Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: [FD] Sekta

Member
    Awatar Dobry Pasterz
    Podziękowania

Domyślnie [FD] Sekta

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Opis:
    Scena przedstawia kościelnych detektywów, którzy badają miejsce zbrodni. Niestety czujniki wykryły nagromadzenie się demonicznych mocy zbyt późno, dlatego agentki nie zdążyły na czas. Jedyne, co mogą zrobić to odczytać ostatnie wspomnienia ofiary i zbadać pozostawione dowody.

Opis dodatkowy:
    Nastały ciężkie czasy dla kościoła; siły nieczyste stają się coraz potężniejsze. Aby walczyć przeciwko złu nie wystarczyły już tradycyjne środki. Potrzeba było ludzi, którzy świetnie radzą sobie z tropieniem nieczystych mocy i w razie konieczności szybko podejmą odpowiednie środki, aby wyeliminować wroga. Dlatego powstał oddział detektywistyczno-szturmowy "Virtus", który jest na usługach kościoła. Jednostka ta jest wyjątkowa, ponieważ wszyscy jej członkowie są tak zwanymi "dziećmi cudu", którzy urodzili się z nadprzyrodzonymi zdolnościami. Nie są to być może ludzie szczególnie bogobojni, lecz i tak wykonują niezastąpioną pracę na rzecz kościoła.

Ilustracja przedstawia dwie siostry - Mari i Teres, członkinie grupy "Virtus". Mari - młodsza - posiada zdolność ujrzenia jednych z ostatnich wspomnień zmarłej osoby. Przy użyciu swojego kostura wielozadaniowego jest wstanie dokonać projekcji holograficznej własnych myśli (oprócz hologramu jej kostur posiada między innymi działo pulsacyjne). Druga z sióstr - Teres, ma bardzo mocno rozwinięty umysł. Posiada zdolności telekinezy, telepatii, jak i wysoko rozwinięty zmysł dedukcji. Nosi ona kask, którego jedną z głównych zalet jest posiadanie dodatkowych czterech cybernetycznych oczu, które Teres jest wstanie w pełni wykorzystać dzięki swojemu umysłowi.

wersje HD i SD:

link do pliku aby się nie zapodziało
    Kod:
    http://speedy.sh/ZSTpc/FD-final-hd.jpg
    -- stare --

Tytuł i pomysł mogą się znienić, ale jak na razie innego ciekawszego nie mam. Szkicu z resztą też jeszcze nie mam. Z pośród paru pomysłów ten wydaje mi się najbardziej interesujący.

Tak w skrócie ilustracja będzie przedstawiać dwoje bohaterów, panią i pana. Są oni kościelnymi detektywami od tajemniczych przypadków. Obydwoje należą do tak zwanych "dzieci cudu" które rodzą się niezmiernie rzadko dlatego bije się o nich zarówno rząd jak i kler. Pani potrafi zobaczyć parę ostatnich chwil z życia świerzo upieczonego denata jak i dowiedzieć się jak zachowywało się jego ciało. Dzięki podłączeniu do specjalnego projektora może przetransportować swoje myśli i ukazać je za pomocą hologramu wszystkim w koło, aby wspólnie przyjżeć się problemowi np ze swym partnerem (na niego jeszcze nie mam pomysłu). Moja bohaterka będzie ukazywać ostatnie chwile życia kogoś wysoko postawionego z kleru, może i sameg papieża, gdzieś w prywatnych kwaterach. Wszytko okraszone odrobiną technologi, sekty i demonów.

Ale jak już wspomniałem jest szansa, że wymyślę coś zupełnie innego, pewnie bardziej dynamicznego.
    Załączone obrazki Załączone obrazki  
    Ostatnio edytowane przez Dobry Pasterz ; 28-02-14 o 22:54

Member
    Awatar Dobry Pasterz
    Podziękowania

Domyślnie

W sumie miałem się już wycofać, ale jednak nie mógłbym spojżeć w lustro gdybym zmarnowal taką szansę. Mało czasu zostało, ale może uda się dostać do kolejnego etapu. No to lecimy . Mój pomysł prawie pozostał taki sam jak na początku, ale jednak parę istotnych rzeczy uległo zmianie.

Opis:
    Scena przedstawia kościelnych detektywów, którzy badają miejsce zbrodni. Niestety czujniki wykryły nagromadzenie się demonicznych mocy zbyt późno, dlatego agentki nie zdązyły na czas. Jedyne co mogą zrobić to odczytać ostatnie wspomnienia ofiary i zbadać pozostawione dowody.

Opis dodatkowy: (można w ogóle coś takiego dodać? )
    Nastały ciężkie czasy dla kościoła; siły nieczyste stają się coraz potężniejsze. Aby walczyć przeciwko złu nie wystarczyły już tradycyjne środki. Potrzeba było ludzi, którzy świetnie radzą sobię z tropieniem nieczystych mocy i w razie konieczności szybko podejmą odpowiednie środki, aby wyeliminować wroga. Dlatego powstał oddział detektywistyczno-szturmowy "Virtus", który jest na usługach kościoła. Jednostka ta jest wyjątkowa, ponieważ wszyscy jej członkowie są tak zwanymi "dziećmi cudu", którzy urodzili się z nadprzyrodzonimi zdolnościami. Nie są to być może ludzie szczególnie bogobojni, lecz i tak wykonują niezastąpioną pracę na rzecz kościoła.

Ilustracja przedstawia dwie siostry - Mari i Teres, członkienie grupy "Virtus". Mari - młodsza - posiada zdolność ujżenia jednych z ostatnich wspomnień zmarłej osoby. Przy użyciu swojego kostura wielozadaniowego jest wstanie dokonać projekcji holograficznej własnych myśli (oprucz hologramu jej kostur posiada między innymi działo pulsacyjne). Druga z sióstr - Teres, ma bardzo mocno rozwinięty umysł. Posiada zdolności telekinezy, telepatii, jak i wysoko rozwinięty zmysł dedukcji. Nosi ona kask, którego jedną z głównych zalet jest posiadanie dodatkowych czterech cybernetycznych oczu, które Teres jest wstanie w pełni wykorzystać dzięki swojemu umysłowi.

Szkic w wersji bez gaci

W swojej pracy chcę pokazać połączenie mistycznych elementów fantasy i futurystycznej technologii.

Member
    Awatar Gerber
    Podziękowania

Domyślnie

Genialny projekt hełmu, pomysł też nie gorszy. Bardzo chciałbym zobaczyć to już ze światłem i cieniami!

Member
    Srebrna Galeria
    Awatar polka dot
    Podziękowania

Domyślnie

super zakomponowana całość. może tylko stół ofiarny wymaga większego skrótu bo wyglada płasko między pozostałymi dynamicznymi elementami. może go po prostu lekko obrócisz? też chętnie zobaczyłbym to już ze światłem.
    wszystko jest tobą. jak zamierzasz się traktować?

Max3D.pl
    Awatar Adek
    Podziękowania

Domyślnie

No to liczę, że pokażesz coś więcej do jutra!
    adek | grafika | Śledź nas na: Twitter: twitter.com/max3dpl Facebook: www.facebook.com

Member
    Awatar Dobry Pasterz
    Podziękowania

Domyślnie

Gerber - dzięki też chciałbym zobaczyć to już z oświetleniem, a z kolorem to już byłaby bajka poprostu

Polka dot - dzięki za uwagę . Teoretycznie ołtaż jest lekko obrócony i jest poniżej linii horyzontu więc widać trochę blat, ale przyznam, że na szkicu krawędź ołtaża jest raczej słabo zaznaczona. W sumie bym mógł go niby przekręcić i dodać głębi, ale chciałem, żeby ten unoszący się koleś był równo na przeciw ołtaża, a nie chce mi się go już przestawiać i kompozycji zmieniać. Zobacze jak dalej to będzie szło.

Adek - ano nam w planie. Z tego co wyczytałem to teoretycznie mogę malować cały jutrzejszy dzień i pokazaź cały step-by-step w teczce przed północą, tak? Bo dzisiaj to już tego nie ruszę. Dopiero jutro czas znajdę.

Member
    Awatar plasti
    Podziękowania

Domyślnie

kurde swietny klimat! jedziesz jutro z tym koksem zebys sie zalapal!!!

Automotive Artist at RealTimeUK
    DemoReel 2013

DemoReel 2014

Member
    Awatar Dobry Pasterz
    Podziękowania

Domyślnie

OOOOkkkk już chwilę po 8. Głowa jeszcze lekko zmulona, kawka się już studzi więc można zaczynać. W sumię skupię się na b&w bo czasu mało, a w speedach szału u mnie nie ma. Zapewne zrobię dwa UPy ze stepami. W połowie czasu i jakoś przed nominacjami.

Plasti - dzięki wielkie! Pewnie, że jadę z koksem, zima jest

Muzyczka w uszy i lecimy.
    http://dawidignar.blogspot.com/
    http://dr-hue.deviantart.com/
    pozdro.
    × tak 1 użytkownik(ów) ma podobne zdanie!

Member
    Awatar Dobry Pasterz
    Podziękowania

Domyślnie

Nawet nie pytajcie ile czasu zmarnowałem. No i jeszcze idzie mi to dzisiaj jak krew z nosa. No nic ile zrobię to zrobię, co by nie było pracę i tak dokończę.

Member
    Awatar Marcin Przybyłek
    Podziękowania

Domyślnie

Szkic bardzo mi się podoba, dawaj, dawaj .

Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów