Skocz do zawartości

Japoński Cieżki Krążownik Chikuma


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dawno niczego nie wstawiałem, z gotowych obrazów, a prace w mojej stoczni trwają praktycznie nieprzerwanie dlatego dziś IJN Chikuma.

Obraz wyczarowany, jak zwykle fantastycznie, z mojego skromnego modelu, przez Piotra Forkasiewicza. Piotr, dziękuję za możliwość współpracy.

IJN Chikuma jest typem krążownika Tone, który jakiś czas temu pokazywałem a różnią się te oba okręty drobnymi szczegółami.

Model powstał do opracowania modelu kartonowego a ten obraz jest okładką i dodatkowo kalendarzem na 2014.

 

Pozdrawiam,

 

i8hx.jpgWaldek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Świetne :) Uwielbiam wasze wspólne prace.

Jedynie co by dodało jeszcze więcej "pikanterii" to zobaczyć ogień z lufy :D (Byłoby lepiej czuć "moc" tych stalowych kolosów), ale to tylko takie marzenie :)

Jestem ciekaw jak wygląda "goły" render... i ile takie cudo ma poly ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony również chciałem podziękować Waldkowi za kolejną możliwość współpracy i wszystkim za miłe słowa odnośnie obrazka. Dzięki również bardzo Adkowi za docenienie pracy i front :) Ja osobiście bardzo nisko sklasyfikowałem ten obrazek pośród wielu jakie zrobiliśmy, bo robiony był na szybko, zbyt szybko. Niemniej staram się, żeby kolejne były lepsze. Woda jest składana z fotek, ale to chyba po raz ostatni. Kolejne obrazki w tym 2 nowe mają już wodę 3D + fotkowe odkosy. Załączam obrazek po i przed :) 5flq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności