Skocz do zawartości

[FD] Gamedec


prutznel

Rekomendowane odpowiedzi

Edit 27.02.2014

 

wersja końcowa pracy i link pomocniczy

http://i148.photobucket.com/albums/s3/prucnel/Gamedecostatecznydu17C0y_zps76426540.jpg~original

 

 

Gamedecostatecznydu17C0y_zps76426540.jpg~original

 

 

 

 

 

 

Witam,

 

mój pomysł na tę bitwę to ilustracja do 2 fragmentu "Granicy rzeczywistości".

Bohater wkłada kombinezon i przenosi się do wirtualnego świata gdzie jako detektyw prowadzi śledztwo.

Wklejam pierwszy szkic. Sugestie mile widziane.

 

 

5sn1.jpg

Edytowane przez prutznel
nie działał link do obrazka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,

 

Kolejny szkic tym razem głowa z profilu bo nie chciałem żeby była w tej samej pozycji co w postaci na dole obrazka. Podrasowałem też chełm ale cos mi sie zdaje że przekombinowany troche i w następym podejściu chyba go uproszcze. Sugestie mile widziane:)

Pozdrawiam.

 

 

9c3n.jpg

Edytowane przez prutznel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała zmiana kompozycji: dodałem cyferki binarny kod jak w matrixie ma być widać że tło to wirtualna rzeczywistość. Ma to też zespolić poszczególne elementy obrazka, żeby nie były takie poodrywane od siebie, szczególnie postać na dole (dzięki Marcin za sugestie).

Pozdróweczka:)

 

Gamedec7-2_zps5feca09f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zamiast tych cyferek lepiej wygladaloby gdyby tlo po brzegach, tak jakby sie rozyspywalo, kawalki jak lustara i w kazdym czesc tego swiata lub cos jak puzle jescze nie do konca ulozone. Mysle ze wystarczajaco by to sugerowalo ze nie jest to swiat rzeczywisty. Dopracuj postac lezacego, a szczegolnie to na czym lezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności