Skocz do zawartości

The Last Of Us Fanart Contest WYNIKI


Sidre

Rekomendowane odpowiedzi

Neil Druckmann do wszystkich uczestnikow konkursu:

"So many of the pieces were incredible. We were humbled to see so much talent and time invested by people that connected with the game. Thank you so much!"

 

 

 

Oto wyniki:

 

1 miejsce: EthicallyChallanged

summer_song_by_ethicallychallenged-d6jz66k.jpg

 

Neil Druckmann: "The moment that so many people want to see. Beautifully rendered, capturing the spirit of both characters."

 

John Sweeney:"This piece of Joel and Ellie by the campfire is really nice, I particularly like the rocks and attention to detail in the faces of Joel and Ellie. Also it has a nice palette and representation of indirect lighting from the sky. One criticism is that I would push the light from the fire more, and maybe make that the more primary light source rather than the sunlight in the back. It looks like Joel and Ellie are being affected by the light but the rocks and grass around Ellie could be getting a bit more light from the fire. and the light that's already there could be bumped up a bit.

 

Maciej Kuciara:"Ta ilustracja łapie klimat The Last of Us najlepiej ze wszystkich zgłoszeń mimo braków technicznych podoba mi się ze wszystkich najbardziej. Opowiada historie, która mogłaby spokojnie być częścią gry. Co można by poprawić Dużo! :) Na pewno tło, które jest mocno spłaszczone za Joelem (dziwne rozmycie, źle dobrany walor oraz kolor psuja perspektywę powietrzna). Ogólna kolorystyka jest zbyt bajkowa. Koniki, trawa i postaci całkiem ładnie wykonane (chociaż nad twarzą Joela można by jeszcze trochę popracować)."

 

Marek Okon: "Piękna klimatyczna praca, aż się chce dołączyć do postaci przy ognisku. Od technicznej strony przeszkadza mi strasznie tło / daleki plan. Zupełnie nie komponuje się z pierwszym planem i wygląda bardzo płasko"

 

 

 

2 Miejsce: Krzysztof Domaradzki

TheLastOfUs_Krzysztof_Domaradzki.jpg

 

Neil Druckmann: "It blew me away. I couldn't believe that it was actually hand drawn. It does a great job of showing the characters, the world, and creates a mood similar to that of the game. I'd love a print of it. "

 

Eytan Zana: "Nice bold design. I like that it's doing something different and definitely stands out."

 

Nick Gindraux: "Great composition. Love the graphic quality."

 

Marek Okon: "Mimo korzystania z materiałów promocyjnych udało się tu stworzyć coś oryginalnego i naprawdę ciekawego. Piękne zastosowanie grafiki, od razu zamawiam wydruk na koszulkę ;]"

 

 

3 Miejsce: Norden

6wk5.jpg

 

Eytan Zana: "Completely bat shit crazy and over the top, but I like it! Cool sense of drama and excitement."

 

Nick Gindraux: "Great sense of action. I like the way a lot of the buildings and lighting was handled. "

 

Maciej Kuciara: " Ze wszystkich prac najlepiej wykonany render. Praca dość słabo łapie esencje The Last of Us, przypomina raczej Call of Duty : The Last of Us AD 2120 edition. Flary po prawej mocno przesadzone. Scena byłaby dużo ciekawsza z kamera oddalona od Tess, budynkami przypominającymi bardziej istniejące (i zarośnięte) miasto, niż sci-fi skyline, bez efekciarskich flar. "

 

Marek Okon:" Detal żyleta, ale kompozycja i akcja dość mocno chaotyczna. Klimat tez nie pasujący do TLOU. Maiłem mocny dylemat z ta praca bo techniczne zdecydowanie jedna z najlepszych ale jakby nie na ten konkurs..."

 

 

 

-------------------------------------------------------

Komentarze do pozostalych prac:

 

Matczaq

snow%20bridge%20copy_small.jpg

John Sweeney: "It's a cool image, though it closely resembles one of the lakeside concepts for the game that Maciej had done. I like the imagery of a burning car in the middle of a snow storm, could have been a really cool moment to play in the game as you're being chased through a snow storm with Joel injured and being helped by Ellie."

 

Nick Gindraux: "I really like the story being told in this one."

 

Maciej Kuciara: "Mimo dużych braków praca trzyma się w realiach The Last of Us. Podobnie jak z praca EthicallyChallanged, opowiada jakaś historie, która można by spokojnie przedstawić w grze. Brakuje wykończenia, postaci są dość średnie, całość dość bardzo monochromatyczna (brakuje odrobiny koloru w przestrzeni a w szczególności na postaciach, płomieniach i samochodzie)."

 

 

artursadlos

Last-Of-Us_fanart_01_wip-06.jpg

Eytan Zana: "Nice lighting and a great color palette, cool little story too!"

 

Marek Okon: "Technicznie świetnie, bardzo nastrojowa paleta kolorów i dopracowany detal. W mieszance dwóch światów chyba odrobinę za dużo UNCHARTED w porównaniu do TLOU ale i tak pomysł był przedni. "

 

 

 

Rotcore

fanart_rotcore.jpg

Neil Druckmann: "It's beautifully drawn and has an intense contrast between beautiful and downright creepy. I love the tragic story that's told here."

 

Marek Okon: "Piękne emocje udało cie się namalować. Smutek i naturalne piękno w jednym obrazku - zdecydowanie jedna z ciekawszych prac"

 

 

 

 

Niewiara

ohtu.jpg

John Sweeney: "I like this one because it has a nice composition and captures a moment of the game that I didn't get to concept for. In terms of composition and storytelling I might have swapped the position of Ellie and the deer so it's Ellie in the foreground looking at the deer in the distance (like the gameplay) OR I would have turned the deers head so we get the same sillouhette and composition, but that way Ellie and the deer would be making eye contact and establishing a connection."

 

Marek Okon: " Klimat klimat i jeszcze raz klimat. Bardzo niepokojący obrazek. Ciasnota i duszność lasu, plus podwójne polowanie - świetna sprawa. Nawet brak kolorów potęguje emocje. Oświetlenie i cieniowanie zawodzi ale obrazek i tak trzyma się mocno"

 

 

 

Coyote

tlou_fanart_fb_by_coyoteart-d6j7wke.jpg

Marek Okon: "Świetne połączenie kolorów choć nad światłem można by jeszcze popracować. Brakuje mi tez jakiegoś ludzkiego, bardziej osobistego elementu."

 

 

-----------------------------------------------

Od siebie dodam gratulacje dla wszystkich uczestników i wielkie dzięki dla Omena.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Muszę przyznać że udało mi się dokładnie tak samo wytypować zwycięzców :) Gratuluję EC pierwszego miejsca! Udało Ci się osiągnąć najfajniejszy klimat. Pozostałym zwycięzcom również należą się gratulacje :) Wykonaliście naprawdę bardzo dobre prace!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulaacje :DD prace krzyśka i EC były moimi favorytami, aczkolwiek myślałam że wygra praca tortura i/lub kojota, bo obydwie były super zrobione w sumie. :)

 

Dobrze że wygrał storytelling ponad render :)

 

Sam pracke robiłem for fun bo wiedziałem że pojawią sie mocniejsze sztosy od mnie także miło że chociaż na wyróżnienie i kilka słów od miszcza ;)

 

62137_572830449396906_1167589161_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

congrats to all the winners and "runner up's", honor to whom honor is due :)

awesome to actually read some feedback of the creators and finally have a result!

 

and thanks to max3d.pl for starting this awesome contest! was a blast!

 

"i dzięki max3d.pl rozpoczęcia ten wspaniały konkurs! było super!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności