Skocz do zawartości

Postać 3d: zombie


Selena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo ładna praca jednak krew niezbyt dobrze wygląda, moim zdaniem jest je za dużo a twarz nie jest nią zbyt ubrudzona, lepiej by to wyglądało jakby postać dopiero co kogoś ugryzła kogoś, można by dodać jakieś małe kawałki skóry itp ale praca bardzo przyzwoita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy ostatniej pracy pisałem, że było za mało krwi. To tutaj muszę napisać, że krwi jest odpowiednio dużo ;) I całkowicie mnie przekonuje to wytłumaczenie:

 

zamiar był taki aby pokazać zombiaka dopiero zarażonego, wymiotującego krwią, skóra jest mało zgniła, mało żył jest i innego detalu...stad tyle krwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) zombie, rzygające potwory i inne flaki w filmach, animacjach itd, też nie są specjalnie sexi:) nie wszystko jest dla estetów, niektore prace robi się właśnie po to aby obrzydzały i straszyły, były przekonywujące... a nie jako plakat nad łóżko

Edytowane przez Selena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie szkoda pracy na coś na co nie chce się patrzeć.

 

A krwawe horrory to lubisz oglądać :) Być może nie, to by wszystko tłumaczyło.

 

Jak dla mnie krwi w sam raz. Jedynie się zastanawiam, jak na "toksycznego" zombiaka to krew powinna być bardziej...czarna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie tak zdaje ze lubujesz sie Selenko w takich hardcorowych klimatach :) Dla mnie bomba - choc troszke kadr mi nie siedzi - ta krew jakos tak mogla by bardziej do przodu na dol niz w lewy dolny rog rozbryzgac. Teraz tez lewa czesc masz w takim samym rozmyciu zarowno dla krwi jak i wlosow co splaszcza te dwa plany :)

Swietny warsztat

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności