Skocz do zawartości

[FD] Azarius


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Detektyw przyszłości:

Mój pomysł to przedstawienie detektywa jako tajemniczego i przebiegłego osobnika, który dzięki swoim cechom charakteru i umiejętnościom, potrafi wtopić się w każde otoczenie

i wykonać swoje zlecenia. Wyposażony jest w najnowocześniejszą technologię, ułatwiającą jego pracę, używa dronów do szukania i śledzenia swoich celów.

Cały sprzęt jest ukryty pod płaszczem żeby nie rzucał się w oczy.

Ekwipunek i ogólny klimat postaci powinien podkreślać i uwypuklać jego cechy

 

Na razie taki zarys, ogólne wytyczne, nie wiem jeszcze czy finalną wersją będzie sam detektyw, czy ilustracja przedstawiająca go podczas akcji, lub w jakiejś sytuacji.

 

w załączniku pierwszy szkic, concept detektywa, i bardzo wstępne szkice możliwej kompozycji,

 

*Update* do opisu Detektyw Azarius przedstawiony jest podczas wykonywania zadania i śledzenia podejrzanych którzy idą ciemną alejką. Azarius obserwuje i nagrywa spotkanie z bezpiecznej odległości, dzięki pomocy dronów które nagrywają i podążają za celem i przekazują informacje do detektywa, a on może spokojnie planować dalsze posunięcia oglądając wszystko na cyber wyświetlaczu który stanowi nieodłączną część jego ekwipunku.

 

(do powstania ilustracji używam swoje zdjęcia jako photobashing oraz tekstury)

 

 

lk9h.jpg

 

3jwt.jpg

Edytowane przez Jan Rozanski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nowy kadr, dalsze poszukiwania, detektyw podczas śledzenia, nagrywa spotkanie 2 podejrzanych, może będą to członkowie jakiejś mafii, korporacji itd. którzy dokonują transakcji, czarnorynkowy handel drogocennymi kamieniami, lub prototypami cybernetycznych implantów, coś w tym klimacie.

Dodatkowo 2 szybkie szkice detektywa powstałe w trakcie pracy

 

pvls.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

n2te.jpgzo2n.jpg

Edytowane przez Jan Rozanski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkice robię, ale jak któryś zaczyna mi się podobać to go zaczynam zgłębiać, i staram się wyciągać jak najwięcej z poprzednich wersji i dodawać do kolejnej, mam nadzieję że z chaosu narodzi się jedna spójna idea, i finalna wersja:) Dzięki i Pozdrawiam!

Edytowane przez Jan Rozanski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest deadline! Do jutra, łącznie z jutrem powinieneś pokazać co masz i ile. Jak Ci idzie. Jutro wieczorem późnym będą ogłoszone nominacje czyli te osoby, które mogą działać dalej z pracami. Więc jeśli przejdziesz w nominacjach to będziesz miał jeszcze czas (deadline: 28 lutego, 23:59:59). Ale pojawic sie w nominacjach trzeba pokazac, ze sie pracuje nad praca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności