Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 3456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 112

Wątek: Rymin

Member
    Awatar wwysocki
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    zajebiste są te rzeczy Panie =D. Niespecjalnie wiem nawet do czego się przyczepić. Dobrze jest i tak trzymaj!

Member
    Awatar rymin
    Podziękowania

Domyślnie

Moja praca na konkurs Star Wars Redesign na cgplus. Wiadomo, że z kozakami człowiek nie wygra ale zawsze motywacja jest:D

Jak kogoś interesuje to proces na blogu
    http://robertryminiecki.blogspot.com...n-contest.html

Member
    Awatar 5lim
    Podziękowania

Domyślnie

Kompozycja jest tutaj silna!
    MICHERAARTSTATIONMACHINE

INSTAGRAM

FACEBOOK

Member
    Awatar wwysocki
    Podziękowania

Domyślnie

no no, duże propsy za to Panie kolego =D

Member
    Awatar rymin
    Podziękowania

Domyślnie

Następna praca w starym klimacie:

Member
    Awatar TomaszBaraniecki
    Podziękowania

Domyślnie

Mega mi się podoba jak malujesz te skórzane ubrania w dwóch ostatnich ilustracjach i jak delikatnym światłem ukazujesz ich fakturę. Niezły klimat i kompozycję masz w tych prackach. Czekam na więcej :)

Member
    Awatar saharaam
    Podziękowania

Domyślnie

Bardzo ladnie cisniesz :) Tylko uwazaj, bo kolory Ci szaleja - grunt jest zimny, postac i walajace sie deski (i to tez nie wszedzie) sa cieple. I walorowo sie te deski nie trzymaja kupy, sa za jasne. To sprawia ze za duzo sie tam dzieje na dole i nie wiadomo na czym sie skupic.

Member
    Awatar rymin
    Podziękowania

Domyślnie

Tomasz: Dzięki, jakoś specjalnie się do tego stroju chyba nie przykładałem ale podejrzewam, że refki poszły w ruch. W tym "starwarsowym" ręka jest np ze zdjęcia które sam zrobiłem tak samo jak poza tego gościa na 2 planie. Jak cię interesuje to tutaj masz cały proces opisany http://robertryminiecki.blogspot.com...n-contest.html

Saharam: Dzięki- od prosa krytyka zawsze mile widziana:D Z kolorem mam duży problem nie ukrywam, biorę to na klatę ze względu na brak jakiegokolwiek wykształcenia artystycznego. Wiem, że w tym jestem słaby więc często takich rzeczy o których piszesz nawet nie widzę. Jak macie jakąś dobrą drogę do nauki tego aspektu to z chęcią wysłucham. Ostatnio chłonę "color and light" Gourneya i otwiera mi to oczy na wiele rzeczy o których nie wiedziałem. Nie ukrywam ,że kolory głównie na razie biorę z jakiś refek - sam nie czuję się na siłach żeby dobrać to tak żeby grało. Z tymi deskami też racja - jest niekonsekwencja.

Pozdrawiam

Member
    Awatar saharaam
    Podziękowania

Domyślnie

Ogarniesz, ogarniesz. W takich przypadkach pamietaj tylko, ze zimne-cieple to nie zawsze niebieskie-czerwone. Wystarczy ze jeden odcien jest chlodniejszy od drugiego, czyli np. czerwony + czerwony ze sciagnietym nasyceniem. Mniej znaczy wiecej, czasem nawet 5% roznicy w saturacji robi roznice.

Member
    Awatar rymin
    Podziękowania

Domyślnie

Teraz coś z innej beczki. Zrobione po ostatnim tutorialu mika hilla. Bardzo mi pochodzi jego podejście do projektowania- na pewno będę stosował w przyszłości.

Proces w skrócie:

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów