Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: [FD] Kiur

Member
    2x Challenge Corner
    Awatar Rotcore
    Podziękowania

Domyślnie [FD] Kiur

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Link do wersji HD - https://drive.google.com/file/d/0B1x...it?usp=sharing

"Przyszłość okazała się śmiertelnie chora dla wszystkich istot żywych zamieszkujących Ziemię. Wirusy, bakterie, wszelkiej maści choróbska zdziesiątkowały ludzkość. Główne sami do tego doprowadziliśmy używając broni chemicznej i biologicznej, a natura zrobiła już swoje. Koncerny farmaceutyczne stały się tym czym niegdyś były światowe banki, władzą. Zabudowane i pilnie strzeżone siedziby na wzór utopijnych miast, gdzie każdy jego mieszkaniec ma zapewnioną dożywotnio opiekę zdrowotną i inne powszechne dobra. Każdy jest na coś chory, nawet te szychy z koncernów, każdy walczy o przetrwanie robiąc wszystko by zdobyć potrzebne leki... lekarze i chemicy stali się najbardziej pożądaną profesją na świecie.

Kiur jest prywatnym detektywem wynajętym przez jeden z największych koncernów farmaceutycznych w celu wyśledzenia i zinfiltrowania chemicznego podziemia, w którym wytwarzane są "nielegalnie" leki. Scena ukazuje detektywa czekającego na chemika, który ma doprowadzić go do celu. Okazuje się, że knajpa o nazwie "Paracelsus" znajdująca się w pobliżu starych fabryk jest ukrytym laboratorium.

Kiur jest chory... rozpadająca się tkanka skóry niemalże codziennie wywołuje u niego ropiejące infekcje przez co jest wyjątkowo szpetny od blizn i nowych miejsc zapalnych. Skutki uboczne branych na to świństwo leków spowodowały m.in utratę barwnika tęczówki. Żeby przetrwać musi zapewnić sobie jak najlepszą opiekę zdrowotną jaką oferuje mu właśnie zleceniodawca, czyli dostęp do najnowszych leków, które spowolnią działanie choroby, bo niestety nie ma na nią skutecznego lekarstwa... jeszcze nie."

Taki wstępny zarys świata, w którym żyje mój detektyw, poniżej szkice facjaty, szkic ogólny i fotki do photo bashing jaki zastosowałem do tła w szkicu, które i tak jeszcze będa mocno modyfikwoane, przemalowane, itd... zaznaczylem sobie mniej więcej kadr, kompozycję i kierunek klimatu do jakiego będę zmiarzał finalnie. Design zarówno ubioru jak i pojazdu również będa ewoluować...

Kiur siedzi na swoim pojeździe cierpliwie czekając na wyjście chemika powiązanego z podziemiem... tam gdzie pada światło po lewej będzie coś na wzór knajpy, baru... pozdrawiam

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	finish mini.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	97.8 KB
ID:	94109  
    Ostatnio edytowane przez Rotcore ; 28-02-14 o 21:04

Member
    Awatar Igi
    Podziękowania

Domyślnie

Dobrze się to zapowiada. Nienarzucające się i nie pretensjonalne sci-fi, coś jak świat Enkiego Bilala. Tak właściwie to sam ten klimat kojarzy mi się z jednym z jego komiksów — Animal'z. Ciśnij to bo dobry motyw jest.
    Behance | Tumblr | Teczka 2D
    Podziękowania Rotcore podziękował

Member

Podziękowania

Domyślnie

Świetny, klimatyczny szkic. Będę śledził uważnie.
    Podziękowania Rotcore podziękował

Member
    2x Challenge Corner
    Awatar Rotcore
    Podziękowania

Domyślnie

Sporo się zmieniło na pierwszym planie... tło na razie jest jak było, pracowałem głównie nad designem postaci i "motóra", który jeszcze będzie modyfikowany... pierwszy raz robię najpierw w b&w także nie wiem czy nie spapram roboty w fazie kolorowania... pozdrawiam

Blogowa teczka
    https://www.facebook.com/cieckowski.art
    × tak 1 użytkownik(ów) ma podobne zdanie!

Member

Podziękowania

Domyślnie

dajesz, dajesz!!

podoba mi się twarz detektywa, widac że sporo przeszedł

mam nadzieje że zdażysz, do 10. niby dużo czasu
    "Martwienie się o uzyskanie efektu farby na płótnie gdy podstawy leżą to jak martwienie się, czy masz w samochodzie lusterka ustawione pod właściwym kątem gdy jedziesz autostradą pod prąd. Na wstecznym. I pisząc SMSy. Po pijaku." by EC

Teczka
    artstation

Member
    Awatar tr3buh
    Podziękowania

Domyślnie

10-tego są tylko nominacje kto przechodzi dalej, nie trzeba mieć skończonego rysunku
    Podejrzewam że już na tym etapie Rotcore dostałby nominacje bo świetny jest to rysun ;]
    Ja postaram się do 10 zrobić jak najwięcej, im więcej tym większe prawdopodobieństwo nominacji, teoretycznie...
    Ostatnio edytowane przez tr3buh ; 03-02-14 o 10:39

Member
    Awatar irlethann
    Podziękowania

Domyślnie

uwieeeeeelbiam takie style. naprawdę. jeszcze jest na etapie robienia, a już najbardziej mi się podoba ze wszystkich tutaj.
    tr3buh mnie się wydaje, że to raczej chodzi o pomysł, a nie etap robienia, bo jeżeli to byłby główny element przejścia nominacji to po prostu by kazali do 10 skończyć i basta tak myślę przynajmniej

Member
    Awatar Kaset
    Podziękowania

Domyślnie

Mrok. Mocna twarz. Mocny pomysl. Jestem bardzo ciekawy koloru.

Member
    2x Challenge Corner
    Awatar Rotcore
    Podziękowania

Domyślnie

Dzięki za wsparcie, na razie układam sobie tło, dzisiaj jeszcze postaram się późnym wieczorem zaktualizować... nie wiem czy zdążę z kolorem do nominacji, ale może to nie będzie mocno wpływać na wybór, chcę dobrze walorowo ogarnąć na tyle na ile umiem, pozdrawiam... aha ogólnie obrazek robię w ponad 4000x2000 pikseli w 300dpi... żeby nie było, że rozmiar jest za mały/nieregulaminowy :P

Member
    2x Challenge Corner
    Awatar Rotcore
    Podziękowania

Domyślnie

Kolejny krok... plany będą lepiej rozdzielone, ale dopiero w dalszej fazie przy kolorowaniu, mam zamiar zadziałać rozmyciem/ostrością krawędzi w tle żeby to lepie działało, na razie zaznaczyłem sobie na szybko smog... pozdrawiam

Takashmen - dzięki, no zobaczymy, może jeszcze jutro uda mi się do północy trochę zdziałać.
    Tr3buh - hehe dzięki, nie mówmy hop bo inne prace też mają potencjał i kto wie może zabraknie akurat dla mnie miejsca ;P
    irlethann - dzięki, miło mi, że się tak bardzo podoba... późno dosyć wystartowałem z uwagi na poszukiwanie pomysłu...
    Kaset - kolor mam już w głowie, ale nie wiem czy zdążę pokazać przed eliminacjami ;P

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów