Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jestem Ania, w wolnym czasie (którego ostatnio mam za mało bo studia i bo praca), rysuję koty i inne rzeczy.

Konstruktywna krytyka jest mile widziana :)

 

2ax2.jpg

 

uqs1.jpg

 

c707.jpg

 

tg9r.jpg

Edytowane przez Stosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziekuję wszystkim

 

Telthona, kot jest w załozeniu porcelanowy (to maneki neko i mysz samuraj) więc bardzo mnie cieszy, że widać :)

Igorku, myślę że na to trzeba jeszcze poczekać :D

Edytowane przez Stosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc ponownie :)

Ostatnio wszędzie widzę rysuneczki z flarami i laserami, a skoro wszyscy to robią to musi znaczyc że to słuszne, więc uznałam że dołożę swój.

Postac to Rei, którą rysuje Dżaf (Dżaf jest mistrzynią linearnych szkicy -> tu http://kochamtobaxxo.tumblr.com/.)

tumblr_mxm94jLGiu1rkf3pto1_1280.jpg

 

Echh, a maiałam pracowac nad moim licencjatem :F

Igi - Dzięki za wyjaśnienie że to poziome światełko to flara :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

theSZ Cieszę się że poprawia humor, taka jest własnie idea :)

BetiiX zrobiłam sobie taki szkic, z moją lamerską wiedzą o anatomii i zastanawiałam się czy nie zmienić na bardziej klasyczna pozycję, ale leciała mi wtedy kompozycja. W każdym razie - na pewno da się tak zrobić, bo chyba z 20 razy spradzałam przed lustrem rysując, komfort fizyczny oceniam na niski :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O niezłe. Zwłaszcza 3 i 4 z pierwszego posta. Klimat i kolorki bardzo smaczne. Bajkowo, jest historia, spokojnie mogłoby to służyć jako ilustracja albo koncept do filmu animowanego. W 3 za bardzo oszukałaś cienie. Należałoby bardziej przemyśleć kompozycję jeśli chcesz koniecznie twarze w świetle.

Krzywa pani z laserami wyraźnie słabiej. Po pierwsze pomysł, że należy robić jak wszyscy inni... Większość digital artystów nie umie rysować i ratują się właśnie takimi pomysłami jak super wyrenderowany ślad od lasera czy pierdyliard detali w każdym pikselu. Kompozycja jest tu totalnie chaotyczna, przekaz jest właściwie niejasny, a flarę w tle to już zostawię bez komentarza :)

Generalnie są tu jakieś przebłyski magii i chętnie będę zaglądał jeśli będziesz dalej wrzucać.

BTW jakie studia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że się dobrze dzieje w tej teczce! Wszystkie prace są niezłe, ale najbardziej do mnie przemawia 2 z pierwszego postu i Rei z #11. Z tym że w #11 wydaje mi się że jej lewa ręka powinna się oprzeć palcami na miednicy gdzie się zaczyna udo bo chyba naturalniej by to wyglądało, ale to tylko moje widzimisię. Natomiast ekspresja twarzy i cała reszta jest rewelacyjna :)

 

Stosik, jest sztosik! :) Fajna teczka się zapowiada, dawaj więcej.

Edytowane przez _maSsy_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo mnie nie było, w międyzczasie zostałam licencjatem sztuki (chwalę sie, tak c:) Jestę dizajnerę.

Dziękuję za miłe komentarze i za konstruktywna krytykę. Z tym że trzeba robić jak wszyscy to taki żart Morbid Karbid ;)

wrzucam przy okazji gołębia i i różanego smoka (tak, wiem że nie mają teł, to sa moje prywatne ćwiczeniówki na to co jest najprzyjemniejsze, czyli postaci i swiatło)

 

00we.jpg

hc2e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, bo potrafisz podzielić prace i na oddzielne materiały i na poszczególne plany. pominę statnie dwie prace bo dla mnie są mistrzowskie, a co do poprzednich to pamiętaj co potrafisz - przy każdym pociągnięciu pędzla bądź świadoma jaki materiaiał lub który plan malujesz. gołąb ma zajebiste trójwymiarowe skrzydła, smok vs. ważka trochę zbyt oczywiste ale tu już naciągam forumową uprzejmość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mi się podobi pierfszy rysunek z pierwszego posta, ma najwięcej stilo (liczę ,że więcej takich też tu ujrzę)

reszta miła dla oka, choć to nie moje rewiry zupełnie jeżeli chodzi o graficzny aspekt

 

jednakosz myrz będzie tu zaglądać z ciekawością

Edytowane przez mysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności