Strona 1 z 7 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 66

Wątek: [FD] Czasami wystarczy tylko dobrze się wsłuchać

Member
    Awatar Igi
    Podziękowania

Domyślnie [FD] Czasami wystarczy tylko dobrze się wsłuchać

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    "— Tak jak mówiłam panu wcześniej, czasami wystarczy tylko dobrze się wsłuchać. — odpowiedziała szeptem pani Rowley zaraz po dyskretnym wsypaniu fonobotów do kieliszka wiceprezesa Saitei. Sądziła, że na tę sprawę poświeciła wystarczającą ilość nie tylko dni, ale i wieczorów, a tok wydarzeń należało już przyspieszyć."

W moim zamyśle w detektywa przyszłości wcieli się pani Rowley, dojrzała kobieta, która mimo swojego wieku nie ma problemu z uwodzeniem meżczyzn. Można by rzec, że jest w tym lepsza niż jej zdecydowanie młodsze koleżanki. Postanawia wykorzystać to jako atut w swojej karierze detektywa.

PRACA FINAŁOWA:

zapasowy link: https://dl.dropboxusercontent.com/u/...fd/fd_fin2.jpg

--

Wszystko dzieje się w restauracji, gdzie poszczególne stoliki są sferycznymi kapsułkami, taki pomysł na pierwszy strzał. A fonoboty — takie nanoboty, wsypujesz, biedny wiceprezes wypija i można słyszeć wszystkie jego rozmowy.

Szybkie 30 min
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	thumb.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	20.1 KB
ID:	94102  
    Ostatnio edytowane przez Igi ; 28-02-14 o 17:24

Dance macabre

Podziękowania

Domyślnie

Witamy w Bitwie.

Fonoboty , dobre.

Powodzenia.
    //Pozdr.
    GONE WITH THE BLUE WINDOWS

Demon
    Guest

Domyślnie

Całkiem ciekawe , i pewnie wygra , jak na membera z 2005 r masz duże doświadczenie i moim zdaniem tobie należy się wygrana ,ja i inni dołączyli zaledwie niedawno do forum, i dosyć słabo wypadamy na tle membra z 2005 r ,zresztą widać po tym że ci editor odpisał to mówi samo za siebie
    Ostatnio edytowane przez Demon ; 02-01-14 o 18:25

Member
    Awatar Igi
    Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Demon Zobacz posta
    Całkiem ciekawe , i pewnie wygra , jak na membera z 2005 r masz duże doświadczenie i moim zdaniem tobie należy się wygrana ,ja i inni dołączyli zaledwie niedawno do forum, i dosyć słabo wypadamy na tle membra z 2005 r ,zresztą widać po tym że ci editor odpisał to mówi samo za siebie
    Hej, miłe słowa ale to że dołączyłem w '05 to naprawdę nic nie znaczy tym bardziej, że miałem przerwę kilkuletnią od grafiki, sam nawet nie wiem czemu, teraz trochę żałuję. Bądź co bądź zmotywowałeś mnie bardzo i zaraz biorę się za dokończenie tego

Member
    Awatar Igi
    Podziękowania

Domyślnie

pracowałem nad kolorystyką, zmieniłem też trochę kąt kamery, chce osiągnąć taki efekt, że jej ręka będzie bliżej, nie wiem jeszcze jak to zrobić żeby nie wydawała się po prostu za duża

Member
    Awatar Igi
    Podziękowania

Domyślnie

Królestwo za feedback

Member
    Awatar Igi
    Podziękowania

Domyślnie

Zmieniłem trochę, nie będą w restauracja tylko taras, kieliszki bardziej scifi, mają sobie fruwać. Poszedłem bardziej w klimat bankietu firmowego. Ciągle mi przeszkadzają te kieliszki z przodu, co sądzicie?

Member
    Awatar rymin
    Podziękowania

Domyślnie

Moim zdaniem nie uwierają. Ale możesz spróbować umieścić jeden kieliszek w ręku tego gościa. Tylko nie wiem czy wtedy będzie widoczny twój zamysł z tymi fonobotami. Pozdrawiam
    teczka
    blog
    Podziękowania Igi podziękował

Member
    Awatar Marcin Przybyłek
    Podziękowania

Domyślnie

No, wreszcie latające kieliszki. Wciąż takie opisuję w książkach, a mało kto je maluje .
    Podziękowania Igi podziękował

Member
    Awatar Igi
    Podziękowania

Domyślnie

@rymin, @Marcin Przybyłek dzięki za feedback Latające kielszki to dobra rzecz na kickstartera

Mały updejt plus korekcja kolorystyczna, mam wrażenie, że tak lepiej.

Strona 1 z 7 123456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów