× nie × nie:  0
Strona 54 z 54 PierwszyPierwszy ... 444495051525354
Pokaż wyniki od 531 do 539 z 539

Wątek: Teczka 3D - Jacob

Member
    Awatar damian85osg
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    wydaje mi się, że z dłońmi coś nie teges - palce przykrótkie no i chyba głowa za mała jak przy Hulku, a to przecież człowiek ^^ ale ogólnie wszycho miodzio

Member
    Awatar Sebazx6r
    Podziękowania

Domyślnie

W koncepcie glowa byla chyba mniejsza. Jest kilka stron wczesniej.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Glowa byla nawet mniejsza niz teraz, ale fakt, na koncepcie ogolnie mala jest, teraz mi pasi :) Na palce rzuce okiem

Member

Podziękowania

Domyślnie

updejcik

ARTSTATION
    Podziękowania Sebazx6r podziękował
    × tak 1 użytkownik(ów) ma podobne zdanie!

Member
    Awatar Sebazx6r
    Podziękowania

Domyślnie

Dół będziesz robił?

Member

Podziękowania

Domyślnie

Na sam mentoring nie, w sensie, plan byl taki, ale 2tyg na ten test dla CDP troche mi zjebaly plany. Wiec do konca stycznia robie gore, mentoring sie konczy i potem dorobie reszte.

Chcialem po prostu sie troche dowiedziec od nich na temat tekstur/shaderow, nie chcialem z sama rzezba skonczyc :)

Member

Podziękowania

Domyślnie

Wczoraj, zanim mi wyjebalo Substance paintera godzine przed spaniem i moj plik jest corrupted, tak to wygladalo :) Mialem skore zaczynac wlasnie, a teraz bede musial robic to na nowo :DDDDDDDD Przynajmniej material tego metalu mam zapisany jak byl prawie gotowy. Jebane gowno.

Teoretycznie mam tekstury i moglbym je uzyc, ale lubie miec kontrole jakbym czasem chcial cos zmnienic. Kto wie, moze wyjdzie lepiej niz teraz ;d

Member
    Awatar Graft
    Podziękowania

Domyślnie

Jeśli drugi raz będziesz robił to samo to na pewno wyjdzie jeszcze lepiej (wiem z doświadczenia ;) )

Member

Podziękowania

Domyślnie

ten szejder co robiles wczesniej powinien tutaj ladnie spasowac. Mnie tam nie przeszkadzaja proporcje, wiadomo, ze musza byc przerysowane i takie sa, na upartego mogles jeszcze bardziej przesadzic i tez by zle nie bylo tak mysle. Wszystko bardzo ladnie jak narazie, twarz nad wyraz dobrze, bardzo mi sie podoba, nie jest jakos fest charakterna i wystylizowana a jednak rozna od tych, ktore robiles wczesniej a widac bylo tendencje do pewnej powtarzalnosci, tutaj bardzo na plus. Noi zbroja, mocno kunkurencyjna wobec postaci, nie znam sie na teksturach ale jak na moje oko wyglada conajmniej dobrze. Jedziesz dalej. Bedziesz go pozowal jak na koncepcie? Miecz robisz?
    pzdr

Uprawnienia umieszczania postów