× nie × nie:  0
Strona 44 z 52 PierwszyPierwszy ... 343940414243444546474849 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 512

Wątek: Teczka 3D - Jacob

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    @Geni

W sensie ksztal oczodolu czy powiek ? Cos w tym pewnie jest, musze rzucic okiem na to :))

@Michalo

Dzieki, zapamietam na kolejny raz, i tak slabo go widac ;P

@blazejbobek

Na ten moment fryzura by zepsula caly efekt, bo wlosow real-time jeszcze nigdy nie robilem.

Member

Podziękowania

Domyślnie

ksztalt powiek, wiem, ze bazujesz na referkach ale robiac cos z bani mozesz troche inaczej to rozegrac. Powieki nie zawsze sa eksponowane w taki sposob jak u Ciebie, nie chce Cie uczyc bo zapewne przewalkowane to masz, ale to jest to co mi sie wrzucilo w oczy. Przy kolejnej postaci moze bardziej odwaznie tutaj zadzialasz.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Dzieki za refki, przydadza sie :) Masz racje, pewnie za bardzo sie przyzwyczailem do tego konkretnego typu ktory robie.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ok, jako, ze postacie z Uncharted 4 to dla mnie odnosnik do tego jak dobry chce byc kiedy, postanowilem sprobowac sil. Biore kolesia z Uncharted 1 i chce zrobic fan-art na poziomie Uncharted 4.

Bazuje twarz na aktorze Luke Evans, jakos mi przypasowal ;d

Member

Podziękowania

Domyślnie

To się bierz :)
    Mój odnośnik to Steve Lord lub Hossein Diba;)

Member
    Awatar Elzbieta
    Podziękowania

Domyślnie

Ilość detali jest niesamowita, ale dołączam się do kolegów wyżej - tatuaż jest zbyt delikatny jak na "tego człowieka". Wygląda jak ktoś po przejściach, a taki delikatny tatuaż to by się nadawał do mnie na ramię a nie na szyję takiego osobnika.
    1) Żona ma zawsze rację
    2) W razie wątpliwości patrz punkt pierwszy.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Dzieki Elzbieta :))

Takie porownanie, po lewej "primary shapes" a po prawej "secondary shapes".

Member
    Awatar Sebazx6r
    Podziękowania

Domyślnie

w facetach robisz jakby caly czas te same oczy.
    Jak dla mnie nie tylko w facetach, no ale Jakubowi już o tym mówiłem. Po lewej niektóre rzeczy wyglądają lepiej niż po prawej i nie mowie o detalu. Jest pewna geometryczność w mid zbyt mocne podkreślenia. Ja bym robił bardziej subtelnie bo teraz to już ta subtelność gra role małe niuanse.

Member

Podziękowania

Domyślnie

@michalo

Jesli chodzi o indywidualnie o artystow to chyba zawsze bede fanem Daniela Peteuil'a (https://www.artstation.com/artist/dpeteuil) i chcialbym rzezbic jak on :))

Nie pamietam kiedy ostatni raz rzezbilem ubrania, takze jest dosc ciekawie. Baza wypluta z MD.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez JackTheRippy Zobacz posta
    Jesli chodzi o indywidualnie o artystow to chyba zawsze bede fanem Daniela Peteuil'a (https://www.artstation.com/artist/dpeteuil) i chcialbym rzezbic jak on :))
    Dzieki za link do tego artysty. Szczenka mi opadla. Moze rzeczywiscie duzo w zyciu sculptow nie ogladalem, ale to co ten gosc wyrabia to jest totalnie perfekcyjne - wydaje sie ze nic do tego ani sie nie da dodac ani odjac, gdyz sie zniszczy perfekcje.

Dobra referencje sobie wybrales, najlepiej nasladowac tych z samego szczytu.

Uprawnienia umieszczania postów