Skocz do zawartości

Finished 2D: After Battle Of The Blackwater


asior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałabym pokazać moją pracę konkursową. Konkurs organizowany był przez It’s Art & Trojan Horse was a Unicorn. Temat brzmiał: "A Song of Ice and Fire Challenge". Udało mi się dojść do półfinału i dzięki temu praca będzie zaprezentowana na festiwalu w Portugalii. Mam nadzieję, że spodoba się Wam klimat jaki stworzyłam :)

 

pnOFZQ1.jpg

Edytowane przez asior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam mieszane uczucia odnośnie pracy. Podoba mi się paleta barwna, ale pracę słabo się czyta. Nie wiadomo na czym skupić wzrok, co wynika z mnogości i rozproszenia epickich symboli. Poza tym wydaje mi się że wysokość horyzontów dla pierwszego i dalszych planów różni się, co zaburza odbiór pracy. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarz :) Zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Chyba najbardziej jestem zła własnie z powodu tego, że kompozycja wymknęła mi sie spod kontroli. Myślę, że to wina braku czasu i zmęczonego oka ;) ponieważ praca powstawała pomiędzy projektami dla klienta. Pracuję jako freelancer, zawsze jest dużo projektów na wczoraj, więc zrobienie czegoś dodatkowego jest trochę trudne ;) Mam nadzieję, że następnym razem uda mi się zrobić jakaś pracę tak, żeby było w niej widać większe zdecydowanie kompozycyjne. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to się znalazło na froncie,

 

były gorsze prace na froncie kalberos ;) mody żadko zaglądają do wątków a jak wrzucisz finished to jakoś im łatwiej niz przekopywać sie przez dyskusje

 

Dla mnie ta graficzka wygląda jak wyciągnieta z gry typu HOPA za którymi osobiscie nie przepadam.

Zwracaj większą uwage na perspektywe i światłocien bo każdy obiekt wygląda jak wklejony z innego obrazka(fotomontaż podmalowany?)

powodzenia przy dalszych zmaganiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalberos - może, dlatego, że jest b. dobra ?

 

Na początku miałem podobną opinię do Lucka, coś mi w pracy mocno nie grało. Jednak im dłużej patrzyłem na nią tym to uczucie malało, a teraz wszystko wydaje mi się ok. Myślę, że perspektywę ciężko się czyta na pierwszy rzut oka i umysłowi trochę zajmuje przyzwyczajenie się do niej. Można to potraktować jako wadę. Tak czy siak praca b. dobra, zasłużony front.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności