Skocz do zawartości

[FD] Baby Shaft


Rekomendowane odpowiedzi

Detektyw, którym będzie w przyszłości - Młody Shaft, od dziecka miał talent do przesłuchiwania.

 

Opis:

Detektyw Shaft jest na tropie zaginięcia Barbie, dzięki nowoczesnej technologii wizualnego wykrywacza kłamstw, będzie w stanie odnaleźć inne ofiary węża Sssssaka ;)

 

future_detective2-14.jpg

Edytowane przez zerocool-wolomin
Updejt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

... ale koncepcja głównego pluszaka mnie nie przekonuje.Powodzenia!

 

Słuszna uwaga.

Główny podejrzany musi od razu wyglądać na winnego ;)

 

Na początku myślałem o wilku, albo lisie, ale chyba nic nie jest bardziej przebiegłe od węża :D a do tego grzechotniczki.

 

 

Trochę taka Sharon Stone ;)

future_detective2-4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie kierunek w jakim to idzie, bo a) jest juz calkiem sporo zrobione i mniej wiecej widac final, b) pomysl jest spoko, c) zmiany, ktore sie pojawiaja, popychaja to w dobra strone. Z mojej strony jednak praca ma potezny minus w tej kwestii.. ze poki nie przeczyta sie opisu, raczej nie ma szans na wywnioskowanie, ze dzieciak przesluchuje pluszaka (jesli ta idea wciaz jest aktualna) - poki co wyglada jak po prostu stworek / jakis tam 'wonsz'. Mysle, ze paroma prostymi srodkami (np. guzik zamiast oka, szycia, laty itd. sugerujace, ze faktycznie jest pluszowy) wyraznie pokazujac, ze to tylko zabawka, obrazek moooocno poleci do przodu z klarownoscia przekazu / pomyslu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ludziki z tyłu za bardzo się wybijają- nie mają wielkiego znaczenia dla rozgrywających się wydarzeń więc może warto by było ich nieco ukryć w cieniu? :)

 

Wszystkie uwagi na temat 2 planu mam cały czas na uwadze, zostawiam to na koniec ;)

 

Aha, wąż będzie w pierwszej wersji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie nastraszyłeś, że będziemy to musieli odrzucić bo update 0:00. Ale edytowałeś tylko posta, parac wrzucona byla 23:55 (!). ALe tez praca pojawila sie w przedostatnim poscie 23:57.

 

Ryzykant :)

 

edit-zerocool.jpg

 

Praca pojawila sie 5 minut przed deadlinem. Nie róbcie na przyszlosc takich rzeczy bo teraz sie udalo, ale zawsze jest ryzyko, ze internetu Wam braknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności