Skocz do zawartości

[tcwik] fLOW ;*


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie fajna teczka :) Sporo dobrych prac.

Ja tam lubię malarski styl więc ostatnie pejzażyki ze sporą fakturą mi się podobają. Jednak czasami może trochę płaskie. Chyba więcej głębi i określenia bryły by się przydało.

Na Artstation fajne są też projekty statków sci-fi, dużo detalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba sposób wymalowania katan i pancerzy, ogólnie sam sposób malowania bardzo mi się podoba. Warto byłoby ewentualnie trochę wzmocnić pozy, szczególnie 3 mało przekonująca bo na obecną chwilę wygląda jak z fotki, troszkę bez dynamiki. Ale to kwestia gustu i stylizacji. Generalnie wery gut dżob. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwachu .. taa ten drugi to - design: blender render: cycles i podmalówa p.shop próbuje tu różnych technik.. i w sumie żadna mi do końca nie siedzi hehehe; jeszcze Marvelous'a Di chciałem tknąć ale nie wiem czy chce się przyzwyczajać do softu którego prawdopodobnie nigdy nie kupię :p ...ale ogólnie chyba lubię "dezajn w 3d" ;

 

Graft .. no fakt ciężką praca się do ciekawych pomysłów nie dochodzi, ale sobie bazgrze jeszcze i kombinuje może coś w końcu wykombinuje ciekawego ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;

..a brush'e im prostrze tym lepsze do designu, takie moje zdanie, bardziej bawie sie 'narzędziami' niż samymi brush' ami w sensie krztał etc.

olewam też 'pressure' w ogóle bo daje mi gradacje na których kontrole marnuje czas ... ;

pakuje sobie zestawy brushy po ok 5 w paczke [to i tak -za- dużo] ale dzieki temu bardziej skupiam sie na tym co robie a nie czym XD

przykładowa paczka:

https://www.sendspace.com/file/bq88jh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak przegapiłem ale wrzuta # 81 mega fajna. Naprawdę zacne szkice. Ta ostatnia wrzuta też ciekawa ale moim zdaniem trochę brakuje balansu. Podejrzewam, że nogi jakby były zgięte i dostały solidniejszą podstawę wyglądałyby lepiej. W chwili obecnej masz mocne linie poziome i pionowe a zobacz, że nawet w twoich szkicach te przełamania wyglądają dużo lepiej i nadają charakteru. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękii, ..mekki bardziej mi sie podoba jednak jak wczesniej poszkicuje- jednak- w lini; design odrazu w coat3d [jak ostatni szkice\voxel] to jednak zawczesnie jeszcze na moją znajomość tego softu ;]

szkice rozkmina portrety w wolnych chwilach;

 

tomasz-cwik-s4x.jpg?1493163487

tum.jpg

Edytowane przez sicksicksick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie ostatnie prace ; głównie grzebanie w Blenderze i 3dCoat ..chyba jedyne softy *3d jakie nawet lubie odpalać ostatnio [pewnie dlatego że sie szybko uruchamiają XD].. oczywiście photoshop i szkicowanie 4 live.. też; czekam własnie na nowy tablet i artpena bo czuje niedobór szkicowania (jak to nazwał Sparth) impulsywnego XD

 

https://www.artstation.com/artwork/3yeOv

https://www.artstation.com/artwork/Eo2Av

cwik-cwik-back-ontl.jpg?1515878813

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności