Skocz do zawartości

Kast


Kastantus

Rekomendowane odpowiedzi

weź no pododawaj wiecej tych kabelków, tak jak na szkicu i go mocniej "popekaj" bedzie fajniej wygladalo ;ddd i zerwij z niego troche pancerza, pokaż jakies obwody, częsci mechaniczne jakie ma w środku.. no generalnie przywroc w nim to, co w szkicu taki fajny efekt dawało :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 244
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No fajnie jest, ale, może nie powinienem, bo sam zbyt dobry nie jestem, ale po przejrzeniu kilku stron wstecz mam wrażenie, że oglądam ten sam pomysł. Piszę o tym, bo czasem łatwo się zapętlić w jednej myśli.. Może na wyrost, bo grunt, że warsztat rośnie, póki co, nie ? ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób sam sobie na złość i porób celowo coś niemechowego, bo ci sie maniery powyrabiają i potem WSZYSTKO bedziesz takie malował. Jak bardzo lubisz te mechy, to wtykaj je na ilustracje, ale niech na ilustracji np znajdują sie uciekajacy przed nimi ludzie, zwierzęta, ładnie oswietlone owoce i draperie. tylko w ten sposób mozna się nauczyc czegos xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pomyśle. Aktualnie też chciałem zużyć stare szkice których nie miałem czasu ani zdolności by zrobić z nich coś dobrego. Mało mam większych prac z jakąś rzeczywiście bardziej rozbudowaną kompozycją, głównie z braku czasu. Ale teraz dużo wolnego to posiedzę dłużej. Mam nadzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, koncept ciekawy ale imho kompozycja mogła być troszkę lepsza. Ciężko jest wyczuć skalę tej 'maszkary'. Można kierować się dyndającymi truposzami ale dalej to się trochę słabo czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pomysły na prace masz całkiem ciekawe i w fajnym klimacie, ale samo wykonanie już stoi na gorszym poziomie. Boli to szczególnie, kiedy praca naprawdę ma potencjał - np. ta ostatnia :) Czekamy na kolejne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update. Narazie robie przerwe puki nie kupie nowego tabletu bo stary już jest w stanie agonalnym, a przyznam, wysokiej klasy to on nie był :P.

Coś małego i prostego.

ETMDSXP.jpg

i szybkie szkice

OuXiMlP.jpg

Edytowane przez Kastantus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyobraźnie masz całkiem spoko, podoba mi się styl i pomysły, mała rada: jeśli używasz custom brusha np do trway czy czegokolwiek takiego, to zawsze go nieco podmaluj własnym śladem, detal po custom brushu zostanie ale nie będzie az tak oczywisty... ;-) (jak choćby w ostatniej pracy),

ciskaj ciskaj, bo super to idzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, tak sobie mysle, ze te prace twoje z jednej strony - nie uczą cie za wiele, bo tak mocno siedzisz w comfort zonie, ze nie ma szans, zebys czegos nowego sie nauczyl, a Z DRUGIEJ STRONY gdybyś to zaczął malować olejami na jakimś ładnym formacie to za fajne sumki byś mógł to opylać po ebayach. takie do powieszenia na ścianie w sam raz te obrachy c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, żebym ja miał cierpliwość do farb. Żebym ja w ogóle miał farby... Tak se rysuje dla hobby bo mnie jakoś ciągnie strasznie i jak siedze po 8+ godzin dziennie na kompie to i tak prędzej czy później tego photoshopa włączę.

Mooże se kupie jakieś farby, kiedyś chciałem i jakoś mi przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 zl oleje + plyta pilsniowa z jakichs odpadow w tartaku jak sie postarasz to za darmoszke. patrzac na detale w twoich pracach to masz duzo wiecj cierpliwosci niz ja, a zresztą. tu chodzi o hajs xd. twoje ilustracje jako digitale nie zaszumią ale w olejach taka stylistyka by sie mogla sprzedac, tak mi sie wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności