Skocz do zawartości

Mr Kostek Teczka/Szkicownik vol. 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Z konceptów postaci spodobał mi się jegomość z czterema rękami i wystającą z klatki piersiowej "cyber skrzynką pocztową" ;)

Wydaje mi się, że dłoń podtrzymująca skrzynkę z boku niezbyt gra pod względem anatomii. Gdybym coś trzymał w tej pozycji, to prawdopodobnie ustawiłbym kciuk przeciwstawnie do reszty palców, a cała dłoń bardziej leżałaby na bryle obiektu (palce oparte na przedmiocie).

Wiadomo - dłonie = trudny temat. Dużo się dzieje. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki, hmm masz rację coś tam nie gra z tą dłonią, gest jest nieczytelny. Byłem ciekaw czy ten concept się spodoba. Jestem wielkim fanem pulpowego s-f , kina z lat 60 i do tego stylu starałem się nieco nawiązać.

 

Szkice postaci i test pędzli...

 

Untitled-61.jpg

 

Untitled-62a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki trochę przed inkoctober ;) Kilka szkiców zrobionych w CLIP STUDIO PAINT. Niedawno kupiłem ten soft właściwie ze z względu na ciekawy moduł do rysunku w perspektywie. Lazy Nezumi nie do końca mnie przekonuje. Ten w CSP jest o wiele bardziej intuicyjny i jak na razie nie mam większych zastrzeżeń. Natomiast to co mnie zaskoczyło to rysunek lineartowy, o wiele naturalniejszy niż w PS'ie. Obrót arkusza roboczego/strony jest taki jak powinien być. Mam na myśli to, że po obrocie o np.15st pedzle zachowują się tak samo /zostawiają ten sam ślad/. Niestety w PS'ie wariują co potrafi być wkurzające. Jak na soft za 25USD /akurat była promocja/ warto …

 

CLIP_STUDIO_PAINT.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności