Skocz do zawartości

Teczka 3D - Jacob


JackTheRippy

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo bardzo chciałbym się do czegoś przyczepić no ale niae ma do czego ;) Świetnie ci to wychodzi

 

Nie jestem pewny ale czy taka separacja tricepsa i ścięgna jest możliwa tylko przy jakimś duży napięciu? - ale mogę się mylić.

Przejrzałym parę fotek i niby mógłbyś trochę to zlać, chyba, że ma być aż tak kozacko, że gość jest ciągle napięty, tylko na razie poza jest dosyć zrelaksowana. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa ale mi sie pochrzanilo myslalem ze ten kolo byl robiony online dla cdpr a pozniek dali Ci kosza i dlatego tak wczesniej napisalem bo to swietny model jest, a jak pracy nie mozesz pokazac to moze faktycznie dales dupy, chociaz byloby to dziwne ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze co mnie nie przekonuje :

Długość i insercja przedniej głowy deltoidu. Brachialis i radio brachialist. Okolice lokcia i sredniej glowy tricepsa. Ogolnie tak jak pisano wczesniej rozluzilbym ten tricesp bo poznije dziwnie to wyglada w animacji. Jeszce dluga glowa w okolicypachwiny nie czuc wyplaszczenia od wewnatrz. Detalem tez tak troche nas...ne. Szczegolnie na dloniachiach. Ogolnie najwazniejsze odizowalolbym cale ramie przedramie od body i poogladal do okola bo lumpsy bympsy i miejscami dziwne plaszczyzny miejscami.

 

Pozdro i fajnie idzie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sam mentoring nie, w sensie, plan byl taki, ale 2tyg na ten test dla CDP troche mi zjebaly plany. Wiec do konca stycznia robie gore, mentoring sie konczy i potem dorobie reszte.

 

Chcialem po prostu sie troche dowiedziec od nich na temat tekstur/shaderow, nie chcialem z sama rzezba skonczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, zanim mi wyjebalo Substance paintera godzine przed spaniem i moj plik jest corrupted, tak to wygladalo :) Mialem skore zaczynac wlasnie, a teraz bede musial robic to na nowo :DDDDDDDD Przynajmniej material tego metalu mam zapisany jak byl prawie gotowy. Jebane gowno.

 

Teoretycznie mam tekstury i moglbym je uzyc, ale lubie miec kontrole jakbym czasem chcial cos zmnienic. Kto wie, moze wyjdzie lepiej niz teraz ;d

 

nIlEYrG.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten szejder co robiles wczesniej powinien tutaj ladnie spasowac. Mnie tam nie przeszkadzaja proporcje, wiadomo, ze musza byc przerysowane i takie sa, na upartego mogles jeszcze bardziej przesadzic i tez by zle nie bylo tak mysle. Wszystko bardzo ladnie jak narazie, twarz nad wyraz dobrze, bardzo mi sie podoba, nie jest jakos fest charakterna i wystylizowana a jednak rozna od tych, ktore robiles wczesniej a widac bylo tendencje do pewnej powtarzalnosci, tutaj bardzo na plus. Noi zbroja, mocno kunkurencyjna wobec postaci, nie znam sie na teksturach ale jak na moje oko wyglada conajmniej dobrze. Jedziesz dalej. Bedziesz go pozowal jak na koncepcie? Miecz robisz?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tyg?! Człowieku, wszystkie skróty by zapomniał. Chyba, że kobieta mu zabroni :P

 

Tego koksa to chyba w ramach pracy robi wiec może zobaczymy coś świeżego na urlopie ;)

Delikatne kształty dla odmiany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności