Skocz do zawartości

Szkolenia NUKE 14, 15 i 16 października 2013 Warszawa


olaf3de

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem napisać takiego posta aby pomóc sobie to raz, dwa, tym którzy naprawdę chcą pracować

w branży na poważnym sofcie, przy poważnych produkcjach i mieć z tego radochę.

Dużo się stęka że w polsce to syf, nic się nie uda, a każdy każdego chce tylko w jajo zrobić.

Nie ma dobrych szkół które uczą od podstaw i dobrze przygotowują młodych ludzi na dorosłej drodze życia

tego jak wygląda praca w branży CG, VFX itp. Dokładnie też tak uwarzam i mam z tym wielki problem

jako osoba zatrudniająca ludzi i szukająca nowych kandydatów do pracy.

W internecie jest wiele tutoriali i jak ktoś bardzo chce to można się samemu nauczyć wszystkiego w bardzo

dużym stopniu. Ja np. samemu uczyłem się wielu softów przez wiele lat kiedy jeszcze nie było internetu i tutoriali.

Teraz wszyscy mamy możliwość zgromadzić wiedzę w dużo szybszym czasie i dużo lepiej niż kiedyś.

Interakcja z człowiekiem (instruktorem) który jest w stanie odpowiedzieć nam na 90% pytań jest bezcenna.

Zwłaszcza kiedy obok siedzi kilka lub kilkanaście osób i każdy zada jakieś sensowne pytanie lub poruszy

ciekawy problem.

 

 

Wszystkim chętnym tym którzy naprawdę chcą i widzą jakiś sens polecam link poniżej.

Jest coś dla ludzi którzy nie znają NUKE'a, dla tych którzy znają dobrze After Effects'a i dla tych

już bardziej zaawansowanych.

 

Szkolenia NUKE 14, 15 i 16 października 2013 Warszawa

 

http://sklep.creativetools.pl/pl/i/Szkolenia/22

Edytowane przez olaf3de
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności