Skocz do zawartości

Teczka 3D - Jacob


JackTheRippy

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczalem ostatnio kurs z Adamem Skuttem (https://www.gameartinstitute.com/store/xeJFAdxY). Adam bedzie staral sie doprowadzic nas do poziomu jego Sir Galahada z Order 1886, ale wiadomo, ze nie do konca bedzie to mozliwe ;) Kazdy wybiera koncept sam, postac bedzie od pasa w gore, ze wzgledu na brak czasu.

 

Ja planuje zrobic cos w stylu post-apo, wciaz nie wiem czy Mad Max czy The Walking Dead, jesli chodzi o ubranie.

 

Twarz, ktory mnie zainteresowala to Mads Mikkelsen, wiec wzoruje sie na nim. Nie wiem czy uda mi sie zrobic dokladny likeness, ale nie bede plakal jesli nie.

 

Zaczelismy tydzien temu, skupilem sie na twarzy na ten moment, w trakcie dodawania secondary details.

 

8cjDUs6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem generalnie jest bardzo dobrze, co nie znaczy, że nie może być lepiej ;)

Ja bym te oczy delikatnie powiększył i osadził trochę niże, oraz bliżej siebie. Można też lekko powiększyć usta i skrzydełka nosa ;)

 

PiUV3T8.jpg

 

Jest to tylko moje prywatne odczucie ;) więc każdy pewnie widzi to inaczej. Generalnie widać progres. Tak trzymaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje twarze wydają się być bardzo syntetyczne, wyglądają trochę jak droidy :P W tej ostatniej proporcje są mocno zachwiane ( oczy są decydowanie za wysoko ) Proponuję więcej refek ! Samych twarzy - mięśni twarzy - czaszki.

Ciśnij ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, koncept tez mi sie podoba, ale ogolnie to jestem zdegustowany brakiem refek odnosnie grubszych ludzi na necie. Wszystko kreci sie tylko obok atletów ;) Ciezko tak, bo nigdy otylej osoby nie robilem.

 

Powalczylem z proporcjami ciala, ogolnie na ramionach i nogach to obchodzi mnie tylko aby forma byla poprawna :))

 

zJ58YGY.jpg[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladnie Ci to idzie i sprawnie. W tej postaci widac dobitnie jak bardzo wazne sa oczy...dobrze zrobione oczy. Zapostowales o 3 nad ranem, czy to znaczy, ze zdarza Ci sie przesiadywac do rana w zbrushu? Na jakim poziomie podzialu jest twarz? ok 4 mln poly(zgaduje po wyrazistosci ,,zaszumionego'' ziarna)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad oczami musze popracowac jeszcze, te wydaja sie za smutne. Zawsze mam z tym problem, aby nie wygladaly bez emocji jak u robota.

 

Ogolnie od ponad dwoch lat sypiam w tygodniu po 5h, bo chodze spac o 2, a wstaje o 7 do mojej regularnej pracy(nie w branzy). W Sobote odsypiam, a potem siedze do 4 nad ranem ;) Bedzie to tak pewnie wygladalo do momentu az nie znajde pracy w branzy.

 

Ogolnie to nie polecam takiego trybu zycia, czulem sie tragicznie i jak 40latek(mam 25), ale silownia to naprawila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@genitalius

Zapomnialem Ci napsiac, to ma w tym momencie jakies 300tys poly. Dobra jakosc noisu wynika z tego, ze nie kliknalem "Apply to mesh" :) Uzywam tego zawsze gdy model jest wygladzony, bo lepiej widac male formy ktore sie dodaje. Bez tego czuje sie jakbym patrzyl na biala kartke papieru.

 

@Boris

 

Heh, dzieki za info ;)

 

Maly update z dzis, poprawilem troche czaszke, bo nie siedziala dokladnie.

 

uP5JcoL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności