Skocz do zawartości

Gunslinger


WWWoj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dawaj wszystko. Nie ma co ukrywać :D

 

Mam również małe pytanko od nooba do pro ^^. Jak uczyłeś się robienia line artów? Mam z nimi spory problem póki co i jak do tej pory zwalczam je po prostu szkicowaniem wszystkiego co popadnie. Pytam się bo może są jeszcze jakieś dobre sprawdzone sposoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerio: Ok wrzucam jeszcze szkice które robiłem sobie luźno prywatnie dla rozrysowania w klimacie westernowym

Nie wiem do końca jak to z tą nauką, sam się cały czas uczę, kiedyś pamiętam trochę inaczej jednak rysowałem, to jak teraz rysuje jest chyba efektem pracy nad różnymi elementami jak kompozycja czytelne pokazanie pomysłów. Wiem, że szkice mają często dużo detalu, ale ogólnie co mogę doradzić, to pokazywanie pomysłów w jak najprostszy, czytelny sposób a skupianie się na kompozycji. Często jak mam coś szybko do narysowania zastanawiam się jak ująć to w minimalnej ilości kresek i pracy, ale żeby było od razu wiadomo o co chodzi. Jakaś idea, która chcę, żeby rzucała w oczy powinna być wyraźnie widoczna w kompozycji. Dobrym sposobem jest chyba dużo rysować, jak się rozrysuję to jestem w stanie zrobić nawet kilka całkiem zaawansowanych szkiców dziennie, a jak wypadnę z formy to idzie mi czasem jak krew z nosa. Rysując dużo widoczków obiektów w perspektywie pewne rzeczy robi się później automatycznie. Jak się rysuje dużo anatomii pewnie też tak jest, ale tego nie wiem i muszę zdecydowanie poćwiczyć w wolnym czasie, bo idzie mi to zdecydowanie słabiej ;)

 

hs6o.jpg

 

83v9.jpg

 

2fn2.jpg

 

bc82.jpg

 

p6ib.jpg

 

b824.jpg

 

3mtw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yarosh: Różnie, te akurat były na A3, do gunslingera w większości na A4, a do paper worlda postaci robiłem w podręcznym notatniku.

 

JoseConseco: Dziękować!

Też na tego z zawiązanymi oczami miałem ciekawy pomysł do gry, bo mógłby strzelać na słuch, w zależności po jakim podłożu idziesz skrzypiące deski liście słyszy cię to strzela (gracz nie posiada w tym momencie broni palnej), taki typ do skradanki, też można by fajny klimat na tym zbudować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności