeby do konca tak bylo.

 

Graft

dzieki za cenna wskazowke. Oczywiscie przysiade do swiatlocienia i zrobie podzial na planowosc, jak to w praktyce wyjdzie zobaczymy. Tych postaci troche tam jeszcze bedzie. Niektore mniej inne bardziej odpuszczone.

Pare stron wczesniej wspominalem dosc rozlegle na temat tego co robie wiec chyba nie wypada mi ciagnac tego tematu. Cgi to raczej pasja albo narzedzie do realizacji swoich pomyslow a ze nie potrafie spiewac ani tworzyc poezji, rysunek albo rzezba pozostaje mi jako ostatecznosc po ktore siegam w wolnym czasie aby przyblizyc sie do celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Graft za zyczenia

mam andzieje,z e w tym roku zbierzesz sie w sobie i znajdziesz jakies cieple gniazdko w branzy o ktora mnie pytales. powodzenia

takiego ludka zaczalem do kolekcji tych strepanowanych powyzej. Jeszcze musze go przykarykaturzyc nieco. Narazie taki base mesh 2godz

D9BKqzt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje tyllko piłki do kosza, by było fajne zdjęcie drużynowe.

Świetne twarzyczki.

Rozumiem że nad rozdzieleniem planów jeszcze nie pracowałeś, bo wyglądają jakby wszyscy na jednej płaszczyźnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarze. Wszelkei uwagi mile widziane. Kombinuje troche z kolorystyka nie wiem na jaka sie zdecydowac, moze cos w kierunku bardziej agresywnej, co myslicie. Narazie taka zabawa w zbrushu z filtrami. Trzabedzie sie przeniesc do szopa ale przedtem dorobie jeszcze troche tlumu.

Seba moze predzej inkwizycja niz ku klux klan. W sumei ani jedno ani drugie to sa tzw treapnisci, czlonkowie bractwa przenajswietszej trepanacji czaszki :D.

eE0qT1k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się nie wiem czemu z "Kelly family" kojarzy :D Coraz lepiej się prezentuje cała banda ;)

Jeśli o kolory chodzi to zadaj sobie pytanie jaki efekt chcesz osiągnąć, czy bardziej poważny, czy humorystyczny. Myśl bardziej w kategoriach zimne barwy vs ciepłe barwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idzie jak krew z nosa bo nie mam za bardzo czasu, jedna postac na miesiac heh :D zejdzie mi sie z tym, chcac zrobic wiecej postaci niz na obrazie Matejki no ale nic ,,sztuka" wymaga cierpliwosci. Nowy ryjek.

 

sEvZ5Li.jpg

Edytowane przez genitalius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorystyka byle jaka aby byla, tylko pokazowka jaki stan osobowy na chwile obecna. Zbrush jest bez zartow poteznym narzedziem, jak narazie na scenie jest ok 100 subtooli niektore z nich maja po kilka warstw w sumie ok 20 mln poligonow, lekko zaczyna zgrzytac, ale jest dobrze.

bkYY3XV.jpg

Edytowane przez genitalius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności