Skocz do zawartości

Teczka 3D - Jacob


JackTheRippy

Rekomendowane odpowiedzi

Na obrysie czaszki widać kanty poligonów (post #469 ), na obrysie brzucha też ciut kanciasto.

Nie czepiałabym się tego absolutnie, gdyby broń nie była tak przesadnie gęsta. Takie dziwne i dla mnie mało logiczne rozmieszczenie poligonowego budżetu (nie wiem czy był jakiś docelowy polycount całości?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że odwzorujesz te śliczne kształty :D Jak na razie 3d ma zbyt naturalne proporcje. Na koncepcie ma dłuuuugie nogi, wiec i stopy trichhę większe, bardzo wąską talie, pewnie z 1/2 bioder. Super anime hero ;)

Twój koncept?

 

Będę wpadał i ślinił klawiaturę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee, concept od Dongho Kang :)

 

Musze przyznac, ze ciezko mi troche wyrzucic z glowy zasady anatomii i poprawnch proporcji.

 

Plan jest ogolnie taki aby mniej wiecej odwzorowac proporcje z conceptu, ale materialy zrobic realistyczne :)

 

wQaY9D1.jpg

 

OrIJmOU.jpg

Edytowane przez JackTheRippy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koncepcie wydaje się być wyższa ale kiedy przyłożyć koncept do twojego 3d jest ok. Może powinieneś ją trochę wysmuklić jeszcze. Trochę uda, może jeszcze talia, może piersi są za duże?

 

A tak to w sumie można ją już ubrać bo pomimo różnic proporcje są fajne. Ładne ma pośladki i buzię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie wrzucalem nic, bo troche busy :)) Zaczalem mentoring z Glauco Longhi i Grassettim, pracuje sobie w malej firmie w Dublinie, a ostatnio dalem dupy na tescie do CDP :D

 

Mowili aby nie wrzucac nigdzie, ale tutaj to z zasady musi byc. A vampirzyce na lunchu w pracy koncze ;))

 

muh80nB.jpg

5M9w1Am.jpg

mX0uZbx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności