Skocz do zawartości

Teczka 3D - Jacob


JackTheRippy

Rekomendowane odpowiedzi

Nad brodem sie zastanowie, zalezy to glownie od tego jak beda wygladaly tekstury na ubraniach.

 

Musze uzyc mojego ulubionego powiedzonka "zrzygam sie", ciagle mi na tych renderach sie nie podobal Spec, w sensie brakowalo mokrej skory pod oczami, na nosie itp. Po 4-5h proby naprawienia tego, okazalo sie, ze mialem ustawione Aniostropy speca na 0.06 zamiast 0.5. W skrocie, tworzylem mapy aby miec ciasne highlightly, a takie ustawianie mi to rozpraszalo. Walka z wiatrakami :)) Przez przydek to kliknac musialem.

 

Tutaj porownanie na szybko

 

jLVXBhz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japoneczka tez tam gdzies jest, tak samo jak gruby Wiedzmin, wszystko zostanie wypuszczone przez THU :D

 

Chcialem wziac udzial w tym challengu z Artstation, bo jest jakas szansa aby gdzies sie tam pokazac. Ten shader obecny i tak nie bedzie tak dobry jak Japonka jesli chodzi o jakosc, niestety ograniczyli ilosc map. Dla porownania, sama twarz japonki ma 9map po 8k, a tutaj musze sie zmiesic na jednej mape 4k z twarza :)

 

Rano wrzuce rendery nowe, wlansie sie robia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi render nie jest tak dobry jak ten w powiekszeniu moim zdaniem. Dodaj malenkie krwinki na bialkach, wloski delikatne na buzi i bardziej nawilzone usta. Juz teraz wyglada jak zdjecie a mzo ebyc jeszcze lepiej. Nie wiem jak to robisz, ze w duzym powiekszeniu te buzki sa jak zywe ale to chyba nawet lepiej.btw oswietlenie na tym wiekszym jest rowniez lepsze wiec moze dlatego(bardzo ladny swiatlocien).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wygladaja lepiej, bo nie widac braku wlosow czy ubran :) Oczy dopracuje jak wspomniales, spec na ustach tez.

 

Jesli chodzi o swiatlo to jestem w tym straszny, to na tym duzym to jedyne ktore mnie nigdy nie zawodzi. Nie mam na ten temat w ogole pojecia, zawsze na oko ustawiam swiatla, przydaloby sie kurs fotografa zrobic czy cos :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za szeroko rozstawione. Ja bym je troche poszerzyl i na pewno obnizyl by byla wieksza miedzy gorna powieka a lukiem brwiowym i dodal troche masy w kosciach policzkowych. Odrobine tluszczu w dolnej powiece by nei zaszkodzilo. I chyba robiles ja jakiej starej pracy bo momentami mam wrazenie ze jest biala ze skosnymi oczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Gruby mnie nudzi, nie moge znalezc innego konceptu, takze pewnie kolejna glowa bedzie. Ciri nie byla zadnym cinematiku Wiedzmina, takze akruat przypasuje ;p Dzisiaj zaczalem, dluga droga :))

 

XQASQuj.jpg

Edytowane przez JackTheRippy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności