Skocz do zawartości

Brak pełnej listy moich ostatnich postów


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jak działa "Tematy użytkownika"?

 

Nie pokazuje mi wszystkiego tylko jakoś tak wybiórczo. Albo w jaki sposób wyświetlić sobie listę wszystkich moich tematów z konkretnego działu, np. Blender.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Po Bitwie zrobię z tym porządek. Jakiś czas temu rozsypała się tabela wyszukiwania/ideksu. Największa. Nie ma to wpływu na dane, posty i tematy są, ale nie są wyświetlane. Przebudowanie trwa strasznie długo (ponad milion postów). Wydawałoby się, że tak wiele, ale to by oznaczało przerwę. Nie chcę podczas trwania bitwy tego robić. Robię to powoli. Ponad 55% już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dopiszę się tutaj. Jestem nowym użytkownikiem, założyłem nowy temat w dziale 2d z moją teczką. Przedstawiłem tam swoją osobę i wrzuciłem przekrój prac od początku mojej nauki wraz z krótkimi komentarzami o nich. Trochę czasu i pracy mi to zajęło. Opublikowałem temat, ale go nie widać. Czy posty/ tematy nowo zarejestrowanych użytkowników są zatwierdzane przez modów? A może fakt, że nie załączyłem miniaturki posta sprawił, że został on autousunięty? Pewnie część odpowiedzi dostanę klikając "zamieść szybką odpowiedź" w tym temacie, fakt czy post który właśnie piszę się pokaże, czy nie będzie na pewno jakąś wskazówką.

EDIT: tak na wszelki wypadek, to temat jest o tyle nieaktualny, że założyłem temat od nowa i jest okej!

Edytowane przez ActualRobot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności