Strona 35 z 39 PierwszyPierwszy ... 2530313233343536373839 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 388

Wątek: Teczka 3D - Jacob

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    to moze ja cos od siebie.
    110 mln czy 11 mln? sory za glupie pytanie, ale nawet w swoich marzeniach nie zblizylem sie do takich wielkosci, ja sie zaczynam nie pokoic majac 4 mln poly na postaci a przy 10 mln zapala mi sie czerwona lampka jakby to mialo czyms grozic :] . Widac jak duzo jeszcze przede mna.
    Co do samej postaci, jest jedna rzecz, ktora od poczatku razi mnie po oczach. Nie podoba mi sie roziwazanie tego momentu po obu stronach. Rozumiem, ze jest to postac otyla i trzeba sie liczyc z wynikajacymi z tego faktu pewnymi ,,konsekwencjami'' niemniej, nie mam pewnosci, czy jest to skora czy material draperii(moze lepiej poprostu zakryc ten fragment konczyny albo kwestia odpowiedniego wygladzenia). Dobrze byloby jeszcze potorturowac (moze jakies poparzenia)reszte ciala zachowujac pewna harmonie miedzy poszargana twarza a tym co nizej. Pozatym profeska.
    Ostatnio edytowane przez genitalius ; 16-03-17 o 14:57
    Podziękowania JackTheRippy podziękował

Member

Podziękowania

Domyślnie

@Geni

110mln :P

Czesc o ktorej wspomniales to ma byc zwykly cloth/material nad ktorym wlasnie pracuje, bo faktycznie ciezko bylo to rozroznic. Wszyscy mysleli, ze to gruba reka po prostu :)

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ale w HD Geo?

Member

Podziękowania

Domyślnie

Taaak :) Highpoly ma okolo 110mln, nie wiem ile bedzie mialo LP, bo sie zastanawiac aby opierdolic go w calosci Zremesherem(i poprawic niektore rzeczy recznie).

I nie uzywam HD Geo, po prostu glowa ma jakies 17mln, cialo 10, spodnie tez z 10 i tak wszystko sie do kupy sklada.

Ryj i cialo zrobilem topo recznie.

Bardziej mi zalezy na stworzeniu czegos co moge oteksturowac w SP i wrzucic do Toolbaga, niz na tym by byl "gotowy" pod gre. Nauka PBR po prostu :)

Member
    Awatar Graft
    Podziękowania

Domyślnie

110 mln :-O To ten zbrush może tyle wyciągnąć ? Kompletnie się w tym nie orientuję. Na moim przedpotopowym sprzęcie to nierealne. Ile maksymalnie poly udało Ci się wycisnąć ? Jest w ogóle jakiś limit, czy tylko zależy od sprzętu na jakim się pracuje?

Member

Podziękowania

Domyślnie

To zalezy od pamieci, u gory na pasku w Zbrushu masz napisane ile Ci zostalo, ale przyznam, ze jak wrzuce wszystko na najwyzszy SubDiv to juz tnie strasznie.

Maksymalnie wlasnie tyle, bo nigdy nie robilem calej postaci wczesniej, tak skomplikowanej ;)

Ja mam I7 + 16gb pamieci

Member

Podziękowania

Domyślnie

mnie trapi to ile zbrush jest w stanie pomiescic subtooli, mam ok 50 na scenie i tak se mysle, czy bedzie zgoda na przyejcie kolejnych 50 a potem nastepnych :x. Chyba przypadnie mi zaszczyt zmierzenia tej wielkosci. Ja mam 32gb na pokladzie a i tak jakby troche tnie przy 10 bańkach.
    Tutaj na filmiku o MPC ze zbrushsummit godzilla ma 50 mln. ale czy to najwyzszy podzial to nie wiem.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Stwierdzilem, ze wezme udzial w challenge'u na Artstation(Rendered Character)

https://www.artstation.com/contests/...orting=popular

Koncept: https://cdnb.artstation.com/p/media_...jpg?1489453203

Dzisiaj glowe zaczalem, bazuje na tej lasce z Vikingow, ale nie bede celowal w idealny likeness.

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

czemu wybrales taka kompletnie ubrana... fuuu ;) Chociaz posladki odslon, cy cus ;)
    "Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca." – MARK TWAIN

Member
    Awatar tr3buh
    Podziękowania

Domyślnie

Ten lysol by pasowal pod challenge, ale nagrody sa jakies lipne
    nawet w max3d byly fajniejsze nagrody

Uprawnienia umieszczania postów