Skocz do zawartości

Postac 3d: Messenger


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Postać jako całość mi się podoba, ładnie sobie poradziłeś z draperią, szczególnie na spodniach. Natomiast prawa rękawiczka dziwnie wygląda w miejscu łączenia się z kurtką prawdopodobnie przez to, że zarówno na górze jak i na dole jest podobna przestrzeń. Rozumiem, że to skończona praca ale ja na Twoim miejscu mimo wszystko osunął bym kurtkę z góry odrobinę lub jakoś to zamaskował np. pokazał kawałek bluzy pod spodem w tym miejscu żeby zakryć tą przestrzeń. Ale to już taki meega szczegół, ogólnie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę kawał świetnej roboty,możesz zdradzic więcej szczegółów a propo samej postaci ? Co rzuciło mi sie w oczy to chyba fakt że kurtka, kaszkiet i cześć ubioru kojarzy mi się z jakimś ruchem oporu z okresu IIWŚ tylko ten "kałach" mi nie pasuje, buty również nie współgrają, wszystko jakby z innej bajki, ale to nie zarzut tylko to co rzuciło mi sie w oczy ;)

Edytowane przez RickDeckard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@peter_f: Będę : ) Ale później troszkę.

@RickDeckard: Wzorowałem się na ubiorach przedstawicieli ruchów oporów z całej Europy ale chodziło mi o stworzenie bardziej teraźniejszego partyzanta, stąd współczesna torba posłańca(Messenger bag), współczesne buty itp :) A AK-47 jest ponad czasowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem zdjęcie kolesia z rewolucji na Węgrzech ze zdobycznym kałachem właśnie. Jak zobaczyłem Twoją pracę to od razu mi sie skojarzyło. Ale u Ciebie kałach jest na lewą stronę wywrócony i ma magazynek z przyszłości;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności