Skocz do zawartości

[FD]News-Paper (FINAL)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki wszystkim za pomoc !!! :) Zmienilem jeszcze Tytuł.

Juz koniec i do zobaczenia w nastepnej bitwie.

 

 

Final:

 

 

 

Tytuł: News-Paper

Autor: ttaaddeekk

Opis: Pewne rzeczy nigdy się nie zmienią jak i pewne ludzkie cechy. Mogą zmienić się warunki , świat i jego wygląd ale nasz sposób działania i poruszania się w nim będzie niezmienny.

 

 

final_v002.jpg

Edytowane przez ttaaddeekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heheh, ja tez plasti :D

Marcin-papieros i gazete z wycietymi otworami na oczy, jak w kreskowkach albo kiepskich komediach, musze pomyslec jak uczynic z nich mocny focal point...

zalozenie jest takie ze praca detektywa to glownie obserwacja, w tym przypadku bedzie śledził żonę pana X, podejrzana o romans. Chce mu zrobić także twarz takiego starego perwersa, ktory naprawde ma duza satysfakcje z swojej pracy podgladacza.

 

rezultat litra kawy:

 

wip4_.jpg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo fajny pomysł, ale może jednak warto dodać takiego monstrum detektywa między ludzi? Bo patrząc z dachu laserami przez gazetę, to jakoś nie widzę tego detektywa. Może daj mu do ręki lupę? I niech szuka czegoś w gazecie? Trochę banał, ale może nadać odrobinę "feala".

 

No i mimo, że wygląda kozacko, to poza w stylu spiderman/batman mściciel to chyba nie bardzo detektyw.

 

Mimo wszystko, całość nabrała kształtu. Bardzo mi się podoba Twoja praca już na tym etapie. Kibicuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł, absolutnie nie zgadzam się z głosami, że gazeta jest niepotrzebna; detektyw przyszłości przedstawiony jako robot lub facet z elektronicznymi urządzeniami to generalnie sztampa, ale Ty zgrabnie jej unikasz właśnie przez ten element. Tak trzymać, jak dla mnie przywdziałeś żółtą koszulkę lidera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba ten stworek, a zwłaszcza ten render gdzie jest na biało, fakt tak jak mówią inni, że coś na razie nie pasi z tą gazetą, z tej perspektywy dziury w gazecie mogą się nie czytać za bardzo, ale samo ujęcie jest bardzo fajnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za uwagi, z gazeta to ciezka sprawa jak widze, ale osobiscie mnie to smieszy wiec zostaje. postaram sie jednak jakos bardziej uwidocznic dziury, moze uda sie zagrac swiatlem/compo zeby to uzyskac. moze jeszcze jakis opis pozmoze, w stylu ze 99% pracy detektywa to obserwacja i podgladanie... opisy nigdy nie byly moja mocna strona :)

 

baobab z nuka :D:D:D

made my day

 

 

nowa mordka, mam nadzieje ze lepsza niz stara, na szybko, ale w tym kadrze sie sprawdzi.

wip7.jpg

 

texturkii szybki render:

wip6.jpg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co, turbo dobrze w CH!

 

Z tymi dziurami, to tak sobie myślę, że można by zwiekszyć ich czytelność poprzez poprowadzenie lasera (niuans) z chełmu, który przechodzi właśnie przez otwory w gazecie i idzie gdzieś tam poza kadr (skierowany na cel). Wtedy nie byłoby wątpliwości czym są te ogrągłe rzeczy w gazecie. Albo 2 lasery i każdy trochę pod innym kątem się rozchodzi z chełmu.

 

Ratowanie się opisem to jak tłumeczenie dowcipu ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z gazeta jest taki ze nie bardzo sie ona sprawdza bo koles siedzi na dachu a nie na laweczce. Tak ja to odczuwam. Tak czy siak bez gazety by bardziej wygladal jak jakas rzezba nie wiem gargulec a tak to dziwne na pewno zwracalby na siebie uwage.

Przykładowa konwersacja przechodniów:

-"Patrz, kolo czyta gazete na dachu"... -Futere kolo1

-"taaa pewnie ciśnie klocka".. .- ...

-"spoko norma xD, nie przeszkadzajmy mu" - ...

 

Choc to moze tak przewrotka. Podoba mi sie poziom wykonania, stylizacja i tempo z jakim postaje praca....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOLYYYY SHIIIIIIIIT ! Masakra.

W czym to renderowałeś ? bo kompo pewnie w nuke :) Jest na prawdę super, chociaż motyw z kamuflażem w postaci gazety nie jasny w pierwszej chwili.

Pododzenia w bitwie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudeńko. Nad kabelkami tylko bym posiedział, coś z rozmyciem nie gra - bo rozmywając się są też pogrubiane, przez co trochę się oko gubi, trudno ocenić odległości. Flara subtelna i świetnie działająca. Wyciągnę od Ciebie coś na jej temat?

 

Kolorki, kompozycja, temat - śliczne...

 

Powodzenia, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota, jak już wcześniej napisałem, pomysł jest czaderski. Jedyna rzecz, która mi przeszkadza, to taka cukierkowatość tego finalnego renderu, z braku dobrego określenia, napiszę, że jest nazbyt "blink-blink", może to kwestia postprodukcji, może kolorów. A może tak miało być i kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli moge wyrazic swoje odczucia ;) ten ostatni obrazek z zachodem slonca jest zbyt "busy", pierwsze rendery ze strony 2, o wiele lepsze, czytelniejsze i klimatyczne, w ogole pierwszy obraz bez textur najlepszy, az sie chce wzrokiem przesledzic caly kombinezon, ktory sam w sobie cos tam opowiada, a przynajmniej powinien wyrażać jakis design/styl/charakter. Na ostatnim obrazku z tego calego sprzetu zrobila sie jedna nieczytelna plama+niezrozumiałe dziury w gazecie. Gazeta swoja droga do poprawy, najlepiej z referencji prawdziwej gazety, bo ta wyglada jak robiona na kolanie za 5 dwunasta, to jak sie wygina jest slabe. Po za tym kto czyta dziennik o zachodzie słonca :) Moze to jest wschod.. ale to znowu za wczesnie na gazete o tej porze. Dlatego obrazek z 2 strony jakos mi sie kleił lepiej :D, sorry za przydlugi post ale ta praca ma fajny potencjał wiec moze cos jeszcze z niej wycisniesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra... Świetnie to wygląda. Faktycznie ten ostatni obrazek nieco stracił na klimacie - chyba fajniej prezentował się troche zdesaturowany etc. Też dopiero teraz zobaczyłem, że kogoś podsłuchuje :)

Jak dopieścisz wszystko to będzie blastoise.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności