Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy ... 456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 113

Wątek: Rymin

Member
    Awatar motyl
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Bardzo elegancki! rób kolejne

Member
    Awatar rymin
    Podziękowania

Domyślnie

Kolejne podejście do zaprojektowania czegoś mechanicznego- tym razem połączenie "hoverbika" z cafe racerem. Zaczęło się od szkicownika- potem kilka wersji w photoshopie i model w 3D. Na koniec złożenie tego w photoshopie.

Member
    Awatar saharaam
    Podziękowania

Domyślnie

Super! Dobrze sie prezentuje pod wszystkimi katami :)

Member
    Awatar SlawomirWolicki
    Podziękowania

Domyślnie

Koncepty pojazdów dają rade i to mocno! Z logami tylko bym się czepił odnośnie używania znaków realnych marek, mam wrażenie że jakbyś rzuci jakąś np. prosta parodie loga własną to by to było mniej wątpliwe od strony ochrony znaku i pokazywało więcej kreatywności. W ostatnim brakuje może też trochę gry światłocieniem i ciężko na pierwszy rzut oka wyczuć kształt bryły. I można by dodać obok gogle skoro na szybkę pożałowali ; )

Member
    Awatar rymin
    Podziękowania

Domyślnie

S. Wolicki:
    Z tym znakiem to myślałem o tym ale skoro robiłem to w sumie dla siebie a nie komercyjnie to darowałem sobie wymyślanie. Ale masz rację - tutaj tylko i wyłącznie moja leniwość wzięła górę:D A co do gogli to we własnym zakresie. Pozdrawiam

Fruuuuu
    Złota Galeria Srebrna Galeria
    Awatar biglebowsky
    Podziękowania

Domyślnie

Z tą parodią to trudno powiedzieć. Była historia chłopaków z forum którzy zrobili stronę parodiującą Danone i Danone poprosiło delikatnie o ściągnięcie :) Najlepiej po prostu wymyślić coś prostego, własnego.
    Pojazdy istotnie świetne, ostatni szczególnie

Member
    Awatar rymin
    Podziękowania

Domyślnie

Troszkę z innej beczki tym razem enviro. Prace stworzone na warsztatach z Konradem Czernikiem we Wrocławiu. Całość była bardziej od strony conceptu i fajnego, przemyślanego designu niż tworzenia pięknych rysunków co mi akurat bardzo podeszło. Chodziło o zaprojektowanie lokacji wraz z kontekstem oraz elementów się na nie składające. Ja wybrałem temat "chatka na bagnach" bo pasuje mi do portfolio. Zaczynaliśmy wszystko w szkicownikach ale nie mam skanera więc już późniejsze wersje z kompa:

A tu pierwsze szkice na kompie:

Member
    Awatar Graft
    Podziękowania

Domyślnie

Robi wrażenie. Jak długo zajmuje Ci taka przykładowa praca?

Member
    Awatar rymin
    Podziękowania

Domyślnie

Ciężko powiedzieć bo tak z doskoku nad tym siedziałem raczej. Zresztą na razie nie przejmuję się czasem jeszcze- stawiam sobie za cel pracę najpierw nad jakością. Ale te szkice to tak 1-2h może, samą chatę robiłem w 3d więc na to pewnie z 5-6h, lineart to z 3h, wnętrze 4-5h a te wykonczone ujęcia to może i cały dzień nawet był. Ale mówię nie stresuję się na razie czasem a i tak mam wrażenie, że jestem szybszy niż jeszcze rok czy 2 lata temu. Pozdrawiam

Member
    Awatar rymin
    Podziękowania

Domyślnie

Dorzucę jeszcze design broni:

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów