Skocz do zawartości

[FD] Pani detektyw


Gerber

Rekomendowane odpowiedzi

Dorzucam coś od siebie :-) Przy okazji witam wszystkich forumowiczów :-)

Tak po prawdzie prezentuje drugie podejście do tematu. Od początku miałem w głowie pana detektywa ale nie byłem zadowolony z pierwszego szkicu więc zacząłem od nowa i tak oto wyłoniła mi się pani detektyw. W tle chce pokazac futurystyczne miasto i pościg policyjny za przestępczym wozem po krętej ulicy. A tu kilka poszczególnych stanów z pierwszych godzin pracy:

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

PS.: Wrzucam to z telefonu więc jeśli są jakieś błędy to z góry przepraszam. Poprawie to jutro jak będę miał dostęp do internetu w komputerze (uroki przeprowadzki). Pozdrawiam :-)

Edytowane przez Gerber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano (edytowane)

Zdecydowałem się jednak zmienić pozę głównej bohaterki bo poprzednia wydała mi się sztywna i niepoprawna. Zobaczymy może teraz będzie nieco lepiej. Co do kolorystyki chyba zostanę w klimacie zachodu słońca. Samochód przestępcy zamieniłem na szalonego robota lecącego na bombie :P Pościg za nim póki co zniknął ale możliwe, że powróci wraz z dalszą pracą:

 

image.jpg

Edytowane przez Gerber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Na początek link do inspiracji jeśli chodzi o miasto:

inspiracje.jpg

Jak widzicie Batman Beyond miał na mnie spory wpływ ;)

 

Kilka zoomów:

zoom1.jpg

zoom2.jpg

zoom3.jpg

 

I ostatecznie cała praca:

pani_detektyw_full.jpg

 

Więcej póki co nie zdziałam. Jestem gotowy poddać się pod ocenę jury chodź nie ukrywam stres mnie zżera :eek:

Pozdrowienia z pięknej Łodzi ;)

Edytowane przez Gerber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wiem oczywiście, miałem na myśli, że już więcej nie zdziałam jeśli chodzi o prace pod nominacje :) Faktycznie mój wpis może wyglądać na taki ostateczny ale to po prostu stres przed nominacjami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka sugestii Gerber które mogą wpłynąć pozytywnie na Twoją prackę. Przyczepie się do twarzy Pani Detektyw.

W załączniku zaznaczyłem co według mnie należałoby poprawić... pozwoliłem sobie na drobne podmalowanie:)

 

zoom1_zps63b08d6c.jpg

1. Kość policzkowa dostałą jasności w złym miejscu,przez co nie nabrała odpowiedniego kształtu. Jasna plama bliżej oka powinna załatwić sprawę.

2. Usta wcięły się za głęboko w policzek.

3. Uważam, że trochę powiększony podbródek będzie wyglądał naturalniej.

4. koniecznie pogrub szyje :) zaznaczenie mięśnia obojczykowo-sutkowego też zrobi dobrze dla rysunku.

 

Poza tym zauważyłem, że Pani Detektyw stoi na palcach. Gdyby postawić jej prawą nogę na całej stopie?... taka sugestia, nie wiem czy to pomoże.

 

Powodzenia w konkursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel Grabowski podsyła dobre rady:) ja osobiście polecił bym jeszcze coś takiego (szybka podmalówka, sorry za zle umiejscowiona lewa piers;p)

poprawka.jpg

Edytowane przez Kaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dzięki wszystkim za rady i wsparcie no i ostrą rywalizację rzecz jasna! Chyba nad żadną pracą nie siedziałem aż tyle czasu! :O Więcej już nie zdziałam więc wrzucam to co mam :)

 

image.jpg

 

Tu daje link do maksymalnej rozdzielczości bo nie mogę tak dużego formatu załadować na forum i automatycznie się zmniejsza do 1600px.

 

http://postimg.org/image/gm9rm3o5x/full/

 

PS Jak widzicie jestem nowy na forum ale mam nadzieje, że w niedługim czasie uda mi się dokończyć kilka rozgrzebanych prac i wtedy na pewno założę teczkę 2D więc jeszcze dam o sobie znać ;) Pozdrowienia :)

Edytowane przez Gerber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności