Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 56789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 112

Wątek: Rymin

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Bardzo fajnie, ze idziesz w swoja nisze - bronie, pojazdy, budynki. Ze kumasz digital ale tez 3d. Moglbys nieco podszlifowac anatomie. Natomiast to jak nie ogarniasz koloru az boli :/ Tj przy tym jak inne aspekty masz fajnie rozwiniete - warsztat, design, narzedzia, takie braki widac szczegolnie i bardzo gryza. A to, ze na potrzeby portfolio uciekasz w aspekty, gdzie te braki mozna ukryc - bagna, sragna militaria i postapo to sie zemsci :P Naum sie koloru. Chocbys mial sie cofnac do analogowych farb i plotna. Twoje prace beda stawiane kilka klas wyzej jak sie nauczysz.

Member
    Awatar rymin
    Podziękowania

Domyślnie

Purin: Dzięki za info ale muszę przyznać, że jestem świadomy tej słabej strony:D. Pewnie kwestia braku jakiegokolwiek wykształcenia artystycznego ale spokojnie- nadrabiam zaległości. Przerabiam teraz anatomię i walczę z kolorem analogowo(farby olejne). Na efekt pewnie przyjdzie poczekać ale nie ma co się załamywać. Pozdrawiam

Member

Podziękowania

Domyślnie

Bron boze nie mowie, ze masz sie zalamywac. Nie przeceniaj wyksztalcenia artystycznego :D To tak jakby ktos powiedzial, ze nie ogarnia designu budynkow na potrzeby gier, bo nie konczyl architektury :D wiec nie szalejmy. Wyksztalcenie artystyczne zapewnia po prostu 5 lat przed sztaluga ale nie czarujmy sie, ze oni na tych uczelniach czegos ucza :D

Widac jakis postep w tych bagnach, sa zaczatki myslenia ale nie wiem na ile to kwestia tego, ze cie na kursie przypilnowali a na ile wlasna inicjatywa (btw jak wrazenia z kursu concept artu? polecasz? jaki poziom zaawansowania tam jest?).

Jesli jeszcze tego nie zrobiles to polecam zapisac sie do domu kultury na taniego modela do rysowania oraz z farbami na jakis kurs u dobrego malarza, ktory ma warsztat. Nikt nie kuma koloru lepiej niz malarze a to jest jeden z trudniejszych aspektow do ogarniecia w ogole :D

Member
    Awatar rymin
    Podziękowania

Domyślnie

Co do kursu: Oceniam bardzo dobrze ale to zależy kto się na co nastawia. Konrad sam mówił, że woli pokazać sposób myślenia i projektową stronę concept artu- czyli to mięso tak naprawdę a nie skupiać się na pięknym wykończeniu prac bo do tego jest 1000 tutoriali już w necie. Mnie to bardzo pasowało osobiście i wyciągnąłem wiele takich rzeczy dodatkowych typu level design, gra światłem itd. No i bardzo wiele przykładów było z życia więc można było zobaczyć jak to wyglądało w praktyce i co gra a co nie. W skrócie warsztaty wyglądały nastepująco.

1.krótkie wprowadzenie tematu (np. kompozycja, ustawienie itd)
    2.Praca własna nad swoim projektem i krytyka tego co zrobiłeś przez tydzień.

Podobało mi się to, że krytyka była prawdziwą krytyką a nie klepaniem po plecach:D Więc zawsze było "bardzo fajnie ale..." i nawet po ostatnich zajęciach dostałem sporo rzeczy do zmiany:D

Z minusów to może delikatnie było chaotycznie (z tego co wiem były to pierwsze warsztaty z concept artu) ale w niczym to nie przeszkadzało. Widać, że Konrad wie co robi i ma chłop wiedzę więc nic tylko pracować z takimi leadami.

Co do moich prac nie załamuje się - spokojnie:D Dobrze, że punktujesz bo o to chodzi- po to wrzucamy tutaj w koncu te prace.

Dzięki i pozdrawiam!

Member

Podziękowania

Domyślnie

cacy robota!

Member
    Awatar Sisa
    Podziękowania

Domyślnie

Co do tego domku na bagnie to jest mega :O Klimat bije po oczach :O Jak zrobisz tapetę o wymiarach 1920x1080 to wrzuć ją :3

Member
    Awatar rymin
    Podziękowania

Domyślnie

Dzięki Sisa, musiałem trochę dodać ramki żeby proporcje zachować ale proszę bardzo:

Member
    Awatar rymin
    Podziękowania

Domyślnie

W ramach oddechu od roboty studium śniegu które pociągnąłem trochę dalej.

Member

Podziękowania

Domyślnie

super, że masz pomysły a z tworzenia czerpiesz przyjemność. uważam, że z czasem wszystkie niedociągnięcia znikna i będzie w Ciebie artysta oczywiście komputerowy.

Member
    Awatar SlawomirWolicki
    Podziękowania

Domyślnie

Łooo Pan rycerz srogo, jedynie co to przeszkadza mi, że trochę wygląda jak z jednej bryły ociosany ale poza tym to+++

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów