Skocz do zawartości

AUTOCAD - Polilinia z szerokością globalną zamiana -jak wygenerowac jej obrys?


koen

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam taki problem,

 

Potrzebuje polilinie w autocadzie ktora ma ustawioną jakąs szerokość globalną (czyli prosta linia przyjmuje ksztalt prostokąta zeby nie bylo nieporozumien ze chodzi mi o zwykle ustawienie szerokosci lini) - zamienic na obrysowaną linią wlasnie po jej obrysie zewnetrznym czli stworzyc jakby jej obwiednie. wie ktoś moze jakbym mogl takie cos uzyskac? ewentualnie jak nie w autocadzie to moze wyeksportowanie do jakiegos programu? prosil bym o pomoc w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

skrypt świetny:) jednak niestety nie do konca wszystko jest super.. gdy mam przerywana linie ustawiona z szerrokoscia globalną zamienia on to nie tak ze kazda przerywana kreske obrysowuje a po prostu Tworzy dwie polilinie przerywane... czy ma ktos jakis skrypt lub pomysl w takim razie jak zamienicprzerywana polilinie na to by kazdy przerywany odcinek byl osobną polilinią..

 

bo wlasnie koncow lini nie zamyka... macie jakis pomysl?

 

znalazlem tez skrtypt konwentujacy polilinie z szerokoscia globalna do hatcha i potem z hatcha wyciagnac obwiednie, niestety tez nie uzglednia lini przerywanej tylko tworzy jako ciaglą

Edytowane przez koen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności