Skocz do zawartości

PodwojneD


PodwojneD

Rekomendowane odpowiedzi

Pochwalę się swoimi pracami, a co! Rysuję od dawna, zaczęłam jak miałam dwa lata, ale jak to każdy artysta, uważam swoje prace za słabe. Mimo to i tak je lubię, przedstawiam wam swoje dzieci

 

Na początek żabki przez które ktoś kazał mi się tutaj zarejestrować :)

 

frogs_by_podwojned-d6tf6x6.jpg

portret słynnego reżysera filmowego Davida Lyncha, kreda na papierze

 

david_lynch_by_podwojned-d4iuc9m.jpg

 

 

perspektywa izometryczna

 

 

bird_houses_by_podwojned-d6dx3p1.jpg

 

modelka

 

head_study_by_podwojned-d64ieus.jpg

 

mój kukuryk :) Animacja w dziale animacji ;)

 

kooku_rick_by_podwojned-d62v6oj.jpg

 

szmata, węgiel na papierze

 

drapery_by_podwojned-d4dui3y.jpg

 

 

szkielet psa( mój Matriś ) , photoshop

 

dog_skeleton_by_podwojned-d6t3476.jpg

 

szybki ptaszek

 

birdie_by_podwojned-d6sxntt.jpg

 

i żeby panowie nie byli zbyt znudzeni, szybki szkic modelki

 

figure_by_podwojned-d6dbi0r.jpg

 

 

mam nadzieję że się podoba, więcej wrzucę soon ;)

Edytowane przez PodwojneD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajnie, że skorzystałaś z zaproszenia. Na pewno będę tu wpadał. Pamiętaj, że za brak regularnej aktualizacji tematu karzemy... pejczem czy czymś. Raz weszłaś - już wyjść stąd nie możesz. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :) Dawno już nie udzielałam się na forach, ale jak już mi się jakieś spodoba to się przywiązuję ;) Widzę, że jest tu sporo panów więc będę czasami wrzucać akty moich modelek :)

 

np teraz

 

figure_by_podwojned-d62zctp.jpg

 

a pana żuczka zrobiłam techniką akwarelek i kredek 50x50 cm

 

zuk_by_podwojned-d6dbjxb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na jednym z najlepszych uniwersytetów artystycznych i widzę wiele świetnych prac, większość moich jest na poziomie B. Nadal robię błędy i cały czas się uczę. Zazdroszczę wielu osobom ich umiejętności. Do moich prac można się przyczepić. Poza tym nie wypracowałam sobie jednego stylu i mam koszyk pełen różnych zbiorowisk...

 

np ostatnio zrobiłam mięśnie konia, jednak miałam problemy z jego tyłem. Do tego nie maluję często w photoshopie i muszę więcej poćwiczyć. W ogóle ostatnio mam mało czasu na własne projekty :(

 

horse_muscles_by_podwojned-d6pnyda.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc, bardzo przyjemne rzeczy, widać różnorodność jeśli chodzi o media tradycyjne i tematykę ( zgaduję, że studiujesz ilustrację i poszukujesz wciąż swojego ulubionego narzędzia i obszaru zainteresowań ?)Najbardziej przekonują mnie koń i pies- jako ilustracje naukowe, idealne do podręcznika z zootechniki. Izometria ze zwierzakami super, mimo dużej ilości elementów jest dość czysto jeśli o chodzi o przestrzeń, podział planów. Ale jako, że najłatwiej się krytykuje to : David Lynch , moim zdaniem nieudany, z tego względu ,że więcej w nim zdjęcia, z którego rysowałaś, niż Twojej interpretacji. Wiadomo, że rysując portret ilustrator bazuje na fotografii, ale jeśli ograniczyć się tylko do dość wiernego przerysowania foty to efekt jest jak dla mnie nieprzekonywujący i nie warty pracy. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo! Studiuję film animowany 2D, w dziale animacja możesz znaleźć moje demo reel, a ilustracja to coś od czego się nie ucieknie ;) David Lynch'a zrobiłam na pierwszym semestrze studiów, takie było ćwiczenie żeby zrobić jak najwierniejszą wersję zdjęcia węglem, chociaż i tak trochę go zchrzaniłam bo nie przyłożyłam się do ubrania i cień po prawej stronie powinien łagodniej wchodzić na twarz. Także z interpretacją nie było mowy. Cały czas studiuje i chcą żebyśmy na początek mieli mocne podstawy, żeby później łatwiej bawić się w interpretacje i zmieniać rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szkielecie który wstawiłam wcześniej narysowałam mięśnie, jednak nie wyglądają na tyle dobrze żeby je tu teraz wrzucić... jak je poprawię to wrzucę. Na mięśniach narysowałam skórę i sierść. Wszystko w Photoshopie. Niestety nie jestem mistrzynią i rzadko maluję w psd. Muszę trochę więcej poćwiczyć. Dajcie sugestie i propozycje co mogę poprawić. Od razu powiem, że mięśnie mają być widoczne. Jeżeli chcecie to mogę wrzucić też mięśnie tzn to co do tej pory mam, może też jakoś pomożecie ?

 

cocker_spaniel_by_podwojned-d6tud7x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie wypracowałam sobie jednego stylu i mam koszyk pełen różnych zbiorowisk...
Myślę że to dobrze, nie znudzi się :) Zarówno tobie jak i oglądającym.

 

Żuk i żabka super, ogólnie bardzo podobają mi się twoje kreskówki. Żuk ze zdjęcia czy miałaś prawdziwego na stole?

 

Ostatni pies miejsami trochę płaski, nie czuć bryły. Może gdyby mu tak dać trochę niebieskiego od góry, żeby oddzielić kolorystycznie elementy skierowane w górę od tych w bok? Sama lepiej nie potrafię, takie tylko przemyślenia.

 

W psim szkielecie okrągła głowa kości udowej nie powinna być widoczna (leży po wewnętrznej stronie, a po zewnętrznej jest tylko taki mniejszy trójkątopodobny cypelek jako zaczepienie dla mięśni), kość ta po angielsku się nazywa "femur" a łacina to "os femoris" i chyba nazwa "femoris" bez os nie jest poprawna, przy reszcie szkieletu też nazewnictwo niespójne (raz liczba mnoga, raz nie, łacina mieszana z angielskim itp.).

Ale możesz to spokojnie zignorować, przez ostatnie trzy lata miałam femori i tibiae na codzień i zbyt dokładnie im się przyglądam, jeśli to nie ma pójść do jakiegoś podręcznika to nikt nie zauważy.

Edytowane przez Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ania za dobre rady :) Niestety jeżeli chodzi o nazwy to dostałam listę od wykładowczyni i tak musiałam napisać jak było, niestety nie jest najlepszą nauczycielką o czym przekonałam się wiele razy :(

Żuczek ze zdjęcia ze starego magazynu National Geographic

 

Ostatnio nic nowego nie zrobiłam, więc póki co wrzucę stary szybki szkic modelki

 

figure_by_podwojned-d62zc0f.jpg

 

 

i misia

 

bear_by_podwojned-d6tyl2v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym akurat nie mam problemu, potrafie pracowac z roznymi stylami :) Ale dobrze tez jest miec swoj wlasny wtedy to nazywa sie branding, nad ktorym wlasnie pracuje i jakos probuje rozwinac, wiesz miec cos wlasnego, zwlaszcza jezeli chce sama zrobic jakis short. Geparda chcialam zrobic lekko w stylu Disney'a bo tak naprawde zadko sie tym stylem posluguje, a w swiecie animacji najlepiej sie sprzedaje i latwiej dostac prace jezeli pokazesz ze tez tak potrafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gepard to akurat wpadka ale widać że szukasz fajnych kształtów wynikających z dynamicznych linii i to bardzo dobre, brnij w to. Lisek bardzo ładny, mógłby mieć kilka linii prostych które kontrastowałyby z łukami. Styl masz swoisty, twoje designy są delikatne, miękkie ale pełne uroku i dlatego pozwolę sobie wyjątkowo nie zgodzić się z Morbidem - masz dryg do rzeczy wyróżniających się więc wykorzystuj to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli raczej żeby się zbytnio nie spinać. Akademickie dyskusje o tym co jest sztuką, co jest oryginalne, itd itp nie są w moim stylu więc nie będę tego rozwijał. Tak czy siak widać swoisty smak w tych pracach i jest spora szansa, że pójdzie to w dobrym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez to, że studiuję i pracuję ciężko mi znaleźć czas na własne prace. Na studiach cały czas narzucają nam różne style rysowania, plus moi znajomi którzy rysują po swojemu. Taki natłok styli i inspiracji trochę mnie ciśnie, normalnie bania pęka. Próbuję coś własnego robić, ale nie dość, że nie mam czasu, to jeszcze chciałabym iść na raz w różne strony, przez co nie skupiam się na jednej rzeczy i wychodzi błoto. Najgorsze jest to, że po semestrze jestem taka wyczerpana, że jak już mam wolny czas to go w ogóle nie wykorzystuję we własny rozwój.

 

 

Tymczasem taki tam gif który trzasnęłam dzisiaj rano

 

 

 

lisek_compressed_by_podwojned-d6vd1rj.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości moje prace są raczej nastawione na odbiorców w wieku przedszkolnym/szkolnym. Dzieci są najwdzięczniejszymi widzami i wszystko jest dla nich nowe i oryginalne ;)

 

Krówka

Na linii się aż tak bardzo nie skupiałam więc wybaczcie, muszę kupić lepszego tableta ( marzy mi się dotykowy Wacom'a )

cow_by_podwojned-d6veweo.jpg

 

Oraz Miś polarny, niedługo święta, coca-cola i te sprawy. To ostatni zwierzak którego rozbieram anatomicznie.

 

polar_bear_skeleton_by_podwojned-d6vnn0t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zaglądałam, trzeba trochę odkurzyć

 

Bocianek powstał bez żadnego powodu, po prostu przyfrunął gdy otworzyłam photoshopa:

 

steve_by_podwojned-d7477q3.jpg

 

Projekt kota do mojej kolejnej animacji

 

black_cat_by_podwojned-d74bxk5.jpg

 

Projekt postaci 3D, trzeba w końcu odpalić Mayę i zrobić z niej użytek

 

potworek_by_podwojned-d74bz0u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłam w miarę możliwości codziennie rysować coś na Sketch Dailies, mają konta na portalach społecznościowych jak fb i twitter. Codziennie dają jakiś temat do naszkicowania. Polecam! Ciekawie jest zobaczyć jak inni ludzie podchodzą do tego samego zadania. To co ja ostatnio narysowałam

 

Afrodyta

 

aphrodite_by_podwojned-d76ydpu.jpg

 

Syrenka

 

mermaid_by_podwojned-d778ouq.jpg

 

Baba Jaga

 

baba_yaga_by_podwojned-d77cr86.jpg

 

 

A to poza tematem, tło do mojej animacji.

 

background_for_my_animation_by_podwojned-d777ag9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dawno nic nie wrzucałam. Niech no się poprawię

 

Leszy

 

leszy_by_podwojned-d83mbhw.jpg

 

Straszny Pan Konik Polny

 

scary_grasshopper_by_podwojned-d7nzwk7.jpg

 

Ślimaki

 

snail_on_mushroom_by_podwojned-d7wtg4o.jpg

 

snail_and_grasshopper_by_podwojned-d7wtp4c.jpg

 

Wodnik

 

wodnik_by_podwojned-d8mwn22.jpg

 

Faun

 

faun_by_podwojned-d82ij9y.jpg

 

Springhare

 

spring_hare_by_podwojned-d7k1o6g.jpg

 

Gąska

 

goosie_by_podwojned-d78l1kh.jpg

 

Chata w Środku - Layout

 

interrio_home_color_920x1080_cut_clean_by_podwojned-d8tx7wy.jpg

 

 

chata_layout_by_podwojned-d8tx86x.jpg

Edytowane przez PodwojneD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze kilka obrazów które zrobiłam jakieś pół roku temu.

Dodam, że pierwszy raz rzuciłam się na oleje więc bardziej eksperymentowałam i się bawiłam przy tym :)

 

untitled_by_podwojned-d8txdu1.jpg

 

z tych dwóch kolory przekłamane przez aparat :(

 

still_life_by_podwojned-d841lqd.jpg

 

glass_by_podwojned-d8tx9qi.jpg

 

untitled_by_podwojned-d8txdif.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bufalakamakafo Dziękuję bardzo mi miło :)

Studiuję na "Academy of Art University" w San Francisco.

Mam 24, rysuję od 22 lat.

Chodziłam w Polsce do plastyka ale tam nikt nie nauczył mnie tam malować. Sama bawiłam się akwarelkami i czasami koloruję nimi swoje ilustracje.

Jak napisałam oleje pierwszy raz dotknęłam pół roku temu. Chciałam tego spróbować bo raczej jestem z tych artystów co lubią skrobać i nie tworzą ekspresywnie wielkimi ruchami szastając pędzlem na lewo i prawo.

W związku z tym, że jestem animatorką, nie maluję zbyt wiele, to była bardziej "przygoda z farbami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to pytanie było "branżowe" ale trochę głupie =]. Swoją drogą cieszy mnie że w dzisiejszych czasach powstają właśnie takie bajki i wchodzą na duży ekran, a... i gratuluję autografu. Ok, koniec off-topu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności