Skocz do zawartości

Kot w Softimage


tomekct

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

 

dostałem dizś zapytanie o jednej ze studentek z Krakowa o "korepetycje" z softimage...

 

Dziewczyna musi zrobić na zaliczenie "Kota w Softimage :) - ma werwę by się nauczyć tego softu ale zajęć nie było wiele... czy jest ktoś chętny do pomocy w takim projekcie z okolic Wawelu...

 

Proszę o informacje i z góry dzięki :)

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To właśnie ja jestem tą osobą, która szuka korepetycji z Softimage, bo mam do zrobienia na zaliczenie w tym programie "kota".

Tomek dziękuję Ci za szybką reakcję i wsparcie oraz zamieszczenie zapytania w moim imieniu na forum.

Mam nadzieję, że może ktoś się odezwie w tym temacie.

Będę wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, jest kłopot... póki co walczę z tutorialami, tylko chyba zajmie mi chyba 100 lat zanim je wszystkie obejrzę, a gdzie zrobić jeszcze projekt. No cóż, albo ktoś się znajdzie, albo będę musiała się poddać. Na razie mam nadzieję na to pierwsze rozwiązanie :))) albo cudem nauczę się z tutoriali. Dobrym rozwiązaniem, byłoby również znalezienie takiego samouczka jak zrobić kota, psa lub podobne zwierzę w XSI, to może przez analogię bym to zrobiła. Póki co nie znalazłam, ale szukam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

przeca XSI ma wbudowany quadruped rig. Wystarczy go wgrać i dopasować do psa, kota czy innego szczura :-)

Coś nie doczytałem... to ma być tylko obiekt bez animacji... no to nic trudnego, XSI ma takie narzędzia, że śmiało możesz działać:

 

http://www.si-community.com/community/viewtopic.php?f=22&t=1451&start=0

 

moim skromnym, Maya przy XSI to dziecinka taka ;-)

Edytowane przez Chrupek3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności