Skocz do zawartości

Paper World


WWWoj

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam trochę prac i konceptów z animacji, nad którą pracowaliśmy od jakiegoś czasu z Pawłem Błaszczakiem, który odpowiedzialny był za muzykę.. Z dźwiękami pomógł Tomek Gruszka.

Niestety Filmu nie mogę na razie pokazać, ale w takim klimacie mniejwięcej jest osadzona.

Postaci, które tu prezentuję na konceptach nie użyłem finalnie, ale w takim surrealistycznym trochę klimacie jest ten filmik. Prace są stare gdzieś z 2010r, bo ostatni czas pracy przy tym spędziłem głównie na animowaniu poklatkowym poprawianiu kamer itp.

 

ej3v.jpg

fipa.jpg

hjts.jpg

jzjw.jpg

f65n.jpg

cck3.jpg

zs10.jpg

erys.jpg

3gct.jpg

0rad.jpg

Dziewczynka kłak :)

vxt.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

świetnie, pamiętam, ze coś wspominałeś o tej animacji nieśmiało kiedyś i kojarzę część, szkiców i animację dziewczynki,

jak myślisz kiedy będziesz mógł pokazać całość? pół roku czy troszkę krócej ? ;]

 

nie wiem jak ty to robisz, ale musisz być tytanem pracy.

 

Pozdrawiam

jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek: Thnx! No myślę, że z rok pewnie raczej :/

 

Milla: Mega się cieszę, że tak do gustu przypadło, bo szmat własnego czasu w to zainwestowałem :)

 

saharaam: Dzięki wielkie!! :D

 

michalz00: Thnx! Najciekawszych (w mojej opini) rzeczy nie pokazuję na razie, mam wielką nadzieję, że się spodoba oglądającym!

 

mallow: Dziękować! Też już nie mogę się doczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezumi: Thnx!

 

biglebowsky: Dzięki bardzo! Z postaci to wrzuciłem hurtem co miałem z notatnika, w którym rysowałem do tego, bo z niektórych pomysłów byłem nawet zadowolony, a może po prostu sentyment :). Do animacji wybrałem inne, trochę lepiej pasujące w mojej opinii. Mam nadzieję, że bardziej podejdą :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę niesamowite rzeczy pokazujesz! Celowo było opóźnienie w rekomendacji 1 dzień bo trzeba dawkować emocje. Niektórzy nadal nie mogą się napatrzeć na prace "Gunslingera".

 

Jeśli cała animacja jest robiona z taką dokładnością to będzie sporo nagród! No i nie mogę się doczekać. Nie wiem kiedy i jak ty to wszystko robisz.

 

Gratuluję "combo" w rekomendacjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bombadil: Thnx! Bardzo się cieszę :)

 

Adek: Hehe bardzo dziękuje za rekomendacje, fajnie, że się tak podoba :)

No na tym tle jest poprowadzone około 30 sekundowe ujęcie i na zbliżeniu jednak chyba trochę traci nieco na jakości... ale starałem sie jak mogłem, żeby było możliwie ładnie i z detalem.

 

ezils: Dzięki! Pomysł wziął się z potrzeby zrobienia czegoś nierealistycznego swobodnego dla oderwania od założeń i ograniczeń, z którymi się spotykałem zawodowo :), a potem wyewoluowała taka "radosna" twórczość.

 

biglebowsky: hehe no jeszcze troche brakuje ;D

 

grass: Dziękować! normalnie jak na boisku się czuję :)

 

Ania: Dzięki wielkie!

 

emmilius: thnx! Nie obrażę się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamesanin: heheheh :]

 

ramalooke: extra! nie bedę musiał rysować ;p

 

e=mc^2: No już to skończyłem w 2d z różnych względów, ale w 3d mogłoby to faktycznie spoko zadziałać. Może właśnie w jakiejś gierce było by fajnie.

 

ItalianCopper: No właśnie grę bym też chętnie zrobił, mam już nawet pewne pomysły.

 

Igi: Dziękować!

 

wildheadache: Thnx! Myślę, ze kiedys jej gdzieś użyję :)

 

fps: Dzięki! Jak tylko będę mógł opublikuję film, ale raczej nie będzie to szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności