Skocz do zawartości

[tcwik] fLOW ;*


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki ..no ewidentnie coś Margaret na twarzy z lewej siadło ale i tak mi się podoba hrhr.. z drugiej strony;

 

kolejna zabawa w zbrusha .. stara ale ostatnia hehe :p pożera okropnie czas ta zeta :[.. ale jak już się coś zacznie to aż ciężko się oderwać :d

może 'kolejne coś' zrobię z kolorem, ale to pewnie jak 5'tka wyjdzie hehe..ciekawe co dorzucą ..

 

ps.troche mało to 2d, ale staram się nie zamulać w jednym czy dwóch wymiarach :d..

słyszałem nowinkę że autodesk daje 5 lat życia 3d max'owi heh dobre; XSI już skasował /prawie/

ps.ps. postać wzorowana na fotce http://3.bp.blogspot.com/-QjaGkffhguQ/TxsJvJRX-2I/AAAAAAAAAl8/4hKgkV10DAk/s1600/monty-python-1020x1024.jpg heheh :p

 

monst-tcwik003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

btw JakkaS, Nezumi, Mruk,

dzięki za odwiedziny :]

 

ARR arr faktycznie cos nie pykło szybki fix ..w sumie.. kombinuje już następnych.. może w kolorze ..tym razem..z tymi proporcjami to zawsze jest balet jak sie człowiek spieszy ^^ heh

Edytowane przez sicksicksick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te inkowe szkice ci bosko idą, mi maksymalnie podchodzą. natomiast kolorowe, bardziej paintingowe rzeczy (szczególnie te różne z refek ) już mniej, jakby 2 różne osoby to robiły ;d jak działasz z wyobraźni to o wiele lepsze efekty są imo. pozdrrr

Edytowane przez mysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wgląd w wątek guy's ;]

 

ZiN " jak uzyskałeś linie w szkicach, które są w tle tych broni? Chodzi mi dokładniej o te miejscowe przerywania, jakby rysować na papierze z podłożoną fakturą kartonu, etc."

spontan w sumie, ale przede wszystkim - filter gallery /rough pastel - ustawienia raczej 'canvas' a reszta to na oko :p potem blending "color burn"

polecam jeszcze, pobawić się blend if' ami; w tym jest ukryta moc ;] jedna z lepszych funkcji photoshopa...

 

 

coś żeby nie na pusto .

tcwik-face.jpg

Edytowane przez sicksicksick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności